Loading...

• گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    پنجشنبه 11 مهر 1392 - 05:06

آموزش دستشویی رفتن و گرفتن از پوشک (24837 بازدید)

سلام دوستان عزیز
    در این قسمت می خوام به یکی از دغدغه های والدین؛ یعنی گرفتن پوشک از کودکان بپردازم.
    پس کسانی که سوالی، حرفی، تجربه ای، ... دارند لطفا مطرح کنند تا همه استفاده کنیم.
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • +1
    گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 - 18:05
    دخترای من از یک سالگی وقتی پوشکشون خیس یا کثیف بود اطلاع میدادن. اما این پسره.... عین خیالش نیست!
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    سه شنبه 2 اردیبهشت 1393 - 04:16
    خانمایی که بچه های زیر سه سال دارید! بخونید و نظر بدید لطفا!
  • مامان نازنین و طاها
    مامان نازنین و طاها
    سه شنبه 2 اردیبهشت 1393 - 05:53
    سلام مریم جون الان دوهفته است که نازی رو میبرم دسشویی و خوشبختانه الان دوروزه که روزها پوشکش نمیکنم چون خبرم میگنه . اما شبا به دلیل خوردن زیاد شیر پاستوریزه تا صبح دوتا پوشک براش عوض میکنم . الان تنها مشکل من همینه چه کنم؟
    همسرم و فرزندانم همه زندگیم هستند . عاشقشونم .
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    سه شنبه 2 اردیبهشت 1393 - 16:42
    سلام فرزانه جونم! شب قبل از خواب ببرش دسشویی. بزرگتر که بشه گنجایش مثانه بیشتر میشه و میتونه تا صبح نگه داره. یا اینکه برای دسشویی رفتن بیدار بشه. تا همین جا هم خیلی دختر خوبی بوده که روزا خبر میکنه. هزار ماشالله :*
  • samira
    samira
    دوشنبه 2 تیر 1393 - 18:33
    ممنون از راهنماییت عزیزم اگه ممکنه راجع به راههای مقابله با حسادت به خواهر برادر جدید برامون بگید
  • گیسو
    گیسو
    دوشنبه 24 شهریور 1393 - 09:30
    سلام من راههای گرفتن پوشک راامتحان کردم موفق نشدم چکنم
  • sepid
    sepid
    جمعه 10 بهمن 1393 - 05:32
    سلام مامانای خوب. سایت نی نی عسل سایت خوبی راجب بارداری تا داشتن فرزند توانمند هست . بخش پدران و جستجوی پزشکان هم قابل توجه هستش.
    www.niniasal.com
  • sepid
    sepid
    جمعه 10 بهمن 1393 - 05:36
    سلام مامانای خوب. سایت نی نی عسل سایت خوبی راجب بارداری تا داشتن فرزند توانمند هست . بخش پدران و جستجوی پزشکان هم قابل توجه هستش.
    www.niniasal.com
  • azi
    azi
    جمعه 10 بهمن 1393 - 07:46
  • azi
    azi
    جمعه 10 بهمن 1393 - 07:48
  • علی هرندی
    علی هرندی
    دوشنبه 19 مهر 1395 - 20:39
    ممنون از مطلب بسیار مفیدتون
    واقعا کارساره
    تو سایت فرآب صنعت تولید محتوا میکنم که در زمینه برج خنک کننده ، سپتیک تانک چربی گیر و تصفیه فاضلاب مشغول به فعالیت هست. همچنین در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی در نتمارکومشغول به فعالیت هستم
    سایت من

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی