Loading...

• +29
    مارال
    مارال
    پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 - 07:30

همسرداری ۲ (1999951 بازدید)

ادامه پیچ یک رو‌اینجا ادامه میدیم
    چون‌تعداد صفحات زیاد شده بود وصفحه دیر بالا میومد دوباره ایجاد کردم
    خوش اومدین
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • +1
    کیانا
    کیانا
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 08:28
    یه توضیح درمورد برنامه
    ورزش رو خودم اضافه کردم شامل پیاده روی و تناسب اندام( ورزشهای مخصوص اب کردن شکم و پهلو) هست
    تمیز کردن ومرتب نگه داشتن خونه نوشتم چون تمیزکنی وتا اخرشب مرتب نگه نداری فایده نداره یا اینکه فقط مرتب کنی و تمیز نباشه فایده نداره و همچنین فقط اول صبح یا اخر شب تمیز و مرتب کنی هم فایده نداره همیشه در طول شبانه روز باید سعی کنم خونه م مرتب و تمیز باشه و سینک رو هم توی قسمت مرتب کردن وتمیز نگه داشتن خونه قسمت اشپزخانه نوشتم
    اخرشب هم با اقا صاحب ازمان درد و دل میکنم از وضعیت بد جامعه میگم از بدحجابی دخترا و زنا گله میکنم ک باعث میشن مردامون ب بیراهه کشیده بشن و دعا میکنم وضع جامعه بهتر بشه
    چالش بدرقه و استقبال از همسر هم خودم اضافه کردم
  • +2
    کیانا
    کیانا
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 08:32
    اره اگ برنامه رو هر روز علامت بزنی اخرش میفهمی کدوم قسمت موفق بودی کدوم قسمت ضعف داشتی دیگه چیزی هم از قلم نمیفته و همه کارایی ک باید انجام بدی جلوی چشمته
    البته من این برنامه رو واسه چهل روز نوشتم ک تو وجودم نهادینه بشه این کارا
    بخاطر همین همه ی اینا رو باید و باااااید انجام بدم و حتما باید جلوش تیک بخوره و ضربدر نخوره هرکاری ک چهل تا تیک خورد اخرش نهادینه میشه تو وجودم
    عسل گفته:
    چه جالب کیانا جون حتما مثل شما ی برنامه مینویسم
  • +2
    کیانا
    کیانا
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 08:36
    اینم بگم دوران مدرسه همیشه قبل از خواب ایه الکرسی میخوندم و هر شبی ک ایه الکرسی میخوندم خواب راحت و بدون کابوس داشتم و فرداش هم انرژی داشتم
    بخاطر همین میخام بازم شبا قبل از خواب ایه الکرسی بخونم
    تاثیرش فوق العادس
  • +1
    کیانا
    کیانا
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 08:36
    من برم بخابم دوستون دارم بوسسسسس
  • یکشنبه 22 مهر 1397 - 08:44
    کیانا چشم گفتن بردگی نیست !! دیدگاهتو عوض کن ببین اگر تو چشم بگی امتیازای مثبتی از همسرت میگیری مثلا اینکه اونم اگر شما ازش درخواستی داشته باشی دیگه روش نمیشه بهت نه بگه اونم بهت چشم میگه و انجامش میده !!!
    شنیدی میگن واای شوهر طرف چقد به حرفشه هرچی زنه بگه جون میده انجام میده شاید بخاطر همین چشم گفتنس!!
    اگر به شوخی تمسخرکرده مطمین باش چون هنوز چشم گفتنو باور نکرده که از ته دلت گفتی بهش
    باید کاری کنه باور کنه از ته دل گفتی با جون و دل انجام میدی
    اگرم با نظری یا درخواستی مخالف بودی همون اول مخالف نکن وجبهه نگیر چون برعکس نتیجه میگیری !!
    بجاش بهتر همون ابتدا حرفات بهش بگی چشم عزیزم (حتی کلمه باشه رو هم بکار نبر!! فقط این کلمه چشم هست که معجزه میکنه)) بهش بگی چشم عزیزم هرچی تو بگی ولی بنظرت اینجوری کنم بهتر نیست !!
    با گفتن این کلمات اول اینکه همسرت جبهه گیری نمیکنه دوم سر لج نمیوفته
    سوم کم کم نرم میشه
    چهارم چون چشم گفتی با شنیدن چشم و مطیع بودنت ارضاشده ازاین لحاظ لحاظ پس راحت تر حرفتو قبول میکنه و مورد پذیرشش قرار میگیره .
  • +1
    فندوقی
    فندوقی
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 15:55
    سلاااام دوستای گلممم
    دلم واستون تنگ شده بود
    جمعه صبح پسر کوچولوی خوشگل ماهم دنیا اومد، قربونش برم خیلی ناره :x
    بگو هیچ‌ماست بندی نمیگه ماستم ترشه خخخ
    دیروز مرخص شدیم ولی منو ترسوند، گروه خونبامون فرق میکنه من منفیم‌ پسری مثبت و زردیش رو ۶ و نبم بود گفت باید بستری شه.
    منم گفتم‌ نمیخوام بردم پپیش متخصص دبد حالم بده گفت ایم عدد رو اصلا بستری نمیکنن میخواستن تحت نظر باشه منم‌همینکارو انجام میدم ولی برو خونه آزمایش رو تکرار کن یه قطره ام داد.
    الان فقط مشکلم اینه یه سینمو میگیره خیلی زرنگه به خودش سختی نمیده خخخ ولی خیلی شیرینه خدا به همه منتظرا یه تپل موپولشو بده.
    خداوند نه به قدر رویاها بلکهههه به اندازه ایمان و اطمینان توست که میبخشد! :x
  • فندوقی
    فندوقی
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 15:56
    شوهرمم که تا دیدتش گریه کرد احساساتی شده بود باورش نمیشد مهرش به دلش بیفته
    چهرشم ترکیبی از من و باباشه. هرچیش به یکیمون رفته
    اصلا وفت‌نمیکنم بیام پیج از فرصت استفاده میکنم میخوابم الانم فسقلی شبر خورد خوابید گفتم یه خبر بدم بهتون
    تونستم عکسشو میزارم
    بووووووس به همتون
  • کیانا
    کیانا
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 16:05
    سلام فندوق جونیییییی
    واااای مبارک باشه چشمتون روشن
    خداروشکر
    زایمانت چطور بود طبیعی بودی یا سز؟
    حتما عکسشو بزار مشتاقم
  • فندوقی
    فندوقی
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 16:12
    سلام کیانا جونم ممنونم
    سز بودم عزیزم، زایمان سختیای خودشو داره ولی وحشتناکترینش راه رفتن بعد عمل بود داغون شدم داغون. خیلی سخت بود ولی گذشت.
    حاضرم ده برابرشو تحمل کنم ولی پسرم خوب باشه.
    انشالله ابن حسای شیرین رو همه تجربه کنن
  • +1
    فندوقی
    فندوقی
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 16:13
  • کیانا
    کیانا
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 17:51
    جمعه یعنی پریروز زایمان کردی دیگه؟
    دوقلوعه؟؟
  • +1
    کبوتر
    کبوتر
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 19:15
    فندقی جان قدم نورسیده مبارک،خیلی برات خوشحال شدم
    خدایامیدانم که میبینی
  • کبوتر
    کبوتر
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 19:16
    کسی ازشالی خبرداره؟خیلی وقته نمیادنگرانشم
    خدایامیدانم که میبینی
  • کبوتر
    کبوتر
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 19:17
    ازچالشام اینوبگم که کم وبیش انجام میدم
    خدایامیدانم که میبینی
  • nina
    nina
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 19:22
    سلام عزیزم.
    به به مبارک باشه قدم نورسیده خوشگل نازتو. خدا حفظش کنه و زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه. از جمعه تو فکرت بودم و منتظر دیدن عکس پسر کوچولوی ناز
    ماشاله خیلی ناز و دوست داشتنیه.
    زردیش هم نگران کننده نیست ولی حتما آزمایش بده که خیالت راحت باشه. دختر من با زردی 8 با رضایت خودمون مرخص شد دو روز گذاشتیم زیر دستگاه
    افندوقی گفته:
    سلاااام دوستای گلممم
  • فندوقی
    فندوقی
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 21:03
    آره عزیزم پری روز زایمان کردم
    نه بابا دوقلو نیس مدل عکسشع خخخ کیانا گفته:
    جمعه یعنی پریروز زایمان کردی دیگه؟
    دوقلوعه؟؟
  • فندوقی
    فندوقی
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 21:04
    ممنون کبوتر جون و نینا جون
    خدا کنه زردیش بالا نره الان بردم آز داد ساعت ۳ آماده میشه. توکل برخدا
  • baraaan
    baraaan
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 21:10
    سلام فندوقی جون,خوبی؟خداقوت با بچه داری :xنگران زردیش نباش عزیزم,فک کنم به 5برسه تمومه اینطور که من ازیکی از دکترا شنیدم,اتفاقا زردیش پایینه,مراقب خودتون باشین,به خودتم حسابی برس تا شیرت زیاد شه,با مکیدن شیرت بیشترم میشه
    با خدا باش پادشاهی کن,بی خدا باش هرچه خواهی کن
  • baraaan
    baraaan
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 21:13
    راستی قدم نورسیده ام مباررررک,خیلی نانازه گل پسرت ماشاءالله :xامام زمان (عج)نگهدارش باشه ان شاء الله,ببوسش از طرف من :x
    با خدا باش پادشاهی کن,بی خدا باش هرچه خواهی کن
  • فندوقی
    فندوقی
    یکشنبه 22 مهر 1397 - 21:30
    سلام باران جون ممنون عزیزم
    انشالله بالا نرفته باشه حالا ساعت ۳ جوابش آماده میشه توکل برخدا.
    نظر لطفته عزیزم‌ ولی نمیدونم چرا هیشکی تشخیص نمیده پسره خخخخ

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی