Loading...

• مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 3 دی 1392 - 20:02

مامانها بیائید گفتگو 4 (14369 بازدید)

ای بابا بازهم ارور میده چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کسی نمیخواد این مشکل وب رو درست کنه آقای زاهددددددددددددددددد کمک
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • مامان مریم و آرمان جون
    مامان مریم و آرمان جون
    سه شنبه 3 دی 1392 - 21:47
    مهسا جون برات پیغام فرستادم
    سایتی مناسب برای جوونای توی خونه.کلوپ جوونا با موضوعات مفید و سرگرم کننده برای جوونا. www.javonpasand.ir سایت دخترمه حتما سر بزنید.
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    سه شنبه 3 دی 1392 - 21:47
    نمی دونم من به نیت 8 نفر باید بفرستم خدا خودش از قرار ما خبر داره
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    سه شنبه 3 دی 1392 - 21:49
    سلام مینا خانم. آره منم بعضی روزا یادم نمیاد اول میفرستم بعدا میام نگاه میکنم.
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مامان مریم و آرمان جون
    مامان مریم و آرمان جون
    سه شنبه 3 دی 1392 - 21:49
    راستی بچه ها یه سوال عکس بچه ها تو وبلاگ میمونه یا بعد یه مدت پاک میشه منظورم قابل اعتماد که بچه ها بزرگ شن وبشونو ببینن.آخه من یه مدته دیگه عکسهای آرمانو بخاطر نبود فضا آرشیو نمی کنم.
    سایتی مناسب برای جوونای توی خونه.کلوپ جوونا با موضوعات مفید و سرگرم کننده برای جوونا. www.javonpasand.ir سایت دخترمه حتما سر بزنید.
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    سه شنبه 3 دی 1392 - 21:52
    من نمی دونم. بچه ها من برم یه خرید کوچولو بکنم و بیام
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • مامان رز
    مامان رز
    این یکی از دغدغه های من شده اینقدر داریم زحمت میکشیم خاطره مینویسیم عکس طراحی میکنیم از بین بره خیلی ستمه ولی من در حال سرچ یه نرم افزار برای کپی کل وب هستم به محض اینکه این کار رو کردم به شما هم میگم تا وبتون رو برای جوجه رنگی هاتون کپی کنید تا براشون بمونه
    در مورد صلوات کلا 4200 کلا باید هر فرد بفرسته
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    من که فکر نمیکنم بمونه! با توجه باینکه تو سایتهای دیگه که نگا میکنم عکسای قدیمی معمولا نشون داده نمیشن!
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    سه شنبه 3 دی 1392 - 21:53
    برو مهسا جون امیر ارشا رو هم با خودت میبری؟
  • مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 3 دی 1392 - 21:53
    عیبی نداره براشون کپی میکنیم تا خودمون براشون حفظ کنیم
    مهسا جون زود بیا
  • مامان مریم و آرمان جون
    مامان مریم و آرمان جون
    سه شنبه 3 دی 1392 - 21:55
    زهرا جون نگرانیم بیشتر شد حتما خبرشو به ما هم بده.
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    سه شنبه 3 دی 1392 - 21:56
    آره اگه به نتیجه رسیدی حتما خبر بده! خانما شما ادامه بدید شرایط اضطراری باید برم دعوای بچه ها !!!!! امان از این آلودگی هوا که مدرسه هارو تعطیل میکنه!!!
  • مامان مریم و آرمان جون
    مامان مریم و آرمان جون
    سه شنبه 3 دی 1392 - 22:00
    فکر کنم یه هاست هایی هست که بشه بکاپ گرفت
  • مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 3 دی 1392 - 22:01
    خوبی کپی کردن اینه که صفحات نظردهی هم براشون باز میشه
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    سه شنبه 3 دی 1392 - 22:02
    اینم یادآوری
    1- مهسا جون 2 - بابایی طاها جون 3- فرزانه جون 4- مریم جون مادر سه فرزند 5- مهشید جون مامان پانیا جون 6- مینا مامان سارا جون 7- مینا جون مامان مریم و آرمان جون 8- زینب جون مامان سلوی جون 9-زهرا جون دختر مریم جون 10 - نیت کار خودم (زهرا جون مامان رزبانو) فقط فراموش نکنیم این چهار دوره تکرار میشه تا چهل روز
  • مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 3 دی 1392 - 22:04
    میدونی وقتی یه مشکل ویروس در وب حل نمیشه میخوای اینها ماندگار باشه
    به افتخار مریم جون که اسامی رو از صفحات ویروسی برامون آورد =d> =d> من که جرات رفتن نداشتم :-sS
  • مامان زینب
    مامان زینب
    سه شنبه 3 دی 1392 - 22:06
    سلام به مامانای گل
  • مامان رز
    مامان رز
    سه شنبه 3 دی 1392 - 22:08
    سلام زینب جون خوبی؟ @};- سلوا جون چطوره ؟
  • مامان زینب
    مامان زینب
    سه شنبه 3 دی 1392 - 22:09
    زهرا جون من تو وبلاگتون یه موضوعی رو مطرح کردم گفتم ببینم نظرتون چیه این کار رو بکنیم حالا دوباره اینجا میگم اگه دوستان گلم راضی هستین یه قرار وبلاگی تو تیرازه بزاریم که هم بچه ها همدیگه رو ببینن هم ما با هم از نزدیک اشنا بشیم لطفا همه نظراتتون رو بگین
  • مامان مریم و آرمان جون
    مامان مریم و آرمان جون
    سه شنبه 3 دی 1392 - 22:09
    سلام.خوش اومدی
  • مامان زینب
    مامان زینب
    سه شنبه 3 دی 1392 - 22:10
    ممنونم ما خوبیم شما چطورین رز جونم خوبه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی