Loading... • shekufe
  shekufe
  یکشنبه 6 خرداد 1397 - 15:19

  انتخاب بهترین دکتر عمل زیبایی بینی (329 بازدید)

  طبق تحقیقات بدست آمده از جراحی بینی نشان داده شده ایران از جمله کشورهایی است که بیشترین جراحی زیبایی بینی در آن صورت می گیرد و بیشتر افراد اغلب برای برطرف کردن مشکلات بینی خود اقدام به جراحی بینی می کنند در این خصوص انتخاب بهترین جراح بینی بسیار ضروری و مهم است زیرا با توجه به انتخاب نا آگاهانه باعث عدم رضایت در جراحی بینی خود می شوید و امکان مشکلاتی از جمله شکل نادرست بینی ، نا متقارن بودن بینی و …. برای پیشگیری از این مشکلات بهتر است به موارد زیر توجه کنید .
  مهارت جراح
  به هنگام جراحی بینی توصیه می شود تعدادی از پزشکان با تجربه و ماهر را در نظر بگیرید و و در در مورد مهارت ،تبحر و تجربه ی هریک اطلاعات کامل بدست بیاورید.
  بینی یکی از اعضاء بسیار مهمی است که در مرکز صورت قرار می گیرد و یک جراح بینی خوب باید به این نکته توجه داشته باشد که بینی باید متناسب با دیگر اجزاء صورت باشد تا باعث جذابیت بیشتر صورت شود و این هنر یک جراح زیبایی بینی است که با در نظر گرفتن علم و تخصصی که در ضمینه ی پزشکی دارد بتواند با ادغام کردن هنر زیبایی ،نتیجه جراحی بینی را با رضایت بیمار به انجام برساند .
  بهترین دکتر عمل زیبایی بینی کیست ؟
  بهترین جراح بینی زمانی است که بیمار از نتیجه جراحی خود رضایت کامل داشته باشد .
  برای اینکه بتوانید تشخیص دهید که بهترین جراح چه کسی می تواند باشد بهتر است با مراجعه به مطب پزشک و با دیدن نمونه کار های بینی تشخیص دهید که متناسب با سلیقه ی شما است یا خیر ؟ یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید انتظارات منطقی از نتیجه جراحی بینی است که با توجه به گوشتی یا استخوانی بودن بینی باید انتظار معقولانه از جراح خود داشته باشید در واقع یک جراح خوب باید به شما اطمینان از نتیجه جراحی بدهد تا بیمار دچار استرس و نگرانی از نتیجه جراحی نشود هر چه همکاری بین جراح بینی و بیمار بیشتر باشد منجر به موفقیت بیشتر در جراحی می شود .
  یک جراح خوب علاوه بر مهارت و تخصص های لازم باید به هنگام مشاوره بدون در نظر گرفتن منافع خود بتواند به خوبی مشاوره دهد و یک دیدگاه کلی از نتایج به فرد متقاضی بدهد تا به خوبی بتواند تصمیم گیری کند.
 • papi70
  papi70
  یکشنبه 21 مرداد 1397 - 20:22
  متنتون خیلی خوب بود منم پیش دکتر ظفرمند عمل کردم خیلی کارشون خوب بود هنوزم بعد از 5 سال هر وقت بینیمو میبینم لذت میبرم
 • sara
  sara
  یکشنبه 21 مرداد 1397 - 20:23
  دکتر ظفرمند که خیلی خوبه خواهر من پیشش عمل کرد خیلی فرم بینی طبیعی بود
 • nazi
  nazi
  شنبه 27 مرداد 1397 - 20:14
  کسی روان شناس خوب برای کودکان میشناسه ؟؟تهران باشه من برای دختر 14 سالم میخوام
 • گندم
  گندم
  شنبه 27 مرداد 1397 - 20:14
  من دنبال یه دکتر خوب می گردم خیلی حساسم دوست دارم بینیم خیلی شیک باشه اگه کسی واقعاً دکتر خوبی سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه
 • sara97
  sara97
  شنبه 27 مرداد 1397 - 20:15
  سارا جون من دکتر ظفرمن رو نمیشناسم ولی خودم پیش دکتر ابیانه جراحی کردم و از کارش خیلی راضیم چون واقعا بینیم خیلی طبیعی و ناز شده و من که ندیدم تو اون مدتی که میرفتم پیشش کسی ناراضی باشه .
 • sara97
  sara97
  شنبه 27 مرداد 1397 - 20:16
  گندم گفته:
  من دنبال یه دکتر خوب می گردم خیلی حساسم دوست دارم بینیم خیلی شیک باشه اگه کسی واقعاً دکتر خوبی سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه
  گندم جون به نظر من برو پیش دکتر ابیانه واقعا دکتر خوبیه
 • mamanesanaz
  mamanesanaz
  شنبه 27 مرداد 1397 - 20:22
  من خودم پیش دکتر ابیانه عمل کردم راضی هم هستم
 • گندم
  گندم
  شنبه 27 مرداد 1397 - 20:29
  mamanesanaz گفته:
  من خودم پیش دکتر ابیانه عمل کردم راضی هم هستم
  دکتر ابیانه رو یکی از دوستام معرفی کرد اونم راضی بود جالب این جاست به هر کی می گم دکتر ابیانه رو معرفی می کنه
 • nazi
  nazi
  شنبه 27 مرداد 1397 - 20:45
  mamanesanaz گفته:
  من خودم پیش دکتر ابیانه عمل کردم راضی هم هستم
  این ابیانه خیلی معروفه ؟؟؟
  چون من خیلی هارو دیدم پیش این دکتره رفته عمل کرده تهرانه ؟؟؟؟
 • گندم
  گندم
  شنبه 27 مرداد 1397 - 20:47
  فکر کنم دکتر معروفی باشه چون تلویزیونم دعوتش کرده بودن
 • saramemar
  saramemar
  چهارشنبه 3 مهر 1398 - 05:38
  دوستم از دورهدانشگاه دنبال عمل بینی بود اما همش می ترسید عمل کنه . بیچاره بینیش انحراف داشت صورتش بد شده بود . چند وقت پیش دیدمش اول نشناختمش . رفته بود پیش دکتر عباس نوروزی عمل کرده بود . خودشم فکرشو نمی کرد اینقدر تغییر کنه. خیلی خوب شده بود .