Loading...

• اروس
    اروس
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 00:51

درمان بی اختیاری ادرار (815 بازدید)

پدرم هر شب از خواب پامیشه واسه دستشویی رفتن خوابش بهم ریخته یه وقتایی تو جاش ادرار می کنه دکتر بردیم درمون نشده کمک کنید تو رو خدا
  • bahar599
    bahar599
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 00:55
    اروس گفته:
    پدرم هر شب از خواب پامیشه واسه دستشویی رفتن خوابش بهم ریخته یه وقتایی تو جاش ادرار می کنه دکتر بردیم درمون نشده کمک کنید تو رو خدا
    آخی عزیزم من بابابزرگمم همینطوریه میخوام ببرمش پیش دکتری که شوهردخترخالم میره برای ناباروریش میره اسمش دکتر رنجبری
    88268649 - 66922392
    09194828816
  • ایدا72
    ایدا72
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 00:57
    بچه ها دکترش و من تعریفش و خییل شنیدم همین دکتر رنجبری حتما ببرید پیشش که زود اشنالله خوب میشه والا من شنیدم هرکی پیش این دکرت رفت جواب گرفته
  • مامان ارشیا
    مامان ارشیا
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 01:02
    ایدا72 گفته:
    بچه ها دکترش و من تعریفش و خییل شنیدم همین دکتر رنجبری حتما ببرید پیشش که زود اشنالله خوب میشه والا من شنیدم هرکی پیش این دکرت رفت جواب گرفته
    آیدا جان پیش دکتر رنجبری رفتی جواب قطعی گرفتی من خیلی این مشکل دارم ~X(
  • مامان مهشید
    مامان مهشید
    دوشنبه 22 مرداد 1397 - 01:10
    مامان ارشیا گفته:
    ایدا72 گفته:
    آیدا جان پیش دکتر رنجبری رفتی جواب قطعی گرفتی من خیلی این مشکل دارم witsend.gif
    این دکتر رنجبری که هی تعریفشو میکنی آدرس مطبش کجاست باید حتما برم پیشش
  • اروس
    اروس
    چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 01:25
    مامان مهشید گفته:
    مامان ارشیا گفته:
    ایدا72 گفته:
    تو بیمارستان پیامبرانه مطبشو نمیدونم تو اینترنت سرچ کنی میاره آدرسشو
    آیدا جان پیش دکتر رنجبری رفتی جواب قطعی گرفتی من خیلی این مشکل دارم witsend.gif
    این دکتر رنجبری که هی تعریفشو میکنی آدرس مطبش کجاست باید حتما برم پیشش
  • sara97
    sara97
    سه شنبه 6 شهریور 1397 - 00:53
    من خودم برای درمان بی اختیاری ادرار پدر بزرگم چند جا دکتر رفتیم اصلا فایده ای نداشت تا اینکه با معرفی دوستمون بردیم پیش دکتر تراب پرهیز خیلی دکتر خوبیه فقط ی ایراد داره که سرش خیلی شلوغه
  • اسی
    اسی
    سه شنبه 20 شهریور 1397 - 20:47

تعمیر انواع لیفتراک برقی
    [size= 10.0pt; line-height: 107%; font-family: 'Times New Roman','serif'; mso-ascii-font-family: IRANSans; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-hansi-font-family: IRANSans; color: #333333;" lang="AR-SA">تعمیر انواع لیفتراک برقی : لیفتراک یکی از انواع ماشین آلات صنعتی است
    <span style="mso-spacerun: yes] [/size]
    که در صنایع و کارخانه جات، بسیار پر استفاده است. لیفتراک نوعی ماشین حمل بار است

آسمان مجازی

[size= 10.0pt; line-height: 107%; font-family: 'IRANSans','serif'; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-bidi-font-family: 'Times New Roman'; color: #333333]
    [/size]
    [size= 10.0pt; line-height: 107%; font-family: 'Times New Roman','serif'; mso-ascii-font-family: IRANSans; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-hansi-font-family: IRANSans; color: #333333;" lang="AR-SA" dir="RTL"><span style="mso-spacerun: yes] [/size]که توانایی حمل بار های بسیار سنگین حتی تا وزن دو تن را نیز دارد
    . این ماشین با باطری های قدرتمندی کار می کنند. این باطری های برای این که بتوانند خوب کار کنند باید پس از کار یک یا چند روزه شارژ شوند تا بتوانند درست کار کنند.

لیفتراک برقی

با شارژر های مخصوص خود شارژ می شوند

ا

ستاکر برقی

باطری لیفتراک برقی
    [size= 10.0pt; line-height: 107%; font-family: 'Times New Roman','serif'; mso-ascii-font-family: IRANSans; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-hansi-font-family: IRANSans; color: #333333;" lang="AR-SA" dir="RTL">باطری های لیفتراک
    <span style="font-size: 10.0pt; line-height: 107%; font-family: 'IRANSans','serif'; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-bidi-font-family: 'Times New Roman'; color: #333333]
    [/size]

باطری لیفتراک
    [size= 10.0pt; line-height: 107%; font-family: 'Times New Roman','serif'; mso-ascii-font-family: IRANSans; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-hansi-font-family: IRANSans; color: #333333;" lang="AR-SA" dir="RTL"><span style="mso-spacerun: yes] [/size]با توجه به کارایی
    [size= 10.0pt; line-height: 107%; font-family: 'IRANSans','serif'; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-bidi-font-family: 'Times New Roman'; color: #333333; border: none windowtext 1.0pt; mso-border-alt: none windowtext 0cm; padding: 0cm;" dir="RTL">[color=#444444; text-decoration: none; text-underline: none;" dir="LTR">
    لیفتراک برقی

<span style="font-size: 10.0pt; line-height: 107%; font-family: 'IRANSans','serif'; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-bidi-font-family: 'Times New Roman'; color: #333333] [/color]
    انواع مختلفی دارند
    .
    <span style="font-size: 10.0pt; line-height: 107%; font-family: 'IRANSans','serif'; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-bidi-font-family: 'Times New Roman'; color: #333333]
    [/size]

شارژر لیفتراک

[size= 10.0pt; line-height: 107%; font-family: 'Times New Roman','serif'; mso-ascii-font-family: IRANSans; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-hansi-font-family: IRANSans; color: #333333;" lang="AR-SA" dir="RTL"><span style="mso-spacerun: yes] [/size]لیفتارک هایی که بار سنگین تری حمل می کنند باطری قوی تری نسبت به انواع دیگر دارند. هر چه باطری لیفتراک قوی تر باشد شارژ آن نیز بیش تر طول می کشد. شارژر های باطری های لیفتراک به برق شهری متصل می شود و برق مستقیم باطری ها را شارژ می کند
    [size= 10.0pt; line-height: 107%; font-family: 'IRANSans','serif'; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-bidi-font-family: 'Times New Roman'; color: #333333]
    [/size]

لیبل ژله ای

[size= 10.0pt; line-height: 107%; font-family: 'Times New Roman','serif'; mso-ascii-font-family: IRANSans; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; mso-hansi-font-family: IRANSans; color: #333333;" lang="AR-SA" dir="RTL">. برای استفاده از شارژر باید نکات ایمنی را رعایت کنید تا مشکلی برای شما برای باطری پاش نیاید<span style="mso-spacerun: yes] [/size]
  • saramemar
    saramemar
    چهارشنبه 3 مهر 1398 - 09:23
    درمان بی اختیاری فقط دستگاه هیگز هستش که جدید اومده و خیلی ام نتیجه بخشه . مخصوصا به در خانم هایی می خوره که بعد زایمان دچار بی اختیاری ادرار می شن . یکی از دوستام رفت پیش دکتر مهزاد هلاوی با همین دستگاه درمان شد . بی اختیاری واسه اونایی که جوون هستن خیلی اذیت کنندس .

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی