Loading...

• بانو
    بانو
    دوشنبه 12 تیر 1391 - 05:47

نی نی های ۶ماه تا یک سال (12981 بازدید)

هر کدوم از مامان و باباهای خوب ومهربونی که نی نی هاشون بین ۶ماه تا یه سالشونه بیان اینجا از تجربیات ، حرفها، نگرانی ها، سوالات و اطلاعاتی که خوندن یا از دکتر نی نی شون شنیدن برامون بگن ، تا در کنار هم بهتر و بیشتر بتونیم ، مامان و باباهای خوبی برای فرشته هامون باشیم.
  • +2
    mamani
    mamani
    جمعه 7 مهر 1391 - 20:33
    تو این سن نی نی ها همش وسایل رو می کنن تو دهانشون که خیلی باید مراقب باشیم به خاطر آلودگی وسایل خدانکرده مریض نشن خصوصا بیماری های عفونی گلو .
  • +2
    پریسا
    پریسا
    سه شنبه 19 دی 1391 - 12:49
    یه روز صبح زود دخترم که هفت ماهست با گریه از خواب بیدار شد هرکاری میکردم نه اروم میشد نه شیر میخورد سینه رو تو دهنش میگرفت اما به محض مکیدن گریه میکرد تا دو سه ساعت اول فکر میکردم طعم شیرم عوض شده اما اینجور نبود بعد تو اینترنت خوندم که بخاطر دندون دراوردنه که لثه ها ملتهب میشه ونمیتونه بمکه اما بخاط اینم نبود چون لثه هاش ملتهب نبود وقتی بردمش دکتر گفت گوشاش عفونت کرده از اونجایی که من خوابیده به بچم شیر میدم و دکتر هم اینو متوجه شد گفت خوابیده شیر دادن باعث میشه شیر بره توی گوش وپشت پرده های گوش بمونه وباعث عفونت بشه باید به بچه حالت نیم خیز شیر داد حالا شما اشتباه منو تکرار نکنید!!
  • +1
    مامان
    مامان
    سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 - 08:07
    به بچه هاتون بادوم بدین باعث رشد خوب بچه میشه مثل حریره بادوم. اما یادتون باشه غذای اول بچه تا یک سالگی شیره چه شیرخشک چه شیرمادر
  • بهنود جون
    بهنود جون
    جمعه 13 اردیبهشت 1392 - 12:19
    سلام .طرز تهيه حريره بادوم رو ميخواستم ؟اخه من يه دستور ياد دارم ولي فكر نميكنم همون حريره اي هست كه به بچه ها ميدن.با تشكر
    سایت من
  • +1
    مامان نیایش
    مامان نیایش
    پنجشنبه 19 اردیبهشت 1392 - 09:51
    پریسا گفته:
    یه روز صبح زود دخترم که هفت ماهست با گریه از خواب بیدار شد هرکاری میکردم نه اروم میشد نه شیر میخورد سینه رو تو دهنش میگرفت اما به محض مکیدن گریه میکرد تا دو سه ساعت اول فکر میکردم طعم شیرم عوض شده اما اینجور نبود بعد تو اینترنت خوندم که بخاطر دندون دراوردنه که لثه ها ملتهب میشه ونمیتونه بمکه اما بخاط اینم نبود چون لثه هاش ملتهب نبود وقتی بردمش دکتر گفت گوشاش عفونت کرده از اونجایی که من خوابیده به بچم شیر میدم و دکتر هم اینو متوجه شد گفت خوابیده شیر دادن باعث میشه شیر بره توی گوش وپشت پرده های گوش بمونه وباعث عفونت بشه باید به بچه حالت نیم خیز شیر داد حالا شما اشتباه منو تکرار نکنید!!
    وای دخمل منم همین طوریه پس مشکل از گوشاشه مرسی گلم واقعا کمک کردی
  • مامان پريناز( نازنىن)
    مامان پريناز( نازنىن)
    یکشنبه 12 خرداد 1392 - 05:48
    مامان نیایش گفته:
    پریسا گفته:
  • مامان پريناز( نازنىن)
    مامان پريناز( نازنىن)
    یکشنبه 12 خرداد 1392 - 05:49
    مامان نیایش گفته:
    پریسا گفته:
    نيني منم همينطوريه. مرسي كه راهنمايي كردي عزيزم
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    یکشنبه 12 خرداد 1392 - 19:27
    مامانی بهنود من الان به امیرارشا دیگه حریره بادوم نمیدم تو سوپش 2تا بادوم میندازم. اخرسر با میکسر کاملا خورد میشه.حریره بادوم: بادوم رو تو اب میزاریم خیس بخوره بعد پوستش رو میکنیم میزاریم 2یا3روز خشک بشه بعد آسیابش میکنیم و تو فرنی مریزیم . میشه حریره بادوم. البته این مدل منه نمیدونم درسته یا نه
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    یکشنبه 12 خرداد 1392 - 19:33
    به بچه هاتون خوردن غذاهای جامد رو از همون 6.7 ماهگی عادت بدیدمثل برنج یا سیب زمینی. امیرارشا نمیتونه بخوره دکترش گفته باید کم کم بهش یاد بدی اما یاد نمیگیره که. راحت طلب شده چون خوردن سوپ خیلی راحته فقط باید قورتش بدی! همین
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • مامان علی و زهرا
    مامان علی و زهرا
    جمعه 14 تیر 1392 - 09:36
    سلام دخترم یازده ماهست ولی چهار دست و پا نمیره راهنماییم کنیین چه کار کنم
  • +1
    آرزو خانوم
    آرزو خانوم
    دوشنبه 31 تیر 1392 - 23:13
    سلام دوست جونا
    شما برا نی نی تون چه پوشکی میبندین؟
    دخترم به ایرانی ها حساسینت داره!:(
    سایت من
  • 244577
    244577
    جمعه 4 مرداد 1392 - 00:05
    سلامممم
  • +1
    آیلین
    آیلین
    یکشنبه 6 مرداد 1392 - 21:11
    بانو گفته:
    هر کدوم از مامان و باباهای خوب ومهربونی که نی نی هاشون بین ۶ماه تا یه سالشونه بیان اینجا از تجربیات ، حرفها، نگرانی ها، سوالات و اطلاعاتی که خوندن یا از دکتر نی نی شون شنیدن برامون بگن ، تا در کنار هم بهتر و بیشتر بتونیم ، مامان و باباهای خوبی برای فرشته هامون باشیم.
  • آیلین
    آیلین
    یکشنبه 6 مرداد 1392 - 21:11
    باشه حتما
  • آیلین
    آیلین
    یکشنبه 6 مرداد 1392 - 23:30
    مامان گفته:
    به بچه هاتون بادوم بدین باعث رشد خوب بچه میشه مثل حریره بادوم. اما یادتون باشه غذای اول بچه تا یک سالگی شیره چه شیرخشک چه شیرمادر
  • آیلین
    آیلین
    یکشنبه 6 مرداد 1392 - 23:31
    از کی شروع به بادوم دادن کنیم
  • آیلین
    آیلین
    یکشنبه 6 مرداد 1392 - 23:39
    آرزو خانوم گفته:
    سلام دوست جونا
    شما برا نی نی تون چه پوشکی میبندین؟
    دخترم به ایرانی ها حساسینت داره!sad.gif
  • آیلین
    آیلین
    یکشنبه 6 مرداد 1392 - 23:42
    مولفیکس
  • آیلین
    آیلین
    دوشنبه 7 مرداد 1392 - 00:11
    نذارین بچه هاتون تلویزیون تماشا کنن براشون خیلی ضرر داره چون تصاویر سریع عوض میشوند نمی توانند سریع درک کنند که چه اتفاقی افتاده و برای مغز شون بسیار مشکله مامان گلی ها 2 سال به بعد تلویزیون برا بچه هاتون آزاد کنین بووووووووووووووووووووس
  • مامان امیرعلی
    مامان امیرعلی
    دوشنبه 28 مرداد 1392 - 23:42
    سلام مامانای گل شمامیدونید چی برای رشدقدبچه خوبه
    سایت من امیرعلی عشق مامان وبابا

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی