Loading...

• +29
    مارال
    مارال
    پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 - 07:30

همسرداری ۲ (1990885 بازدید)

ادامه پیچ یک رو‌اینجا ادامه میدیم
    چون‌تعداد صفحات زیاد شده بود وصفحه دیر بالا میومد دوباره ایجاد کردم
    خوش اومدین
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • +2
    کفشدوزک
    کفشدوزک
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 21:08
    در مورد صدقه دادن بچه ها یه چیزی میگم
    مبلغ صدقه مهم نیست من یکم پول خرد پونصدی و دویستی جمع کردم, ریختمش تو یه ظرفی
    از اون صدقه میدم هرروز هم به نیت امام زمان و هم سلامتی عزیزانم
    بعد که پول خردا تموم شد دوباره با. پنج تومنی معاوضه میکنم اینجوری همیشه پول خرد برای صدقه دادن دارم و این باعث میشه بیشتر وقتا هر روز صدقه بدم هر چند کم هم باشه
    سر دو سه ماه که جمع میشه میدمش به مامانم یا مادرشوهرم که به نیازمندایی که میشناسن میدن...
  • کفشدوزک
    کفشدوزک
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 21:09
    در مورد صدقه دادن بچه ها یه چیزی میگم
    مبلغ صدقه مهم نیست من یکم پول خرد پونصدی و دویستی جمع کردم, ریختمش تو یه ظرفی
    از اون صدقه میدم هرروز هم به نیت امام زمان و هم سلامتی عزیزانم
    بعد که پول خردا تموم شد دوباره با. پنج تومنی معاوضه میکنم اینجوری همیشه پول خرد برای صدقه دادن دارم و این باعث میشه بیشتر وقتا هر روز صدقه بدم هر چند کم هم باشه
    سر دو سه ماه که جمع میشه میدمش به مامانم یا مادرشوهرم که به نیازمندایی که میشناسن میدن...
  • کفشدوزک
    کفشدوزک
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 21:09
    چرا دوبار اومد
  • شادی
    شادی
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 21:19
    سلام دوستای گلم روز همگیتون بخیر و خوشی
    یه سوال
    میخوام دسر پان اسپانیا برای بار اول درست کنم و تو ظرف یه نفره سرو شه
    اگه ریزه کاری خاصی داره ممنون میشم راهنماییم کنید
    و اینکه به نظرتون پاناکوتا خوشمزه است یا دسرِ پان؟
  • بانو
    بانو
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 21:21
    سلام شادی جون
    خب من پان اسپانیا که درست نکردم راهنمایی ندارم خخخ
    ولی پاناکوتا خوشمزست :d
  • +1
    شادی
    شادی
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 21:33
    سلللام باااانو دلم برات چقد تنگ شده بود
    برای همتون
  • شادی
    شادی
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 21:33
    دستور سالاد اندونزی خوشمزه رو هم کسی اگه بلده برام بزاره لطفا
  • شادی
    شادی
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 21:34
    پاناکوتا زیاد درستیدم دوست دارم یه چیز جدید باشه و ساااااده
  • Queen
    Queen
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 21:37
    بچه ها یه ایده ای به سرم زد امروز
    میگم یه کارت دارم انقضاش تموم شده زیاد باهاش کار نمی کنم
    تصمیم گرفتم برم کارت جدید بگیرم بدم خواهرم
    هر ماه از کارت شوهرم توش پنجاه بریزم
    اگر هم تونستم خونه پس انداز کنم آخر ماه بریزم تو این کارت
    به خواهرم هم اعتماد دارم
    نظرتون چیه؟
  • |mahta|
    |mahta|
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 21:44
    کوئین من که ازین کارا نمیکنم هیچوقت چون اگه شوهرم یه درصد بفهمه کاملا اعتمادشو بهم از دست میده
  • |mahta|
    |mahta|
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 21:47
    کفشدوزک جون منم مث تو چندتا500تومنی دارم که هی برای صدقه میذاربم باز جایگزین پول بزرگترمیکنم و اونارومیذارم سرجاش. انشاالله به سلامتی بیای.منم حرم دعاکن
    مرسی از تو که همراهی دوستم//منم همسرم ،الان دیگه زیاد پولی بهم نمیده منم چیزی نمیگم ،دست و بالش خالیه .
    .
  • |mahta|
    |mahta|
    چهارشنبه 4 مهر 1397 - 22:14
    بانو مرسی که همراهی.
    خیلی حس خوبی داره که عزیزتو به امام زمان بسپاری. من عمری ازشون غافل بودم..
    منم بسم الله میلنگم هنوز
  • Queen
    Queen
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 03:24
    نمی خوام پنهانی اینکارو کنم
    |mahta| گفته:
    کوئین من که ازین کارا نمیکنم هیچوقت چون اگه شوهرم یه درصد بفهمه کاملا اعتمادشو بهم از دست میده
  • هندوانه
    هندوانه
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 03:51
    بچه ها من پر از استرسم.قلبم درد میکنه چند روزه.اول بخاطر مهد دخترم که بعد از چند روز کشمکش تصمیم گرفتم ببرمش همون مهد پارسال.شهریه ش ۴۲۰۰ هست و خیلی زباده تو این شرایط.بعد از اینورم تلویزیونمون خراب شده اونم بالای یک تومنه.چهار پنج سال پیشم تلویزیون مون سوخت.نمیدونم چرا تو این مورد بدشانسیم؟!خدا خیرش بده پدر شوهرم رو شنیده بود تلویزیون ما سوخته به برادرشوهرم پول داده بود که بدون اینکه به ما بگه بره یک تلویزیون خوب برامون بخره.منم خونه تنها بووم دیدم برادرشوهرم با یک تلویزیون جدید اومد.خیلی خوشحال شدم.الان پدر شوهرم بیمارستانه.چند روز پیش پیوند کبد شده.لطفا برای سلامتی شون دعا کنید
  • هندوانه
    هندوانه
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 03:52
    بقیه استرسمم بخاطر این گرونی بی حد و اندازه هست.از اینور ملت همه دارن احتکار میکنن اما ما وجدان مون اجازه نمیده.میترسم سرمون بی کلاه بمونه.نمیدونم چرا علما وارد عمل نمیشن چندتا فتوا مثل تحریم تنباکو نمیدن
  • +1
    کفشدوزک
    کفشدوزک
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 04:28
    هندوانه جان خدا به پرشوهرت شفا عنایت کنه ان شا ا...
    درمورد دخترت هم خیلی باید در انتخاب مهد دقت کنین, خوب فدای سرت بالاخره شاغل بپدن دردسرای خودشو داره یکم گرونتر باشه ولی مطمین باشه
    گرونی هم ماهم چیزی نگرفتیم بیشتر از نیازمون, اتفاقا یکساعت قبل رفتم فروشگاه خرید, افتضاح شلوغ بود همه از هرچی چندتا میگرفتن, به خدا خیلی اوضاع خرابه
    محل کار همسرم اضافه کارا لغو شده خط تولیدشون به طور مرخصی میدن, ما هم کلی قسط داریم, خلاصه همه وضعشپن خرابه, خدا خودش فرجی کنه
  • کفشدوزک
    کفشدوزک
    پنجشنبه 5 مهر 1397 - 04:32
    الان همکار همسرم میگه پوشاک 24 تایی شده هشتادوپنج
    ینده خداها مجبورن مثل قدیما از پارچه و کهنه استفاده کنن حداقل خونه بودنی که صرفه جویی کنن
    منم پسرم داشتم از پوشاک میگرفتم دوتا مسافرت باید میرفتیم فعلا کامل نگرفتم گفتم از مسافرت برگردم شروع کنم بطور جدی تر, حالا پسرم اصلا نمیگه ولی خودم یکساعت یکبار به زور میبرمش دسشویی, اونم بدش میاد همش غر میزنه گریه میکنه...
  • پنجشنبه 5 مهر 1397 - 08:07
    سلام خوبین ؟! ماعده جونی ببخش اگه دیر دارم جوابت رو میدم . میتونی تو یه خلوت مناسب که حالشم خوبه و تازه پول اومده دستش درخواستتو مطرح کنی تا نتونه بهت بگه ندارم !!! اگر بعد مدتی باز ماهیانه رو قطع کرد باز تو حق طبیعیت هست درخواست کن ازش مثل بگو خیلی دلم میخواد یه مقدار پول داشته باشم ماهیانه حالا هرچقدر که خودت صلاح میدونی حتی صدهزارتومن
    که تو کیفم باشه اگر خواستم چیزی بخرم جایی برم هی نگم به من پول بده اینجوری احساس میکنم خجالت میکشم دلم میخواد اگر با مامانم یا بچها یا کسی بیرونم دست میکنم تو کیفم خالی نباشه یا خواستم یه چیزی دیدم برات بخرم یا سوپرایزت کنم یا اصلا چیزی احتیاجم بود پول داشته باشم
    خیلی وقتا شده دلم خواسته یهو برات یه چیزی بخرم ولی دیدم من که از خودم پولی ندارم !!
    حالا اگه میشه یه مقدار حالا هرچقدرکه صلاح میدونی ماهیانه بده ولی اگرم ندادی اشکال نداره من فقط چیزی که تو دلم بود رو گفتم (تو این قسمت اخر اگرم ندادی رو نگو خخخ).
    هرچقدر داد بهت ذوووووق کن تشکر کن بگو واای خدا کی میشه این حقوقا رو زیاد کنن یا کی میشه پول بیشتر بیاد دستت منننننننن دلم لک زده واسه افزایش حقوق :d
    یا بگو وااای الان عیده یعنی اضافه حقوق و عیدی منم زیاد مییییشه :)
  • پنجشنبه 5 مهر 1397 - 08:19
    ماعده اگر دوباره قطع کرد ماهیانه رو تو اصلا خجالت نکش بازم مطرحش کن و ازش بگیر چون هم حقه هم اینکه همسرت دیگه نمیتونه خرجای اضافی کنه ده کیلیو سبزی بخره یه دفعه یا کلی لوبیا سبز و.. اینجوری بهش کمک میکنی تا درست مدیریت کنه پولشو برای خودشم بهتره !!
    هیچ وقت فکر نکن اگر مردی میگه ندارم یعنی کامل صفرهست و نداره !!
    گاهی وقتا برای صلاح اون زندگی شاید مجبور بشن نداشتن پول رو بیشتر جلوه بدن البته نظر من اینه و فکر میکنم یکم اغراق هست !
    تاحالا فکرکردی چرا پس اگر اون مقدار نداره پس انداز بده چرا پس از یه وسیله ایی که میخواد بخره چرا انقد زیادمیخره و جعبه ایی در صورتیکه شما تعدادتون کمه و اون مقدار خیلی زیاده برای خانوار شما!!!
    پس بهتر دلسوزی و عذاب وجدان رو کنار بزاری و حتما ماهیانه رو هرماه بگیری ازش زمانی برو درخواستت رو بگو ک مطمینی پول اومده دستش!! یا از قبل طرح نیاز رو داشته باش ک وقتی اومد دستش یادش بمونه ک تو نیازی داشتی و اگر بیانش کردی برات جبهه گیری نکنه !!
  • پنجشنبه 5 مهر 1397 - 08:30
    وقتاییم که پول تو کیفت خیلی کمه عکسشو بگیر با یه عکس از همسرت بفرست واسش تو تلگرام بگو میخوام لیست دارایی هامو منتشر کنم بعد زیر عکس همسرت بنویس ایشووووون تمام دارایی من هستن به همراه مبلغ 2000تومن (یعنی همچین رقمممی کشته منو ):d

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی