Loading...

• باران
    باران
    چهارشنبه 19 مهر 1391 - 22:04

شبکه اجتماعی خانواده - FamilyFace.ir (2866 بازدید)

شبکه اجتماعی خانواده
    پیوندی است میان کودکان ، نوجوانان و والدین آنها . به این صورت که والدین میتوانند در این شبکه با یکدیگر در ارتباط و تعامل باشند و کودکان نیز می توانند در فضایی امن ولی همراه با نظارت والدین ، افکار و علایق خود را با دیگر همسالان به اشتراک بگذارند و ضمناً شما به عنوان والد ، تعاملات خود را با دیگر اعضا و والدین خواهید داشت .
    خانواده به عنوان اولین کانونی که فرد در آن قرار می گیرد دارای اهمیت شایان توجهی است . اولین تاثیرات محیطی که فرد دریافت می کند از محیط خانواده است و حتی تاثیر پذیری فرد از سایر محیط ها می تواند نشات گرفته از محیط خانواده باشد . از این جهت روابط اجتماعی خانواده می تواند تاثیرات بسزایی بر روی شخصیت فرزند و سلامت روانی و تربیتی او داشته باشد . این روزها گشت زدن در فضای مجازی اینترنت یکی از مهم ترین تفریحات کودکان و نوجوانان محسوب می شود و متاسفانه این در حالی است که اکثر والدین کوچک ترین نظارتی بر فعالیت آنها در این محیط های غیر واقعی ندارند و شبکه اجتماعی خانواده با دادن دسترسی نظارتی بر فعالیت فرزندانتان ، خانواده شما را از این گزند محفوظ میدارد
    سایت من شبکه اجتماعی خانواده - familyface.ir
  • باران
    باران
    چهارشنبه 19 مهر 1391 - 22:06
    هرگونه سوال و یا مشکل و یا پیشنهاد و انتقادی در ارتباط با
    شبکه اجتماعی خانواده - familyface.ir
    دارید در این بخش مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت کنید
    سایت من شبکه اجتماعی خانواده - familyface.ir
  • پرویز زاهد
    پرویز زاهد
    چهارشنبه 19 مهر 1391 - 22:11
    من که عضو شدم و شیک و ایرانی است
    توصیه میکنم دوستان دیگر هم ببینند. حسن بزرگش محدود بودن بازدید از محتوی شما به دوستان و نزدیان شماست
    یک نوعی فیس بوک فارسیه با امکانات خوب
    تبریم به بابای باران بابت این سایت
    سایت من تلاش برای راه حل هایی جدید در کار و زندگی
  • کودک فردا
    کودک فردا
    شنبه 18 آذر 1391 - 07:26
    سايت كودک فردا... خط مشاوره تلفنی کودک و نوجوان 9092301693
    www.koodakefarda.ir
    سایت من
  • meli1383
    meli1383
    دوشنبه 21 اسفند 1391 - 23:47
    نمیشه عضو شد
    love my nini page از درختی سیب چیدم ولی شادی تو را نچیدم
  • مامان نگار
    مامان نگار
    چهارشنبه 9 مرداد 1392 - 00:48
    نخستین بانک جامع اطلاعات کودک با قدرت خرید گروهی محصولات کودکان
    http://www.bakoodak.com
    خیلی سایت خوبیه. نیازمندیهای کودک رو به صورت دسته بندی شده داره. مثل مهد کودک، آموزشگاه، آتلیه، آرایشگاه....

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی