Loading...

• مامان پارسا(پسر نازم)
    مامان پارسا(پسر نازم)
    سه شنبه 22 مرداد 1392 - 04:39

دو سالگی (4463 بازدید)

چکار کنم پسرم که 2سال و سه ماهشه دستشویی رفتن و یاد بگیره.الان 3هفته ست. هرکاری که بلدبودم یا از بقیه شنیدمو انجام دادم.ولی این فسقلی هنوز یاد نگرفته ؟
    گل زندگی ما 21 اردیبهشت 92 ساعت 10 و 20 دقیقه صبح روز 4شنبه بدنیا اومده. با اومدنش زندگیمون و زیباتر کرده. خدایا شکرت
  • +1
    NILOFAR1363
    NILOFAR1363
    شنبه 6 مهر 1392 - 05:09
    وا خو قربونت برم 2 سالشه دیگه!!!=)
    زیاد سخت نگیر بزرگ تر بشه یاد میگیره♥
    سلام من نیلوفر کامیاب هستم 29 ساله مامان ندا جون♥ ندا2 سالشه♥ خالش دوتا دوقلو داره یکی مهرزاده یکی ملودی♥
  • +2
    مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    شنبه 6 مهر 1392 - 19:23
    مامانی من تو یه کتاب خوندم که نوشته بود از 28 ماهگی به بعد با یه صندلی مخصوص ادرار شروع کنید هر بار که اینکار رو انجام داد حتی اگه قطره های آخرش رو به صندلی رسید تشویقش کنید و باهاش یه آهنگ مثل مامان بیا جیش دارم رو بخونید اما اگه باز علاقه ای نشون نداد یک تا دو هفته صبر کنید بعد این روند رو باز شروع کنید اما بهش سخت نگیرید که دستشویی براش شکنجه بشه و ادرارش رو نگه داره که اینجوری خیلی خطرناکه
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • pegah
    pegah
    جمعه 20 دی 1392 - 21:57
    sala, manam ghablan mshkele toro dashtam ama bayad sabor bashi manam alan 3haftast in karo mikonam harbar behesh jayeze dadam tadhvighesh kardam alan khodesh mire
  • minoshiva
    minoshiva
    پنجشنبه 3 بهمن 1392 - 18:46
    سلام به همه مامان ها فرزند من دو سالشه و کمی دچار کمبود ویتامین شده بردمش دکتر و دکتر شربت بیبی جویس یورو ویتال را به من پیشنهاد کرده می خواستم ببینم کسی از این برند تا به حال استفاده کرده یا نه؟
  • زری
    زری
    پنجشنبه 3 بهمن 1392 - 19:08
    چه ویتامینی کم داره؟
    میخواهم بهتر از این باشم...
  • لیموشیرین
    لیموشیرین
    شنبه 17 اسفند 1392 - 00:44
    سلام عزیزم زیاد سخت نگیر هرموقع خودش روخیس کرد بهش تذکر بده وخودت زود بهزود ببرش دستشویی
    هیچوقت امید کسی را ازاونگیرید.شایدامیدتنهادارایی اوباشد.
  • samira
    samira
    دوشنبه 2 تیر 1393 - 18:38
    به نظر من بهتزین زمان گرفتن کودک از پوشک زمانیه که شب تا صبح خشک بمونه و تابستون بهترین فصله
  • پانیسا
    پانیسا
    دوشنبه 8 خرداد 1396 - 21:02
    سلام
  • پانیسا
    پانیسا
    بیاید
  • پانیسا
    پانیسا
    =d>