Loading...

• +29
    مارال
    مارال
    پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 - 07:30

همسرداری ۲ (1996587 بازدید)

ادامه پیچ یک رو‌اینجا ادامه میدیم
    چون‌تعداد صفحات زیاد شده بود وصفحه دیر بالا میومد دوباره ایجاد کردم
    خوش اومدین
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • +2
    پریناز
    پریناز
    پنجشنبه 1 آذر 1397 - 08:40
    سلام مائده جان, ببخشید منظورم کویین بود, گفت قرار شد درس ها رو مرور کنیم ولی فراموش کردم اینجا بگم, منم پرسیدم کجا همچین قراری گذاشتید توی گروه؟ که گویا درسته و همه اونجا هستن و ما اینجا الافیم, من که به شخصه دیگه اینجا نمیام سر بزنم چون وقتی همه توی گروه جمعن و دوستای اینجا براشون اهمیت نداره ,اومدنه من اینجا توهین به خودم محسوب میشه, بچه هایی که تو گروه هستید به بقیه بگید خیلییی خوش معرفت بودید
    آدلیای قدیمم
  • Queen
    Queen
    پنجشنبه 1 آذر 1397 - 22:16
    سلام پری جان
    مارال فقط شبها میاد تلگرام
  • +2
    آرامش
    آرامش
    پنجشنبه 1 آذر 1397 - 22:35
    آدلیا جون شما دلیل خاصی داره تل نصب نمیکنی؟
    من به شخصه سعی میکنم هر جا مارال و بچه ها هستند اونجا باشم
    کار به معرفت و بی معرفتی کسی هم ندارم
    اولا چه اونا دوسم داشته باشن چه نداشتن( که تا اونجایی که حس من میگه
    دلای بچه های اینجا انقدر صاف هست که همه هم رو دوست دارن)
    هر جا باشن منم میرم چون هدف دارم اول به خاطر خودم میرم
    برای ارتقای زندگی زناشوییم
    دوما از بودن باهاشون لذت میبرم
    جای شما بودم حتما درس اول که بی کینه بودن رو سعی میکردم در عمل اعمال کنم و بعد هم جایی که لذت میبرم باشم
    آدلیا جون چون دوست دارم سعی کردم کمک کنم
    وگرنه از اول که این بحث بوده
    تا الان اولین پستی هست که راجع به گروه و سایت نظر میدم
  • +1
    Queen
    Queen
    پنجشنبه 1 آذر 1397 - 22:37
    نمی دونم پری
    ولی فکر نکنم شوهرت از پدرش حساب ببره و این حساب بردن فایده نداره
    من جات بودم می رفتم
  • +1
    آرامش
    آرامش
    پنجشنبه 1 آذر 1397 - 22:44
    بله هستم پری جان
    به خاطر شما آنلاین شدم
  • شالیزار
    شالیزار
    پنجشنبه 1 آذر 1397 - 22:49
    پری تو هنوز درگیر لباس بردنی ؟
    تو هنوز نمیخوای بری عزیزم .خودتو اذیت نکن
  • پرینووووووش
    پرینووووووش
    جمعه 2 آذر 1397 - 00:16
    سلام
    یک آن قلبم گرفت از سکوت اینجا:(
    کسی نیست؟
  • +1
    حوریه
    حوریه
    جمعه 2 آذر 1397 - 02:04
    سلام پری چیشده ,؟,
    رفتی ؟؟؟
    لبخند بزن و شاد باش تو چه خوب باشی چه نباشی این نیز بگذرد پس عالی باش
  • +3
    پریناز
    پریناز
    جمعه 2 آذر 1397 - 02:12
    آرامش جان قطعا تل نصب نکردنم بی دلیل نیست, وقتی یه عده ای یه جا جنع میشن و یهو بی سر صدا بارشون رو میبندن میرن جای دیگه هیچ معنی جز دوست و دوست بازی کردن نداره, قبلا میدونستم تو گروه هستید اما مدت ها بود بعد از اون جریان که گروه رو پاک کردید فکر کردم دیگه تو گروه نیستید و به خاطر مشغله زندگی مارال و بقیه اینجا نمیان, کاش لااقل اینقد احترام بهمون میذاشتید یه خبر میدادید که هر روز نیایم اینجا سر بزنیم
    آدلیای قدیمم
  • +3
    پریناز
    پریناز
    جمعه 2 آذر 1397 - 02:13
    مدت ها بود بچه های اینجا دسته ای شده بودن وتاپیک شده بود جایی واسه صدا کردن هم که بگن فلانی پیغامت رو چک کن بیا تلگرام بیا فلان جا
    آدلیای قدیمم
  • +1
    آرامش
    آرامش
    جمعه 2 آذر 1397 - 02:24
    پریناز جون حق داری
    بهتر بود خبر داده میشد
    که بچه ها تو گروه فعالیت دوباره دارند
    ولی مطمئن باش
    نه قصدی در کار بوده نه غرضی نه دوستی نه هیچی
    الان شما گروه تل بیای نصف بچه ها رو نمی شناسی منم نمی شناسم هر کی دوست داره عضو شه با اجازه مارال عضو میشه
    و دلیلی که بچه ها اونجا جمع میشند فقط به همون دلیلی که خودت اشاره کردی هست
    به خاطر مشغله کار خونه بچه داری و... تل راحت تره سریع میان مشکلشون رو مطرح میکنن و میرن
    فکر کنی از صبح تا شب چت هست نه تقریبا خیلی کم اینطوره
    این قضیه پیغامت رو چک کن و فلان برا اینه بعضی بچه ها آشناهاشون تو سایت اومدن از شناسایی شدن می ترسن یا مواردی هست خجالت میکشن از داشتن اون مشکل و...
    در هر صورت
    اعتقاد من اینه
    واقعا دوستیمون حیفه
    کاش بشه فعلا مدت کوتاهی تا بچه ها تو سایت جدیدی که ایشالله مارال جون می خواد بزنه همه تو تل جمع شند
    اول برای ارتقای زندگی زناشویی خودشون دوم برای اینکه به نظر من دوستی ما خیلی نابِ بهتره از دستش ندیم
  • +7
    حوریه
    حوریه
    شنبه 3 آذر 1397 - 23:19
    ادلیا جون من حق به تو میدم عزیزم
    مارال در قبال اینکه اینجارو درست کرد
    بالاخره یه مسئولیتی داشت
    تازه با این که یه مدت یهو دیگه نیومد خیلی از بچه ها تلاش کردند فضای اینجارو خوب نگه دارند
    مارال هر چند مدت میومد میگفت چقد اینجا فضاش بد شده ادم دلش میگیره بیاد
    فقط میاین گزارش میدیدن و کاراتونو میگین و میرید
    چرا اینجا اینجوری شده
    خب این حرفا ینی چی مثلا
    ما مگه کاری جز این میتونیم انجام بدیم
    من نمیگم مارال وظیفشه حتما بیاد اصلاااا
    اما وقتی تصمیم گرفت این محیط و درست کنه قطعا فکر اینو کرده بود که تواناییشو داره یا نه
    اما نباید یهو جا بزنه و بکشه کنار
    من خودم به شخصه چون پیام مارال و دیدم دیگه نیومدم
    یا مثلا میاین تو صفحه میگین فلانی کجایی تل و چک کن
    بیا خصوصی
    یا عزیزم اون حریان چیشد رااااستی نگفتی .
    بنظرم اصلا رفتارای خیلیا جالب نبود ِِ
    منم راستش هرروز تصمیم میگیرم بیام
    اما.مطمعنم باز مارال میاد میگه اه اینجا جرا اینجوریه
    مارال اگه شما دوست داری اینجا تغییر کنه قطعاخودتم باید یه فعالیتی داشته باشی
    برای همیشه خداحافظ دوستای من
    لبخند بزن و شاد باش تو چه خوب باشی چه نباشی این نیز بگذرد پس عالی باش
  • +6
    پریناز
    پریناز
    شنبه 3 آذر 1397 - 23:40
    حرفای منم دقیقا همینه حوریه, درسته مارال هیچ وظیفه ای نداره خیلی خیلیییی لطف کرده که مارو تا همینجا هم راهنمایی کرد و زندگیامون رو بهتر کرد, ولی کاش اگه نمیخواست دیگه اینجا سر بزنه میومد اینجا رو منحل میکرد تا بقیه بیخود و بی جهت نیان اینجا سر بزنن, و قطعا هم مطمئنم چون نور چشمی هاشون توی تل هستن دیگه کمبودی حس نکردن که بخوان به اینجا سر بزنن, و مطمئنم اگه یکی از دوستاشون به دلایلی نتونه و تل بیاد و اینجا بیاد پست بذاره به خاطر اون سریع جمع میشن و اینجا شلوغ میشه و دیگه مشکلات نیومدن به سایت و فونت ریز و عملکرد ضعیف سایت اونموقع کاملا بی معنی میشه
    آدلیای قدیمم
  • +5
    پریناز
    پریناز
    شنبه 3 آذر 1397 - 23:46
    مهتای عزیز و خیلی دیگه از دوستامون که سعی کردن نبود مارال رو جبران کنن و فضای اینجا رو روی پا نگه دارن تا مارال دوباره بیاد, اما وقتی اومد گفت اینجا شده گزارش, خب عزیز من وقتی شما نیاید سر بزنید بیشتر از این هم انتظار نیست, دلیل جمع شدن ما اینجا شما بودید مارال جان, کاش لااقل اینقد ارزش داشتیم که به ما میگفتید اینجا منحله و گروه تل راه انداختیم دوست داشتید بیاید اونجا, الانم که گویا دنبال راه اندازی سایت جدید برای خودشون هستن, در هر صورت امیدوارم هم این دنیا هم آخرت از بهترین و زیباترین نعمت ها بهره ببری بابت کمک هایی که کردی, اما دلخوریم همچنان پا برجاست
    آدلیای قدیمم
  • |mahta|
    |mahta|
    دوشنبه 5 آذر 1397 - 21:01
    سلام به همگی. روزتون بخیررررر. چه گردوخاکی شده.
    آدی جان خوبی؟ بااجازه ت منم جوابتو میدم . امیدوارم بخونی و نظرتو بگی.
    ببین همه حرفات درسته ولی کامل نیست . ببین درسته که مارال اینجارو ساخته و حالا هم نمیاد ، ولی مگه من یا شما یا بقیه تک تک اعمالمون بهحرفای مارال بستگی داره ؟ مارال یه سری قانونابرامون گذاشت ، تاوقتی هست باید ازش استفاده کنیم و وقتی که دیدیم به هردلیلی شرایط اومدن نداره، خب ما راه درست خودمون ادامه میدیم . اینجایه فضای عمومیه . ماباهم دوستیم و به نظر من اگه شما به غیرازمارال کس دیگه ای از بچه هارو هم دوست داری ، یا از صحبت باهاشون لذت می بری ، بیا . من خودم توی تلگرام و گروه هستم ولی همیشه گفتم که اینجارو دوست دارم ، شاید اونجاهم گاهی بابچه ها دورهم حرفی بزنیم ولی برای حرفای مهم ، برای انجام و هماهنگی چالشا، برای همفکری و .... اینجا خیلی خیلی بهتر و مناسب تره(از دید من) پس من میام اینجا. حتی اگه فقط و فقط یه نفر هم باشه ، من میام و گزارش میدم و حرف می زنم . خیلی بچه ها هستن که توی گروه نیستن،شما ،حوری، پری،پاری و ... خب من شماهارو دوس دارم و میایم و باهم حرف می زنیم،چه اشکالی داره ؟؟؟اگه شما به جز مارال برات کس دیگه مهم و باارزش نیست ، خب نباید به خودت فشاربیاری و بیای ، ولی اگه حتی سرسوزن دوستی نسبت به بقیه توی دلت هست بیا . با خودت که جنگ نداری. موضوع آخرم اینکه خیلی وقته کلا بچه ها کمرنگ هستن ، هم اینجا هم گروه . مثلا خود من سه چهارروزه که نتونستم نه تلگراممو بازکنم نه اینجارو. گاهی هم که تلگرامم بازه میبینم که بچه ها به خاطر مشغله شون خیلی کم حرف میزنن .حوری جان حرفام به شما هم بود .
  • لوله بازکنی
    لوله بازکنی
    دوشنبه 5 آذر 1397 - 21:08

عوامل موثر در گرفتگی لوله
    [size= 16.0pt; font-family: 'B Koodak'; mso-ascii-font-family: Calibri; mso-fareast-font-family: Calibri; mso-fareast-theme-font: minor-latin; mso-hansi-font-family: Calibri; mso-bidi-language: FA;" lang="FA">آشپزخانه، حمام و یا حتی سینک آشپزخانه می تواند دچار گرفتگی شود. گرفتگی لوله ها ناخوشایند است، اما انسداد شدید می تواند هزینه
    .

لوله بازکنی در تهران

محصولات بهداشتی زنانه

دستمال توالت

ریز دانه های مواد غذایی شسته شده در سیستم لوله در زیر سینک به دام افتاده است.

روغن

مو

روغن‌ :

مهم‌ترین دلیل بسته شده راه فاضلاب، روغن است. ما به خیال اینکه روغن هم مانند آب مایع است و همراه با آب به داخل فاضلاب می‌رود، ته مانده روغن را وارد سینک می‌کنیم. این کار شایع‌ترین دلیل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه است و برای جلوگیری از این اتفاق، به هیچ عنوان روغن را در داخل سینک ظرف‌شویی تخلیه نکنید.

برگ چای، پودر قهوه

چای و قهوه از نوشیدنی‌های مورد علاقه هر فردی است و معمولاً پس از نوشیدن چای و قهوه، پسماندهایی به‌جا می‌ماند. هرچند که برخی فکر می‌کنند صافی موجود روی سینک مانع از ورود برگ چای به داخل لوله فاضلاب می‌شود اما باید در نظر داشته باشید که این زباله‌های ریز به‌راحتی از صافی سینک عبور می‌کنند و در کنار چربی‌ها، سد محکمی تشکیل خواهند داد.
    اکارونی، برنج، نشاسته، ژله، غذاهای فیبردار، سیب زمینی، پرتقال، موز، و میوه‌های دیگر در این گروه از شایع‌ترین دلایل برای گرفتگی سینک آشپزخانه است. این مواد در زمان ترکیب با آب بسیار چسبنده می‌شوند و باعث انسداد لوله می‌گردند
    .

پوست تخم مرغ

:
    مراقب پوست تخم مرغ هم باشد. پوسته‌ی بیرونی هم بسیار نازک هست و هم بسیار سخت. به همین جهت به‌راحتی در لای درزهای لوله و اتصالات گیر می‌کند و باعث جمع شدن مواد دیگر می‌شود.

استخوان ماهی

استخوان ماهی به‌راحتی از روزنه‌های صافی عبور می‌کند و آرام‌آرام با کمک چربی‌ها لوله را مسدود خواهد کرد
    سایت من
  • baraaan
    baraaan
    سه شنبه 6 آذر 1397 - 01:25
    سلام دوستای گلم,امیدوارم هرجا هستین زندگی بر وفق مرادتون باشه,آدلیا,حوری جان خواهش میکنم برگردین,دلم میگیره اگه بخواین برین,من بهتون حق میدم و درکتون میکنم,ولی بنظرم به مارال حرفاتونو بزنین,کلا اینجا سوتو کور شده,من خودمم با اینکه زیاد فعال نیستم اینجا رو اینطوری میبینم خیلی ناراحت میشم چه برسه به شماها که فعال بودین,من فضای گرم و صمیمی اون سایتو دوست داشتم که یروز سر نمیزدی ۱۰۰صفحه عقب میموندی.رویایی جان کجایی ؟؟چرا نمیای ی خبر ازخودت بدی؟پاری خانم,مهربان جون شمام بیاین دیگه :(من منتظرتونم,مطمئنم نمیتونین ازین جا دل بکنین,چون دوستیای اینجا یجورایی عمیق شده,پس من یکی منتظرتونم
    با خدا باش پادشاهی کن,بی خدا باش هرچه خواهی کن
  • Queen
    Queen
    سه شنبه 6 آذر 1397 - 16:01
    سلام و دو صد درود
    شما را چه شده است ای زنان فلان شده؟
    جدیدا سرکش و گستاخ شده اید :d
  • نهال
    نهال
    چهارشنبه 7 آذر 1397 - 19:59
    سلام سلام صدتا سلام هزار و‌سیصدتا سلام
  • +1