Loading...

• مامان هستی
    مامان هستی
    سه شنبه 6 اسفند 1392 - 21:57

کی بچه بد غذا داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (6606 بازدید)

دختر من کم غداست همه چی میخوره ولی خیلی کم در ضمن اصلا چیپس وپفک واینجور چیزا رو دوست نداره در حد یه نوزاد میخوره شما ها جای من بودید چیکار میکردین مخصوصا با صبحانه میونه خوبی نداره
    سایت من وان یکادوالذین
  • مامان هستی
    مامان هستی
    سه شنبه 6 اسفند 1392 - 22:03
    اولا کباب رو خیلی دوست داشت الان دیگه اونم نمی خوره قبل از اینکه چیزی رو بخوره اول بوش میکنه وهمیشه هم میگه بو میده
    سایت من وان یکادوالذین
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    سه شنبه 6 اسفند 1392 - 23:16
    هر کی ارشا رو می بینه فکر می کنه مشکلی با غذا نداره اما خیلی بد غذاست
    اگه راه حلی دارید به منم بگید
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    پنجشنبه 8 اسفند 1392 - 03:11
    فاطمه ی من هم کم غذاست. آزمایش داد کم خونه. ضمنا کمبود ویتامین دی هم داره. شربت سندروس بهش میدم و قرص آهن.
    فکر میکنم هر بچه ای از یه غذای خاصی خوشش میاد. مثلا فاطمه غذاهایی که برنج داشته باشه بهتر میخوره اما آبگوشت اصلا نمیخوره در صورتیکه زهرا آبگوشت خیلی دوس داره اما همه بچه ها دوس دارن غذاهای جدید رو تجربه کنند. امتحان کنید مثلا الویه با ظاهری متفاوت یا مخلوط مواد مختلف تو یک ظرف. و...
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • BITA
    BITA
    پنجشنبه 8 اسفند 1392 - 03:15
    اقا بهداد ما هم شیر نمیخوره
    هرجا خود خواهی باشه انصاف از اونجا دوره
  • مامان امیرحسین
    مامان امیرحسین
    پنجشنبه 8 اسفند 1392 - 03:17
    سلام دوستان
    خدا جونم ممنونم ازت
  • مامان ستايش
    مامان ستايش
    پنجشنبه 8 اسفند 1392 - 04:10
    سلام ستايش منم اصلا درست غذا نميخوره و با گوشت و مرغ و ماهي هم كه اصلا ميونه ي خوبي نداره صبحانه هم كه اصلا نميخورد. چند وقت پيش بردمش دكتر بهم شربت سان استول آهن دار و شربت زينك سولفات B داد خدا رو شكر اشتهاش بهتر از قبل شده
    ا
  • BITA
    BITA
    پنجشنبه 8 اسفند 1392 - 04:16
    بشتابیددددددددددددددد ما تو هر دوتا وبلاگ پست جدید داریم
    هرجا خود خواهی باشه انصاف از اونجا دوره
  • فاطمه مامان اهورا
    فاطمه مامان اهورا
    پنجشنبه 8 اسفند 1392 - 09:42
    سلام مامان هستی نگفتید دختر گلتون چند سالشه.لطفا هرکی میاد اینجا اول بگه نی نی چند ساله داره تا همه از تجربیاتش استفاده کنن
  • فاطمه مامان اهورا
    فاطمه مامان اهورا
    پنجشنبه 8 اسفند 1392 - 09:45
    اهورای من 10 ماه و نیمشه.اصلا غذا نمیخوره.دیگه دیوونه شدم از بس که شیر میخوره .فکر کنم سیر نمیشه همش به من چسبیده.فرنی و سرلاک و آبگوشت و سوپ و پلو و آش رو همه امتحان کردم ممکن دفعه اول بخوره ولی فقط یه باره. دفعه دوم دیگه نمیخوره .ماست خیلی دوست داره.تازگیها زرده تخم مرغ رو توی ماست له میکنم میدم بعضی وقتا میخوره چند تا قاشق همین.اگر کسی میتونه راهنمایی کنه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی