Loading...

• کیا
    کیا
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:02

مسابقه زیباترین سرویس غذاخوری کودک من (6302 بازدید)

مسابقه سرویس کودک من
    زمانی که پای کودکان در میان است، باید تمامی دانش و توان خود را به کار گیریم تا زیبایی ، جذابیت و بهداشت و سلامتی را یک جا فراهم آوریم. کودکان ما نیاز به زندگی شاد ، رویاها و داستان های کودکانه دارند تا بتوانند در بستری آرام و مهربان رشد یافته و سلامت زندگی کردن را بیاموزند. مزه های دوست داشتنی ، شخصیت های کارتونی و جذاب ، رنگ های شاد و زندگی بخش در کنار داستانهای شیرین و کودکانه همیشه بخشی از زیباترین و به یادماندنی ترین خاطرات دوران کودکی محسوب می شوند .محصولات سرویس کودک چینی زرین با فن آوری دکور داخل لعابی بی شک بهداشتی ترین ظروف غذاخوری کودکان هستند. شخصیت های کارتونی شاد و بازیگوش چینی زرین کمک می کنند تا هر وعده غذای کودک با قصه ای شیرین یا یک بازی لذت بخش همراه باشد.
    kids-zarin.jpg

مسابقه سرویس کودک من

، با هدف معرفی محصولات کودک چینی زرین ایران و آگاهی رسانی به والدین برای انتخاب یک سرویس غذاخوری مناسب و کاملا بهداشتی برای کودکان راه اندازی شده است.
    برای شرکت در این مسابقه و دیدن مدل ها و طرح های کودکانه سرویس کودک کافی است در سایت مسابقه ثبت نام کرده و اطلاعات خود را ثبت نمایید ، بدیهی است صحت اطلاعات وارده در صورت برنده شدن در مسابقه ما را در برقراری ارتباط با شما یاری خواهد کرد.
    پس از ثبت نام به 9 مدل معرفی شده در سایت حسب سلیقه خود امتیاز یک تا 7 بدهید . و تا پایان آذر ماه منتظر اعلام برندگان و جوایز مسابقه چینی زرین باشید.
    جوایز مسابقه سرویس کودک من:
    ده بن خرید یک میلیون ریالی از محصولات چینی زرین ایران به قید قرعه به ده نفر از شرکت کنندگان در نظرسنجی
    ده سرویس کودک چینی زرین به قید قرعه به ده نفر شرکت کننده در نظرسنجی
    بیایید از لحظات غذاخوردن فرزندان دلبندمان جذاب ترین خاطرات کودکی را رقم بزنیم.
    ما را در انتخاب و طراحی بهترین محصولات برای فرزندان دلبندتان یاری رسانید.

برچسب ها:
    سایت من سخاوت آن است که به من ببخشي آنچه را که بيش از من به آن نياز داری.
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:22
    سلام
    چه تایپیک قشنگی ممنون
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:24
    کیا عکس باید از خود ظرف کودک باشه یا عکسای که توی اینترنت هم دیدیم میشه گذاشت؟ ببخشید من خوب متوجه نشدم
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • کیا
    کیا
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:25
    مرسی نسرین بانوی عزیز
    شرکت کنید در مسابقه
    نه باید ثبت نام کنید
    بعد به کالاها نمره بدهید
    سایت من سخاوت آن است که به من ببخشي آنچه را که بيش از من به آن نياز داری.
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:27
    میترا جان ببخشید باید همین جا ثبت نام کرد داخل همین تایپیک
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:28
    سلام سوالای نسرین جون سوالای منم هست
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:29
    من که هنوز درست حسابی متوجه مسابقه نشدم بیشتر جنبه نظرسنجی داره نه مسابقه
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:30
    فکر کنم متوجه شدم ببین این سایت بروhttp://kids.zariniran.com/ داخل همون نی نی پیج
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:30
    اره باید بریم داخل این سایت
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:31
    اره نسرین جون من رفتم ثبت نام کنم
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:32
    وای من اگه برنده هم نشم حتما ازشون میگیرم اینا خیلی از مال خودم خوشگل ترن
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:36
    چرا نام کاربری و میزنه شامل کارکترهای نا معتبر است ؟
  • مثل ماه
    مثل ماه
    کیاااااا جون بیا کمک
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    من همین نام کاربری نی نی پیجم رو زدم درستم بود
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:37
    مهسا نام و رمز نی نی پیجت رو بزن درست میشه
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:38
    همینارو زدم ولی میگه نام کاربریت شامل کارکترهای نا معتبر است
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:39
    درست شد ؟
    وای مهسا چقدر خوشگلن اینا
    خب یه نام کاربری دیگه بزن قربونت
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:39
    خب شاید عدد قبول نمیکنه اسمتو بزن
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:40
    مثل ماه میزنم فارسی زدی دیگه
  • مثل ماه
    مثل ماه
    پس کجا رفت کیا جون
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    نه لاتین زدم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی