Loading...

• +1
    لعيا_92
    لعيا_92
    سه شنبه 3 اردیبهشت 1392 - 21:05

محصول مورد استفاده براي كودك خود (12865 بازدید)

تجربيات خود را در مورد مصرف هر يك از محصولات زير براي كودكان دلبند خود چه مثبت چه منفي لطفا بنويسيد:
    1- ماي بي بي
    2- مبارك
    3- ملفيكس
    4-پنبه ريز

برچسب ها:
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    چهارشنبه 8 خرداد 1392 - 01:00
    سلام
    من برای بچه هام از مای بی بی استفاده کردم و تا حالا هم مشکلی نداشتم
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مادر طاها كوچولو
    مادر طاها كوچولو
    یکشنبه 19 خرداد 1392 - 21:14
    سلام لعيا جان . من اولش واسه ني نيم ملفيكس ايراني استفاده كردم اصلا راضي نبودم پاي ني نيم حساسيت داد عوض كردم پنبه ريز استفاده كردم خوبه خيلي راضي هستم
  • مامان سما
    مامان سما
    یکشنبه 7 مهر 1392 - 19:18
    سلام به مامانای گل من اول برای سما مای بی بی استفاده کردم پاهاش قرمزشد مولفیکسم فایده نداشت نه ترکش نه ایرانیش الان پریما استفاده میکنم از 1ماهگیش خیلی خوبه هم ترکش هم لهستانیش از کوچه پرتوی توبنی هاشم میخرم بسته 72تاییش که مال 4تا9کیلو هستش را45تومن میخرم توکوچه پرتوی پوشک ارزون ترازجاهای ذیگراست
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    دوشنبه 8 مهر 1392 - 02:11
    سلام مادرای عزیز برای سوختگی جای پوشک پماد کالاندولا و همچنین گل سرشوی که خنک کننده است تجربه شده و مفید است بسیار!
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مامان زینب
    مامان زینب
    دوشنبه 8 مهر 1392 - 08:54
    سلام من هم با مامان سما موافقم چون برای دخملکم همه نوع پوشکی استفاده کردم هیچ کدوم خوب نبودن
    ولی پریما یا همون پمپرس شاید کمی گرون به نظر برسه ولی واقعا عالی هستن
  • مامان دلسا
    مامان دلسا
    چهارشنبه 7 اسفند 1392 - 02:07
    سلام من خیلی پوشکهای مختلف رو برای دخترم استفاده کردم.مای بی بی وپنبه ریز پاشو سوزوند
    کانفی فاصله پارو زیاد میکرد ومشکل بود.اوی بی بی چون کرم دار بود حساسیت زاست وباعث عفونت میشه که کنار گذاشتم.بارلی پس میداد وپای دخترمو رد مینداخت.مولفیکس ایرانی باسنشو سیاه کرد.رفتم سراغ پمپرز پریما که عالللللللللللییییییییهههههههه و دیگه عوض نمیکنم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی