Loading...

• +29
    مارال
    مارال
    پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 - 07:30

همسرداری ۲ (1997990 بازدید)

ادامه پیچ یک رو‌اینجا ادامه میدیم
    چون‌تعداد صفحات زیاد شده بود وصفحه دیر بالا میومد دوباره ایجاد کردم
    خوش اومدین
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • +1
    |mahta|
    |mahta|
    یکشنبه 16 دی 1397 - 04:46
    بسم الله الرحمن الرحیم .
    گزارش دیروز :
    دیروز توی خونه خیلی دلک گرفته بود ولی سعی کردم کنترل داشته باشم روی حرکات و حرفام . دیگه کلی وقت کنارهمسرم درازکشیدم،بی هیچ حرفی و کاری...خیلی لحظات خوبی بود،چون اتاق ساکت و کم نور بود ،هواهم سرد بود و بخاری روشن...خیلی چسبید .دیگه اینکه سعی کردم حواسم به چشم گفتن باشه و متوجه شدم اگه چشم نگم همسرم بابت کارم ازم تشکرنمیکنه ولی وقتی چشم میگم ، اونم میگه ممنونم. و فهمیدم که چشم گفتن جزو کارایی هست که تاثیرلحظه ایش خیلی زیاده . حتی اگه امکانش هست به پدرمادرامون هم چشم بگیم . باعث خوشحالیشون میشه .
    دیگه آخرشب شوهرم فیلم دانلودکردباهم دیدیم . خیلی خوب بود و پسندیدم . چالشارو به شکرخدا همشو اجرا میکنم و همیشه به یاد همتون هستم.
  • +1
    |mahta|
    |mahta|
    دوشنبه 17 دی 1397 - 04:59
    گزارش دیروز:
    دیروز یه سر رفتم پیش مامانم . وقتی برگشتم ،همسرم خسته بود و خوابید / منم حدود نیم ساعت ماساژش میدادم . هی تلفنش زنگ خورد و هی بیدار شد و باز من مشغول ماساژش شدم . خیلی کلافه شده بودم ولی سعی کردم با آرامش و لطافت آرومش کنم .دیگه خلاصه خوابید و منم مشغول کارام شدم . دیگه وقتی بیدارشد سریع لب تابو بستم و رفتم بهش رسیدم . براش میوه و خوراکی آوردم و تا آخر شب ور دلش بودم . همسر من خیلی حساسه . اگه وقتی خونه و بیداره برم توی اتاق بشینم خیلی ناراحت میشه. دوست داره کنارش باشم و همراهیش کنم . دیگه منم سعی خودمو کردم . شبم زود خوابیدیم . دیشب خیلی دلم گرفته بود ...نمیدونم چرا ...
    همه چالشارو اجرا کردم . چالش چهارم هم داره کم کم برای کسایی که اجراش میکردن نهادینه میشه . انشاالله همین فردا پس فردا میریم سر چالش پنجم .
    انشاالله هر چالش جدید که واردش میشیم قبلیارو فراموش نکنین .
  • +1
    کژال
    کژال
    دوشنبه 17 دی 1397 - 07:22
    آفلین مهتا جون دوست خوفم آفلین
    فقط اومدم بهت بگم احسنت و برم :d
  • مائده
    مائده
    دوشنبه 17 دی 1397 - 15:43
    سلام صبح بخیر
    دیروز همه برنامهامو انجام دادم غیر ورزش که مدت زمانش کم بود
    پریشب همسرم همش انرژی منفی بود وکاملا کاملا با حرفاش تو دلمو خالی کرد وتا چند ساعت تمام افکارمو منفی کرد بخاطر همین روزه فکر مثبتم نتونستم حفظ کنم حالا امروز سعی میکنم از اول شروع کنم
    به همسرم هم با لحن تند حرف زدم بخاطر حرفاش وغر زدم دیگه زحمت حدود یک ماهمو برای زندگی بدون غر بر فنا دادم اینم باید از سر بگیرم
    چالشها رو هم انجام میدم
    روز خوبی داشته باشید
  • |mahta|
    |mahta|
    دوشنبه 17 دی 1397 - 21:04
    سلام عزیزززززززم. کم پیداااایی. خوبی؟
    خب بیا گزارش بده . نی نی خوبه ؟
    دلم برات تنگ شده بود . مرسی که تشویقم میکنی :d
    کژال گفته:
    فقط اومدم بهت بگم احسنت و برم bigsmile.gif
  • |mahta|
    |mahta|
    دوشنبه 17 دی 1397 - 21:07
    مائده جان ازین موضوعات پیش میاد . من دارم سعی میکنم همینطور آستانه صبرم رو بالاببرم و بیخیالی طی کنم و انشاالله برسم به جایی که هرکی هرچی گفت،اصلا به هم نریزم،بااینکه من اصلا بروز نمیدم ولی درون آدم مهمتر از بیرونشه . باید به فکرش باشه .
    خلاصه که سعی کن مث دریا باشی و هرکی هرچی انداخت درونت ،تکون نخوری... ولی درست با موضوع برخورد کنی.
    واینکه فکرنکن اگه یه روز نقاط مثبتت درهم ریخت یعنی کلا تلاشت برفنا رفته ...بلکه توی داری مبارزه میکنی پس ممکنه بارها به مشکل بخوری...ولی تلاشات از بین نمیره .ادامه بده
  • |mahta|
    |mahta|
    دوشنبه 17 دی 1397 - 21:35
    سلام . اول ممنونم از همه اونایی که به هر نحوی توی چالشا شرکت میکنن . امیدوارم که طرف حساب تمام خوبیاشون اول خدا و بعد امام زمان باشه . هر قدمی بردارین به سمت عاقبت بخیری خودتون برداشتین .
    بقیهُ الله خیرُ لَکُم ان کنتم مومنین ...
    خب چالشارو یه مرور میکنیم :
    1)سلام صبح و شب به حضرت ارباب
    2)خواندن دعای فرج در قنوت نمازها
    3)صدقه روزانه به نیت سلامتی ارباب
    4)توجه به زیارات و ادعیه مربوط به حضرت مهدی علیه السلام
    خب میریم سراغ چالش پنجم . چالش خوندن دعای عهد هر صبح . هم اثرات دنیایی و آخرتی فراوونی داره و هم انشاالله بهش عادت کنیم و ترکش نکنیم . اگه معنی دعای عهد رو بخونید متوجه میشین که باهربار خوندن این دعا ما داریم با صاحب الزمان عهد میبندیم و عهدمونو تازه میکنیم .
  • +1
    مهربان
    مهربان
    سه شنبه 18 دی 1397 - 16:05
    سلام صبح بخیر
    امیدوارم حال دل همتون خوب باشه
    مهتا جان ممنون از مباحثی که مطرح میکنی
    یکبار به یکی از بچه ها گفتی که در مشکلات با امام زمان صحبت کن
    خیلی از این حرفت استفاده کردم
    راستش دغدغه اصلی من در حال حاضر تربیت بچه هام به ویژه دخترم هست
    با این جمله شما دیگه تربیتش رو سپردم دست صاحب زمان
    و گفتم من به اندازه عقل و توانم تلاش میکنم بقیه رو سپردم به شما
    انشاالله که خودشان مسیر هدایت را برای همه ما فراهم کنند
  • +1
    مهربان
    مهربان
    سه شنبه 18 دی 1397 - 16:09
    مایده جان یکبار گفتی که همسرت پیش خانواده شما گفته که شما بزرگ‌ترین شانس زندگیش بودید
    با این حرف و عملکرد
    دیگه پرونده این مرد رو در دهنت به خوبی ببند یعنی دیگه نکته منفی در موردش اجازه نده شیطون تو ذهنت بیاره
    دیگه تمرکزت فقط رو خودت باشه تا بهتر نتیجه بگیری دوست عزیز
  • lena
    lena
    چهارشنبه 19 دی 1397 - 02:47
    مائده جان تو تل نیستم .شماره ایرانسلشدگو داشتم گوشیم ک ریسیت کردم پاک شد بچه ها هم انگاری زورشون میاد ادرس گروه تل بدن
    مائده گفته:
    لنا جان اگه تو تل نیستی به شمارش اس بده بعد بهش بزنگ
  • |mahta|
    |mahta|
    چهارشنبه 19 دی 1397 - 04:49
    سلام مهربان جون.خوشحال شدم پیامتونو دیدم . آره من خودم همیشه با حضرت حرف می زنم و بهتر از هر کسی منو آروم میکنن و مطمئن هستم که این روند تاثیر خیلی مهمی توی ارتباط من با ایشون داره . خداروشکر که امتحانش کردین.من بارها موضوعات مختلفی که به شدت ناچار بودم توش ، سپردم به امام زمان و الحق که به شدت خوب پیش رفت . امیدوارم بچه های شما هم به برکت امام زمان عاقبت بخیر بشن.
    مهربان گفته:
    سلام صبح بخیر
    امیدوارم حال دل همتون خوب باشه
    مهتا جان ممنون از مباحثی که مطرح میکنی
    یکبار به یکی از بچه ها گفتی که در مشکلات با امام زمان صحبت کن
    خیلی از این حرفت استفاده کردم
    راستش دغدغه اصلی من در حال حاضر تربیت بچه هام به ویژه دخترم هست
    با این جمله شما دیگه تربیتش رو سپردم دست صاحب زمان
    و گفتم من به اندازه عقل و توانم تلاش میکنم بقیه رو سپردم به شما
    انشاالله که خودشان مسیر هدایت را برای همه ما فراهم کنند
  • کژال
    کژال
    چهارشنبه 19 دی 1397 - 22:21
    سلام عشقم, ممنون,
    نی نی هم خوبه, شیطنتاش بیشتر شده, و وقت آزاد منم کمتر, با بزرگتر شدنش دغدغه های مهمتری پیش میاد, مثل دغدغه تربیت تو این دوره زمونه
    میگم خوشبحالت ک نزدیک امام رضایی, دلم میخواست شرایطی بود ک منم زود بزود میرفتم حرم ,
    اگه رفتی حرم یاد ماهم باش دوست خوبم :)
    آدم حسابی شارژ میشه,
    |mahta| گفته:
    سلام عزیزززززززم. کم پیداااایی. خوبی؟
    خب بیا گزارش بده . نی نی خوبه ؟
    دلم برات تنگ شده بود . مرسی که تشویقم میکنی bigsmile.gif
    کژال گفته:
    فقط اومدم بهت بگم احسنت و برم bigsmile.gif
  • +1
    مائده
    مائده
    پنجشنبه 20 دی 1397 - 15:52
    سلامکبح بخیر
    مهربانوهمسرممنون بابت پستت خودم هم خدمیدونم مشگل خودمم وگ رنه همسرم در رفتار وگاهی هم در گفتار همیشه ثابت کرده منو خیلی دوست داره ان شالله خدا کمکم کنه دلم همراه بشه
    من اجبارا و البته موقتا باید با همتون خداحافظی کنم امروز فرداست که گوشیمو بفروشم وبا این قیمتهای گوشی خدا میدونه کی دوباره میتونم گوشی اندروید داشته باشم
    اخ که چقدر بچهای این تاپیک وگروه رو دوست دارم خدا میدونه چقدر دلم تنگ میشه برای همتون ولی چه میشه کرد دعا کنید یه فرج تو زندگیم اتفاق بیفته وهمسرم کار مناسبی پیدا کنه
    خدایش زندگی بدون نت سخت شده خخخخ ولی خوب جایگزینش مطالعه بیشتر زمان بیشتری در خدمت بچها وخانواده بودن وکلی کار دیگه که ان شالله قصد دارم انجام بدم فقط دوری از شماها رو مطمینم برام خیلی سخته البته کامپیوتر همسرم هست ولی خودش از صبح تا شب پاشه ولی هر وقت تونستم وفرصت شد سر میزنم ان شالله همیشه برقرا ر باشید وجمعمون همیشه جمع بمونه تا روزی دوباره بتونم راحت بیام
    مهتا جان چالشها رو انجام میدم امروز هم دومین روز هست که دعای عهد رو خوندم ان شالله همیشه ادامه بدم
  • |mahta|
    |mahta|
    یکشنبه 23 دی 1397 - 03:42
    سلام مائده جانم.چقدردلم گرفت که یه مدت پیامات رو نمیخونم.حقیقتا ازت خیلی انرژی و انگیزه می گرفتم.انشاالله به خیروخوشی برگردی .به خدا و هرچی برات رقم میخوره خوشبین باش و هرقدمت رو طبق رضای خدا بردار.مواظب خودت باش دوستم.شدیدا منتظربرگشتت هستم.
  • |mahta|
    |mahta|
    یکشنبه 23 دی 1397 - 03:44
    کژال جان میفهمم بچه داری خیلی وظیفه سنگینیه.ولی یادت باشه بچه ت همونی میشه که میبینه(نه اون چیزی که میشنوه)پس خودت همونی باش که دوست داری بچه ت اونطور بشه.موفق باشی.
    همیشه میرم حرم به یاد همتونم. امام رضا بی نظیرترین صاحبخونه ست...
  • اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
    اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
    چهارشنبه 26 دی 1397 - 04:36
    :-w
  • Queen
    Queen
    چهارشنبه 26 دی 1397 - 19:58
    سلام دوستان گلم
    صلوات اینطوری نگاه نکن میزنم لهت می کنما
  • Queen
    Queen
    پنجشنبه 27 دی 1397 - 21:28
    اره
  • lena
    lena
    شنبه 29 دی 1397 - 07:39
    بچه ها من واقعا احتیاج دارم با ستایش صحصحبت کنم.میشه خواهش کنم ادرس گروه تلگرام بدین
  • کژال
    کژال
    شنبه 29 دی 1397 - 07:54
    به به به کویین گل گلاب
    دلم براتون تنگ شده بود
    خوبی؟

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی