Loading...

• کیا
    کیا
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:02

مسابقه زیباترین سرویس غذاخوری کودک من (6303 بازدید)

مسابقه سرویس کودک من
    زمانی که پای کودکان در میان است، باید تمامی دانش و توان خود را به کار گیریم تا زیبایی ، جذابیت و بهداشت و سلامتی را یک جا فراهم آوریم. کودکان ما نیاز به زندگی شاد ، رویاها و داستان های کودکانه دارند تا بتوانند در بستری آرام و مهربان رشد یافته و سلامت زندگی کردن را بیاموزند. مزه های دوست داشتنی ، شخصیت های کارتونی و جذاب ، رنگ های شاد و زندگی بخش در کنار داستانهای شیرین و کودکانه همیشه بخشی از زیباترین و به یادماندنی ترین خاطرات دوران کودکی محسوب می شوند .محصولات سرویس کودک چینی زرین با فن آوری دکور داخل لعابی بی شک بهداشتی ترین ظروف غذاخوری کودکان هستند. شخصیت های کارتونی شاد و بازیگوش چینی زرین کمک می کنند تا هر وعده غذای کودک با قصه ای شیرین یا یک بازی لذت بخش همراه باشد.
    kids-zarin.jpg

مسابقه سرویس کودک من

، با هدف معرفی محصولات کودک چینی زرین ایران و آگاهی رسانی به والدین برای انتخاب یک سرویس غذاخوری مناسب و کاملا بهداشتی برای کودکان راه اندازی شده است.
    برای شرکت در این مسابقه و دیدن مدل ها و طرح های کودکانه سرویس کودک کافی است در سایت مسابقه ثبت نام کرده و اطلاعات خود را ثبت نمایید ، بدیهی است صحت اطلاعات وارده در صورت برنده شدن در مسابقه ما را در برقراری ارتباط با شما یاری خواهد کرد.
    پس از ثبت نام به 9 مدل معرفی شده در سایت حسب سلیقه خود امتیاز یک تا 7 بدهید . و تا پایان آذر ماه منتظر اعلام برندگان و جوایز مسابقه چینی زرین باشید.
    جوایز مسابقه سرویس کودک من:
    ده بن خرید یک میلیون ریالی از محصولات چینی زرین ایران به قید قرعه به ده نفر از شرکت کنندگان در نظرسنجی
    ده سرویس کودک چینی زرین به قید قرعه به ده نفر شرکت کننده در نظرسنجی
    بیایید از لحظات غذاخوردن فرزندان دلبندمان جذاب ترین خاطرات کودکی را رقم بزنیم.
    ما را در انتخاب و طراحی بهترین محصولات برای فرزندان دلبندتان یاری رسانید.

برچسب ها:
    سایت من سخاوت آن است که به من ببخشي آنچه را که بيش از من به آن نياز داری.
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:41
    نام کاربریتو لاتین بزن نامتو فارسی بزن
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:46
    مهسا ی شد موفق شدی ثبت نام کنی؟
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:47
    اره نسرین شد چقدر خوشکلن اینا خدا
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:48
    وای خیلی دوسشون دارم من به دوتاشون امتیاز دادم ایممم نی نی من داخل اینا غذا بخولهههه
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:48
    بعدش نسرین قرعه کشی میکنن؟
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:49
    اخر اذر قرعه کشی میکنن
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:50
    1112161.jpg1112062.jpg
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:50
    اوکی مرسی حالا بریم پانی اومده
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 18:52
    نسرین بسه دیگه ول کن این ظرفارو بیا بریم
  • کیا
    کیا
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 19:26
    ببخشید من مشغول کار بودم
  • کیا
    کیا
    یکشنبه 2 آذر 1393 - 19:26
    نسرین بانو که خودش کهنه کار اینترنته
  • روژان
    روژان
    یکشنبه 23 آذر 1393 - 05:34
    سلام
    بچه هایی که سوال در مورد بارداری و کودک داری دارن بیان اینجا پزشکان انلاین وجوایزی عالی تبلت وپلاک طلا http://www.madarclub.com/fa/apply/rojan
  • علی هرندی
    علی هرندی
    دوشنبه 19 مهر 1395 - 20:40
    چینی زرین واقعا حرف نداره
    تو سایت فرآب صنعت تولید محتوا میکنم که در زمینه برج خنک کننده ، سپتیک تانک چربی گیر و تصفیه فاضلاب مشغول به فعالیت هست. همچنین در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی در نتمارکومشغول به فعالیت هستم
    سایت من

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی