Loading...

• شنتیا
    شنتیا
    سه شنبه 27 تیر 1396 - 21:14

ناگفته هایی در مورد هومن سیدی و زندگیش (507 بازدید)

هومن سیدی متولد سال 1359 است و در رشت به دنیا آمده و در خانواده ای متولد که سه پسر هستند و یک دختر بنام های حامد،هومن،هامون و خوهرشان هیلدا. هامون در کنار هومن است و نقش هایی برای آینده اش دارد و حامد هم نزدی پدر و مادرشان زندگی میکند.هیلدا هم خواهرش پزشکی میخواند.
    [size= 10.5pt; font-family: 'Times New Roman','serif'; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; color: windowtext; mso-ansi-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA;" lang="EN-US" dir="LTR">hooman seyedi

(هومن سیدی) حدودا 13 سال است که بشکل حرفه ای کار میکند و از نظر کمی و کیفی رشد سریع و خوبی داشته و قابل تقدیره.

هومن سیدی و آزاده صمدی

حضور مشترکی در پردیس سینمایی کوروش برای اکران فیلم سیزده داشتند .فیلم سیزده که از ساخته های هومن سیدی است و به تهیه کنندگی سعید سعدی آزاده صمدی نیز دز این فیلم ایفای نقش میکند و چیزی که فیلم سینمایی سیزده را از بقیه فیلم های سینمایی متمایز میکند اینست که این فیلم برای نوجوان ها نیست و برای بزرگترهاست و درباره نوجوان ها.فیلمی با ریتم تند و با کلی گره و قافلگیری است.

هومن سیدی و همسرش

<span style="font-family: 'Arial','sans-serif'; mso-ascii-theme-font: minor-bidi; mso-hansi-theme-font: minor-bidi; mso-bidi-font-family: Arial; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; background: whitesmoke]
    چه سرگذشتی داشتند؟[/size]

اینستاگرام هومن سیدی

پر از عکس های متفاوت از خودش است که متن هایی که انتخاب کرده معمولا از افراد سرشناس و معروف دنیاست.او در مورد پرویز پرستویی نوشته که واقعا او را دوست دارد و از وقتی که او را دید شیفته او شد .شیفته و هنر و منش او و باورش نمیشده که او را ببیند و پرویز پرستویی باعث شده دنیایش تغییر کند و با کلی تعریف و تمجید از او روز بازیگر را به او تبریک گفت.

دختر هومن سیدی

براستی کیست و آیا حقیقت دارد که سیدی دختری دارد؟
    خیر او دختری ندارد
    هومن سیدی در گفتگویش گفت من فرزند دارم و بچه ای که در اعترافات با من بازی میکرد و عکس آن در فضای مجازی هست،او دختر من نیست و شایعه است.گفت متاسفانه من بچه ای ندارم.

دلیل جدایی هومن سیدی و آزاده صمدی

مشخص نیست و فقط شایعات در مورد آنها در فضای مجازی وجود دارد که حقیقت ندارند.آزاده صمدی میگوید من با اینکه با

هومن سیدی

همبازی شوم مشکلی ندارم.صمدی همواره سکوت کرده و درباره ماجرای طلاقش چیزی نگفته او میگوید همیشه اتفاقی میفتد که قرار بوده بیفته و اینکه چطور به ماجرا نگاه کنی در ذهن توست اینکه میتونی زانوی غم بغل بگیری و ناراحتی کنی و بگی من یک زن قربانیم در این اجتماع.یا اینکه بگی مسیر زندگی من تا اینجا این بوده و الان این نیست،پس باید چکار کنم؟باید ادامه اش دهم چون ما محکومیم به زندگی کردن و خوب زندگی کردن و من جوری زندگی میکنم که از زندگیم لذت ببرم.
    [size= 10.5pt; font-family: 'Times New Roman','serif'; mso-fareast-font-family: 'Times New Roman'; color: windowtext; mso-ansi-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA;" lang="AR-SA">هومن سیدی خندوانه

<span style="font-family: 'Arial','sans-serif'; mso-ascii-font-family: Calibri; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-font-family: Calibri; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: Arial; mso-bidi-theme-font: minor-bidi]
    را با صحبت هایش متقاوت تر کرد و با آن که بنظر ادم کم حرفی میاد با رامبد جوان کلی صحبت کرد و رامبد جوان گفت همه کسانی که به خندوانه دعوت میشوند ویژگی خاصی دارند که در حرفه خودشان فردی موفق اند و حرف برای گفتن دارند و شخصیت متوسطی در حرفه اش نیست و رو به بالاست.هومن سیدی گفت خیلی خوبه و من خوشحالم از این بابت.رامبد هم گقت تو با کیفیت و کمیت رشد کردی و موفقیتت را بدست آوردی.[/size]

هومن سیدی در خندوانه

گفت تا زمانیکه بچه بودیم و باید حرف خانواده را میشنیدیم بله و مادر کمی سختگیر تر از پدر بود و پدر مهربانتر بود البته به ظاهر.مسئویت نظم و انظبات بیشتر بر عهده مادر بود.و کلا از مادر بیشتر حساب میبردیم.

هومن سیدی
    در عاشقانه

نقش متفاوت و جذابی دارد.دو روز پیش در ایستاگرام مربوط به عاشقانه اعلام شد که عاشقانه رکورد زد . نامزدهای 17امین جشن حافظ و یکی از این نامزدها عاشقانه به کارگردانی هومن کبیری است . در این بخش اثاری مورد بررسی قرار گرفته اند که در سال 1395 از صدا و سیما پخش شده اند یا وارد شبکه نمایش خانگی شده اند.
    سایت من

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی