Loading...

• +29
    مارال
    مارال
    پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 - 07:30

همسرداری ۲ (1997943 بازدید)

ادامه پیچ یک رو‌اینجا ادامه میدیم
    چون‌تعداد صفحات زیاد شده بود وصفحه دیر بالا میومد دوباره ایجاد کردم
    خوش اومدین
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • +1
    نهال
    نهال
    پنجشنبه 4 بهمن 1397 - 03:32
    سلام مایده جونم ...خوبی ..واقعا درک میکنم شرایط جدیدی جلوی راهت قرار گرفته ..نمیگم سخت که برات بار منفی نداشته باشه .چون تجربه همچین فضایی هم نداشتی ...شاید منم تو شرایط تو بودم خیلی انتخاب برام سخت بود ..اماازطرفی چون همسرت شرایط کار براش سخت شده ..و فشار مالی ..و مسایل دیگه باعث میشه خسته بشی ..به نظرم شرایط جدید رو سعی کن بپذیری ...چون خودت هم میگی اگه قبول نکنی شاید غر همسر و گیر دادنش بیشتر اذیتت کنه ..و حتی خیلی بی انگیزه تر از قبل بشه و اصلا دنبال کار نره ...
    به همسرت بگو من همه جوانب رو در نظر گرفتم ..می‌دونم اونجا برامون خیلی سخت میشه ...برای بچه ها هم همینطور ...اما تو رو همراهی میکنم کنارت هستم تا انشاالله خدا کمک کنه بتونیم دوباره شرایط رو‌عوض کنیم ... عزیزم سعی کن جنبه های مثبت این اتفاق و پیشنهاد رو‌ببینی ..آرامش و سکوت ..مناظر زیبا ..هوای تمییز ..که واقعا هم لذت داره .. ..حکمت و خیرتی شاید توش هست ..بسپر به خدای بزرگ ...
    تو اینقدر ماشاالله خانمی و‌صبور هستی که مطمینم میتونی با شرایط جدید خودت رو وفق بدی ...
    در مورد حرف دیگران هم از همون اول محکم جلوشون برخورد کن ..بکو صلاح و خیر ما فعلا در این شرایط هست
    خیلی راضیم و آرامش دارم ..انشالله خدا به مالتون برکت بده و به تنتون سلامتی ...من مطمینم ..این دریچه ی جدید توی زندگیته.. که انشالله قراره کلی اتفاق خوب کنارش بیفته‌..‌
    شک نکن خدا همراهت هست ...پس دلت رو‌قرص کن و تصمیمت بگیر...برات دعا میکنم عزیزم که به کار خوب برای همسرت پیدا بشه .. آهان یه نکته اینکه ...در مورد پذیرفتن مسیولیت سعی کن با بزرگ کردن همسرت و بالا بردن اقتدارش ..خودت خیلی زیر بار مسیولیت سنگینی نری
  • +1
    صحرا
    صحرا
    پنجشنبه 4 بهمن 1397 - 08:17
    سلام كبوتر جونم
    الحمدلله ما خوبيم
    تو چطوري؟
    مي خوندمتون هميشه
  • +1
    کبوتر
    کبوتر
    یکشنبه 7 بهمن 1397 - 00:05
    سلام
    مرسی صحراجان،منم خوبم،شکرخدا.گاهی یه خبری ازخودتون بدین،ازهم خبرداشته باشیم خوبه.مثلاچندوقتی میشه که بانو تو ذهنمه،خیلی وقته که نیومده.
    خدایامیدانم که میبینی
  • +1
    کفشدوزک
    کفشدوزک
    یکشنبه 7 بهمن 1397 - 04:39
    سلاام بچه ها
    شبتون خوش
    خوبین خوشین
    چه خبرا
    مایده عزیزم شاید خیری در این کار هست و گشایشی براتون ایجاد بشه, زندگی در روستا قطعا برای کسی که عادت به زندگی شهری داره سخته ولی خیلی موارد رو باید درنظر گرفت اینکه فاصله روستا تاشهر چقدره یا مدرسه تا چه مقطعی داره , شرایط تحصیلی بچه هات رو باید در نظر گرفت.
    مایده خدایی من در این دو سال که با تاپیک بودم دیدم شخصیت تلاشگر و شکرگزاری داری ان شا ا... خدا در این کار گشایشی براتون ایجاد کنه و شرایطتون بهتربشه از لحاظ مالی...
    شما فکراتو بکن و تصمیم که گرفتی از خدا کمک بخواه که بهترین ها رو براتون پیش بیاره
    موفق باشین
  • کفشدوزک
    کفشدوزک
    یکشنبه 7 بهمن 1397 - 04:43
    مهتا جونم خوبی
    عزیزم من دعای عهد رو هر روز نمیتونم بخونم ولی هر روز که بتونم چالش ها و دعا رو انجام میدم ولی متاسفانه هر روز نیست
  • +1
    صحرا
    صحرا
    شنبه 13 بهمن 1397 - 09:27
    كبوتر جون اينجا خيلي خلوته و منم ديگه به خاطر اون پست نذاشتم
    منم از خيليا بي خبرم ان شاءالله همه خوش باشن و يه روز باز دور هم جمع بشيم
  • مائده
    مائده
    یکشنبه 14 بهمن 1397 - 18:54
    سلام صبح بخیر خوبید خانمها چه خبر
    منم خوبم
    برنامهامو مرتب انجام میدم خدا روشکر سعی میکنم از وقتم خوب استفاده کنم وکمتر اوقاتم به بطالت بگذره سعی میکنم مطالعه داشته باشم خدارو شکر که از یادگیری زبانم هم راضی ام دوباره از اول شروع کردم الان بهتر یاد میگیرم چالش سلام به اقا ودعای قنوت ودعای عهد رو کامل انجام میدم بسم الله گفتن هم ان شالله کامل راه بیفتم ولی بهتر از قبل شدم
    باروستا رفتن هم تقریبا کنار امدم من از ایندم خبر ندارم وهمه چیزو به خداسپردم ان شالله خیر پیش بیاد برامون ومشکلاتمون حل بشن دنبال اینم خودم هم مرغ وجوجه محلی پرورش بدم الان دارم اطلاعات کسب میکنم ان شالله خیر برای همه پیش بیاد
  • +1
    Queen
    Queen
    یکشنبه 14 بهمن 1397 - 20:14
    مایده انشاءالله هر چی خیره برات اتفاق بیفته
    منم خوبم اوضاع همسرداری هم خوبه خداروشکر جدیدا مسئله قاطی کننده نداشتم خخخ
  • مائده
    مائده
    دوشنبه 15 بهمن 1397 - 20:53
    خدا رو شکر کویین جونم چالشهای جدید همسر داری رو هم اینجا بزارید
  • |mahta|
    |mahta|
    یکشنبه 21 بهمن 1397 - 21:41
    سلام خانوما. چالش پنجم که خوندن دعای عهد بود ، داره به سمت خوبی پیش میره . ممنونم از کسایی که همراهی میکنن....مینای عزیز...کفشدوزک جون ، مطهره جون که اینجانیست ... مائده عزیز...
    انشاالله که خیرش رو توی زندگیاتون ببینین.
    خوندن دعای عهد ، موجب میشه که ما به امام زمان هر صبح خبربدیم که ما باشماییم...ما منتظر ظهور شماهستیم و در رکاب شماییم...
  • مائده
    مائده
    دوشنبه 22 بهمن 1397 - 07:48
    سلام شب بخیر مهربان جون ورویا وحوریه وپاری وادلیا بیاید خبری از خودتون بدید
    رویا جونم خوابتو دیدم ان شالله در اولین فرصت بیایی خبری از خودت بدی
  • +2
    کبوتر
    کبوتر
    چهارشنبه 24 بهمن 1397 - 05:42
    سلام.دوستای نازنینم شدیدابه دعاهاتون نیازدارم.ممنون میشم دعام کنید
    خدایامیدانم که میبینی
  • +1
    |mahta|
    |mahta|
    چهارشنبه 24 بهمن 1397 - 17:09
    سلام کبوترجون.چی شده ؟ انشاالله که خیره . میسپارمت به امام زمان. خودشون بهترین یاورن
  • +1
    مائده
    مائده
    یکشنبه 28 بهمن 1397 - 21:56
    کبوتر جان ان شا الله که خیر پیش بیاد
  • +1
    کژال
    کژال
    جمعه 3 اسفند 1397 - 11:59
    سلام علیکوووووم
    خوبین خوشین سلامتین ؟
    درچه حالین ؟
    گفتم شب جمعه ای به رسم قدیما , یه سری بزنم شاید شلوغ باشه .....خخخخ
    نه
    خودمونیم باریکلا
    مثل اینکه همه اوستا شدیم دیگه نمیایم اینجا
    مثلا خود من بشخصه , دراین پاسی از شب, که ساعت سه ونیم میباشد در جوار مادر ,خواهر شوهر ک منزلمون هستن, دارم از نغمات خروپف گونه لذت میبرم ... همچین اوستایی شدم مننننن خخخخ جون عمم خخخخخ
    جدااا دلم برا همه تنگولیده ....
    برا کل کلای پاری و رویا علی الخصوص ,
    یادش بخیر علی آقایی شده بودیم یه زمانی,
    بی معرفت نباشید بچه ها , گه گاه اگه یه سری بزنید, یواش یواش قطره قطره میشیم وانگهی دریا شویم
    لااقل نه برای همسرداری, بلکم برای دوست نگه داری , یه سری بزنید اینجا ....
    باااشههههههه
    آفرین دخملای خووووووب
    یاد همتون تو قلبم زندست دوستای خوب دوران سختی ها
    بوووس بووس
  • کبوتر
    کبوتر
    شنبه 4 اسفند 1397 - 21:17
    سلام.کژال جان خوبی؟رابطه ت باخانواده همسرت بهترشده؟اخ کژال جان حرفای دل منوزدی،چقدر دلم برای شلوغیهای اینجاتنگ شده،چقدراحساس تنهایی میکنم.من بعدخدا اینجاروداشتم واسه دردودل،چقدربابچه های اینجاحالم بهتربود.ولی الان زیادخوب نیستم
    اززندگیمم بگم که چندروزیه یه گوشم دره ویه گوشم دروازه باهمسرم سعی میکنم بحث نکنم،بیشترسکوت میکنم واین همسرمو ازارمیده.همش میگه چته،نمیدونه که دیگه ازش ناامیدشدم.حوصله دیگه جروبحث ندارم.ببخشید پیامم زیادجالب نبود.خیلی دوستتون دارم دوستان
    خدایامیدانم که میبینی
  • snapplole
    snapplole
    یکشنبه 5 اسفند 1397 - 20:24
  • +4
    حوریه
    حوریه
    دوشنبه 6 اسفند 1397 - 16:19
    سلام خوشگلاااا
    چطورین ؟؟؟ خوبین
    چقد اینجا خلوت شده و تقریبا هیچکس نمیاد
    خواستم روز مادر و زن بهتون تبریک بگم خوشگلاااا روزتون مبارکککک
    لبخند بزن و شاد باش تو چه خوب باشی چه نباشی این نیز بگذرد پس عالی باش
  • +3
    حوریه
    حوریه
    دوشنبه 6 اسفند 1397 - 16:20
    کاش یکی همت کنه و اینجارو دوباره راه بندازه
    البته باوجود گروه تلگرام امکان پذیر نیست
    لبخند بزن و شاد باش تو چه خوب باشی چه نباشی این نیز بگذرد پس عالی باش
  • +1
    کفشدوزک
    کفشدوزک
    سه شنبه 7 اسفند 1397 - 01:37
    سلام به همه عزیزانم
    میلاد خانوم فاطمه زهرا س رو تبریک میگم, روزتون مبارک خانمای گل
    کبوتر جان ان شاءالله خیر برات پیش بیاد, توکلت به خدا باشه ان شاءالله بحق بی بی دو عالم خانوم فاطمه زهرا س مشکلت ختم به خیر بشه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی