Loading...

• +29
    مارال
    مارال
    پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 - 07:30

همسرداری ۲ (1997027 بازدید)

ادامه پیچ یک رو‌اینجا ادامه میدیم
    چون‌تعداد صفحات زیاد شده بود وصفحه دیر بالا میومد دوباره ایجاد کردم
    خوش اومدین
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • +1
    حوریه
    حوریه
    چهارشنبه 21 آذر 1397 - 02:59

e
    الکی می گفت نمیدونم عشق چیه. فک می کرد من ندیدم صبح یواشکی دو قاشق عشق ریخت تو لیوان چای هم زد، بعد لبخندشو جمع و جور کرد آورد داد دستم گفت: واسه خودم ریختم واسه توام ریختم. ولی هرکسی نمیدونست من چای رو فقط با شکر می خورم. می دونست؟!
    همین دم ظهری، پاشد پنجره رو باز کرد. دستاش بوی عشق گرفته بود. بهش گفتم یه بویی میاد؛ گفت بوی اقاقیای پشت پنجره س. دم پنجره وایسادم. اون که دور شد دیگه هیچ بویی نمی اومد ..
    سرشب حتی دونه های عشق وسط بادمجونایی که سرخ کرده بودو انکار میکرد. میگفت خول شدی.
    دلم میخواست محکم بغلش کنم بگم خُل تویی که با اون چشات این همه عشقو تو سر و صورتت نمی بینی لعنتی!!
    لبخند بزن و شاد باش تو چه خوب باشی چه نباشی این نیز بگذرد پس عالی باش
  • یگانه
    یگانه
    چهارشنبه 21 آذر 1397 - 03:29
    حوریه هزاران لایک :X چقدر خوبه که برگشتی
  • +1
    حوریه
    حوریه
    چهارشنبه 21 آذر 1397 - 21:09

آدم های خوبِ زندگی من رنگشان آبی است...
    هر صبح میشود کنارشان با دلِ گرم چای دارچین نوشید؛ لبخند از صورتشان نمیرود و از جنس آرامش مطلقند...
    آدم های خوبِ زندگی من مثل ساعتِ ده صبحِ روز آفتابی اند
    همانقدر دلنواز و پرانرژی..
    تُن صدایشان با صداقت آمیخته شده...
    آدم های خوبِ زندگی من ساده و مهربانند مثل پیراهن گل دار مادربزرگم انگار هستند برای خوب کردن حال من در روزهای پر از سختی و استرس.
    همان هایی که برعکس خیلی از مهمانی های اجباری و از چند وقت پیش هماهنگ شده ؛ هروقت دلت تنگ بود خودت را پشت در چوبی خانه شان ببینی...
    لبخند بزن و شاد باش تو چه خوب باشی چه نباشی این نیز بگذرد پس عالی باش
  • +1
    شالیزار
    شالیزار
    پنجشنبه 22 آذر 1397 - 15:59
    سلام صبح همگیتونون بخیر و شادی .
    حوریه :-<
    کبوتر جان تو چطوری
  • مائده
    مائده
    شنبه 24 آذر 1397 - 16:10
    سلام صبح بخیر
    خدا رو شکر چند روزه پر انرژیم ان شالله بتونم با همین فرمون برم جلو
    قسمتی از برنامهامو انجام میدم
    افکارم مثبت هست ان شالله دیگه کمتر فکر منفی بکنم
    چالش سلام به امام زمان رو انجام میدم
    بسم الله اول هر کار بیشتر اوقات یادم میره ولی وسط کاری هم یادم بیاد میگم
    دعای فرج در قنوت هم میخونم البته نه همه نمازها ولی حداقل یکی دو باررو میگم
    همسر داریم فعلا خوبه ولی همسرم دنبال بهانه میگرده غر بزنه من باید سکوت کنم بیشتر اوقات موفقم وبا شوخی رد میکنم یا کلا نشنیده میگیرم گاهی هم حرصم میگیره جواب میدم
    خدارو شکر درسای بچهامو باهاشون کار میکنم الحمدالله راضی
  • کبوتر
    کبوتر
    یکشنبه 25 آذر 1397 - 00:49
    سلام.
    ممنون شالی جونم خوبم،کم پیدایی.؟
    چندروزدرگیربودم یامعمونی میرفتم یامهمون میومد،خانواده شوهرم بودن،خداروشکرهمسرم تواین چندروز ازم راضی بود وتشکرم کردو الحمدلله بحثیم بینمون تواین مهمونیا پیش نیومد.
    خدایامیدانم که میبینی
  • مائده
    مائده
    یکشنبه 25 آذر 1397 - 20:22
    سلام ظهر بخیر
    جونم براتون بگه دیروز قسمتی از برنامهامو انجام دادم خیلی تلاش کردم افکارم مثبت باشه تا حدودی موفق بودم
    چند تا کانال کار یابی تو گوشیم داشتم امروز همه رو حذف کردم هر روز میخوندم وهیچی به سن همسر من توش پیدا نمیشد وفقط انرژیم منفی میشد ان شالله خدا خودش کمک کنه همسرم یه کاری دست وپا کنه ودرامد خوبی داشته باشیم
    همسرم همش تو خونه است والا من میبینم فقط پاستور بازی میکنه یا تو تلگرامه ولی اگه حرفی بزنم میگه دارم کار میکنم منم الان حدود یه هفته است دیگه حرفی نزدم به قول شوهرم غر نمیزنم
    این ماه اجاره خونه وقسط واممون هم که اضافه شده رو باید بده پولمون هم جور نشده که ب یم خونه خودمون دیگه فعلا سکوت اختیار کردم وکاش بتونم ادامه بدم
    امروز هم خدا رو شکر حالم خوبه وصبح کمی ورزش کردم ان شالله که بهترین اتفاقها برای همه بیفته وخیر برای همتون پیش بیاد
  • +1
    Queen
    Queen
    دوشنبه 26 آذر 1397 - 02:40
    خداروشکر کبوتر جان
    انشاءالله همیشه خوش باشید
  • Queen
    Queen
    دوشنبه 26 آذر 1397 - 02:43
    مایده گلم انشاءالله خدا جواب صبر و سکوتت رو به بهترین نحو میده و به زودی خبرهای خیلی خوشی بهت میرسه
  • مائده
    مائده
    دوشنبه 26 آذر 1397 - 16:22
    سلام صبح بخیر
    دیروز بعد مدتها برنامهامو انجام دادم خدا رو شکر فقط مدت زمان ورزشم کم بود قصد داشتم برم پیاده روی ولی پسرم درس زیاد داشت دیگه نشد برم
    افکارم هم مثبت بود وخیلژ پر انرژی وشاد بودم تا شب که سر سفره بودیم همون کسی که خیلی بهش حسادت میکنم به شوهرم زنگید داره یه کار جدید شروع میکنه ادم خوش فکریه وهمین باعث شده زن وبچش خیلی تو رتحتی زندگی کنن مثل شوهر من نیست حالم کلا گرفته شد سکوت کردم وهیچی نگفتم رفتم تو دستشویی گریه کردم کمی اروم شدم بعدم امدم درسای پسرمو باهاش کار کردم
    برای نماز صبح بیدار شدم خدارو شکر وصد تا ذکر استغفار گفتم بخاطر نا امیدی که تو دلم خونه کرده ان شالله که بهترینها برای همه رقم بخوره
    امروز چند تا کلیپ انگیزشی بینم حالم خوب میشه ان شالله
    کویین جون ممنون عزیزم
    رویا کوجایی اجی حدود سه ماهه ازت بیخبرم لطفا بیا خبری از خودت بده نکنه گوشی نداری نیستت ان شالله حالت خوب باشه هر جا هستی
  • مائده
    مائده
    دوشنبه 26 آذر 1397 - 18:45
    چالشها رو یادم میره بگم خخخخ
    چالش سلام رو انجام دادم
    دعای قنوت رو گفتم
    بسم الله هم سعی میکنم بگم بیشتر کارهامو
    به قول شالی چشم دونم کار نمیکنه وتو این موضوع ضعیفم
    توقع دارم ولی تو دلم اما به زبون نمیارم
    غر نمیزنم
    فعلا همین
  • +1
    مائده
    مائده
    سه شنبه 27 آذر 1397 - 15:59
    سلام صبح بخیر
    دیروز همه برنامهامو انجام دادم غیر از ورزش کردن که خیلی هم بهش احتیاج دارم ولی تنبلی میکنم تو این موضوع خخخخ
    افکارم هم دیروز خیلی منفی بود شوهرم اصلا بیرون نمیره کل روز خونه است اعصابم خرد میشه میبینمش وقتی هم خونه است بدش میاد با تلفن بحرفم دیروز خیلی دوست داشتم با خواهرم حرف بزنم اما جلو شوهرم راحت نیستم اونم گیر میده بهم خلاصه کل روز استرس داشتم بخاطر زندگی خواهرم هم خیلی ناراحتم بغض بدی تو گلومه بخاطرش ولی کاری ازم بر نمیاد تا حالا کسی رو تشویق نکردم واسه جدایی طلاق همیشه به نظرم اخرین راهه اونم وقتی که خیلی تحمل کردی وهمه راهها رو رفتی با این حال دوست دارم خواهرم جدا شه راحت بشه
    ببخشید همش انرژی منفیم
    چالش سلام به اقارو کامل انجام دادم دعای قنوت یادم رفت
    بسم الله رو سعی میکنم یادم نره وهنوز ضعیفم
    غر نمیزنم
    توقع دارم ولی به زبون نمیارم
    همسرم هم اولویتم نیست دیگه چالش چی داشتیم خخخخ
  • |mahta|
    |mahta|
    سه شنبه 27 آذر 1397 - 20:43
    سلام به همه خانومای گل. روزتون بخیر.
    شهادت حضرت فاطمه معصومه رو تسلیت میگم..انشاالله که حضرت امام رضا به حق خواهرشون برای فرج ارباب دعاکنن . التماس دعای مخصوص از همتون.
    من چندروز جای شما خالی سفربودم و برای همین خبری نبود ازم .
    امیدوارم که چالشای امام زمان رو به خوبی اجرا کرده باشین . من خودم یه مدت کم کاری کردم ولی خداروشکر دوباره به یاری خدا انرژِی گرفتم.انشاالله شماها هم حال دلتون به عشق امام زمان خوب باشه .
    حوریه جان با یکی از پیامات خیلی مشکل دارم . اگه دوست داری بیا در موردش حرف بزنیم .
  • |mahta|
    |mahta|
    سه شنبه 27 آذر 1397 - 20:50
    چهارتا چالش تا الان انجام دادیم . انشاالله به یاری امام زمان میخوایم بریم چالش پنجم . ولی ازتون خواهش میکنم که حتما حتما حتما چالشای قبلی رو حتی با توجه بیشتر انجام بدین که خدای نکرده در گذرزمان فراموشتون نشه .
    ما بخاطر کم کاریا و گناهانمون و مشغولیت های دنیامون خیلی از خدا و اهل بیت فاصله گرفتیم و همین فاصله باعث بیشتر دردها و مشکلات روحی و فکری و اعتقادی ماهاست . اگه چالش میذاریم اگه تلاش میکنیم که به امام زمان نزدیکتربشیم برای اینه که هر کم کاری باید جبران بشه والا دلیل بر درستیش تلقی میشه . اگه ما همه تلاشمونو بکنیم ، خدا هم با توجه به میزان صداقت ما توی اعمالمون، رابطه مارو با امام زمانش اصلاح میکنه . و حاضرم همه زندگیمو شرط ببندم که خیلی خیلی از مشکلاتمون با اتصال به حجت خدا حل میشه . چون زمین و زمان بر این مبنا پایه ریزی شده . همونطور که میبینین که یه سری از بچه ها که بیشتر با معلم هاشون در ارتباطن ، شاید حتی درس هاشون خوب نباشه ولی بخاطر تداوم این رابطه ، ناخوداگاه از بقیه موفق تر هستن و به جاهای بالاتری میرسن .
    .
    یه بار دیگه چهارتا چالش رو اجرا میکنیم.
    چالش سلام صبح و شب به حضرت ارباب ...
    چالش خوندن دعای فرج توی قنوت نمازهای یومیه ..
    چالش صدقه روزانه فقط و فقط به نیت سلامتی بقیه الله...
    چالش توجه به زیارات و دعاهایی در شان حضرت مهدی علیه السلام ..
  • |mahta|
    |mahta|
    سه شنبه 27 آذر 1397 - 20:53
    فرازی از معانی دعای ندبه :
    تا اينكه مقام رسالت و هدايت را به حبيب و برگزيده ات محمد (درود خدا بر او و خاندانش) رساندي،پس بود همانگونه كه او را برگزيدي، سرور مخلوقاتت، و برگزيده برگزيدگانت، و برترين انتخاب شدگانت، و گرامي ترين معتمدانت، او را بر پيامبرانت مقدم نمودي، و بر جنّ و انس از بندگانت برانگيختي و مشرقها و مغربهايت را زير پايش گذاردي، و براق را برايش مسخّر ساختي، و آن شخصيت بزرگ را به آسمانت بالا بردي، و دانش آنچه بوده، و خواهد بود تا سپري شدن آفرينشت به او سپردي، سپس او را با فرو انداختن هراس در دل دشمن ياري دادي، و او را به جبرائيل و ميكائيل و نشان داران از فرشتگانت احاطه كردي، و به او وعده دادي كه دينش را بر همه دينها پيروز گرداني گرچه مشركان را خوش نيايد، و اين كار پس از آن بود كه در جايگاه راستي از اهلش جايش دادي،
  • |mahta|
    |mahta|
    سه شنبه 27 آذر 1397 - 20:56
    من گاهی براتون قسمت هایی از معانی دعاهارو میذارم .امیدوارم کسایی که وقت نگاه کردن به مفاتیح رو ندارن ، ازینجالطف کنن و بخونن . اگه به دلتون نشست و آروم شدین ، بشینین دعاهاشون رو بخونین . از احساساتتون بیاین بگین تا دیگران همبه برکت شما آروم بشن.
  • +1
    مائده
    مائده
    چهارشنبه 28 آذر 1397 - 15:53
    سلام صبح بخیر
    دیروز از خواب بیدار شدم وبچمو راهی کردم رفت مدرسه بعدش خوابیدم وقتی بیدار شدم شوهرم طبق معمول پای کامپیوتر بود دلم میخواست بزنم نصفش کنم رفتم پیشش میخواستم بگم تا کی میخوای اینجوری زندگی کنی ولی به خودم گفتم سکوت کن هزار بار این حرفارو زدی بعدم دیدم بارونه به خودم گفتم بیچاره تو این بارون کجا بره و....بعدم رفتم دنبال کارهای روزمره خودم
    دیروز همه برنامهامو انجام دادم یه پیاده روی خوب هم داشتم افکارم رو نتونستم زیاد مثبت نگه دارم وتو این زمینه ناموفقم ولی سعی میکنم شکر گزار داشتهام باشم ان شالله خدا هم دلمو اروم وراضی کنه
    من از یازده درس مارال این درس شاد بودن تو خونه رو بیشتر اوقات ندارم وادم گرفته ای هستم متاسفانه
    چالش سلام به امام زمان رو انجام دادم
    دعای قنوت والا یادم نیست که گفتم یا نه خخخ
    چالشها ی همسرداری هم
    غر نمیزنم
    چشم هم نمیگم البته شاید پیش نیومده ولی گاهی یادم باشه میگم
    توقع دارم اما به زبون نمیارم البته از همسرم توقع دارم سعی میکنم از اطرافیان نباشه
    سر سفره هم تشکر میکنم هر وقت یادم باشه میگم به بچهام هم اینو یاد دادم
    راستی من خوندن استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو شروع کردم ان شالله روزی ده مورد رو بخونم با معنی دیشب خوندم گریم گرفت چقدر شیرین وخوب حضرت علی تو صیف کرده بود شمام اگه دوست دارین همراه بشین
    با ارزوی بهترین اتفاقات برای بهترین دو ستانم
  • +1
    مائده
    مائده
    پنجشنبه 29 آذر 1397 - 17:03
    سلام صبح بخیر
    دیروز روز خوبی بود تقریبا
    همه برنامهامو انجام دادم فقط مدت زمان ورزشم کم بود ان شالله بیشترش کنم
    چالش سلام ودعای قنوت رو انجام دادم
    بسم الله هنوز ضعیفم همیشه وسط یا اخر کار یادم میفته البته همون موقع بسم الله الحمدالله با هم میگم خخخ
    غر نزدم هر چند موقعیتشو زیاد دارم
    چشم هم موردش پیش امد گفتم
    توقع دارم ولی به زبون نیاوردم راستی من نمیدونم مثلا توقع دارم همسرم فلان چیز که لازمم برام بخره این اسمش توقعه ؟؟؟ یا دوست دارم بهم محبت کنه و حرفای عاشقانه بهم بگه اینا اسمش توقعه ؟ یا موقع مریضی بهم برسه ؟؟؟؟
    افکارم هم تا حدودی مثبت بود ولی منفی هم زیاد داشتم
  • +1
    |mahta|
    |mahta|
    جمعه 30 آذر 1397 - 19:54
    سلام مائده جون. خداروشکر که داری سعی میکنی پرانرژی باشی. فقط چالشارو فراموش نکنی .
    منم به هوای شماها انرژی میگیرم .
    آره دیگه اینایی که گفتی میشه توقع .
    من یه خواهش و پیشنهاد دارم .یکی دوروز سعی کن ، هروقت که افکار منفی اومد توی ذهنت همونجا بگی: این موضوع رو میسپارم به امام زمان . یاصاحب الزمان این موضوع با خودتون . من دیگه کاری بهش ندارم .
    اینو امتحان کن و نتیجه ش رو بگو . سعی کن هردفعه این جملات رو تکرار کنی و واقعا بسپاری به امام زمان. انگار امام زمان جلوت وایسادن و میگن موضوعات منفی ذهنتوبده من برات درستشون کنم . آیا تودیگه نگران اون موضوعات میشی؟
  • |mahta|
    |mahta|
    جمعه 30 آذر 1397 - 20:03
    من خداروشکر چالش سلام و قنوت و صدقه رو کامل انجام میدم . البته از قبل از شماها شروعش کرده بودم و سعی میکنم ثابتش کنم . چالش چهارم هم تقریبا انجام میدم . ولی خوشحال میشم شماها هم اگه دعایی در مورد امام زمان میخونین و معنیشو میپسندین برای ما بذارین که استفاده کنیم .
    اینوبدونین تنها خاندانی که کوچیکترین کاری که در حقشون بکنین ده برابر و بیشترجبران میکنن ، همین خاندان پیامبراکرم هستن . حتی یه نفسی که به عشق امیرالمومنین بکشین ، پاداش داره براتون .

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی