Loading...

• mona...
    mona...
    چهارشنبه 17 آبان 1396 - 06:53

اونایی که بچه شون بی اشتهاست بیان (973 بازدید)

من دخترم خیلی کم غذا نیخوره بعضی وقتا به هوای شکلات و جایزه فقط یکم میخوره دکتر بردمش گفته مشکلی نداره میترسم بدنش ضعیف بشه.شما پیشنهادی دارید یا راه حلی؟ ممنون میشم بگید و اینجا باهم اشنا بشیم و حرف بزنیم
    ♥عشقم فقط دخترم و پسرم♥
  • asal
    asal
    سه شنبه 5 دی 1396 - 10:04
    سعی کن بیشتر ببرید بیرون..حیوان خوانگی اگر دارید خیلی تاثیر میزاره..یا میتونید هفتگی چند برنامه مستند یا کودک براش تهیه کنید یا فیلم های فوق العاده طنز مانند فیلم گدایان تهران که سراسر خنده هست..یکنواختی و تکراری بودن روزمره باعث این بی اشتهایی کاذب هست
    لینک دانلود این فیلم هم خدمت شما : فیلم گدایان تهران
    سایت من عسل رزاقی دانشجوی رشته کامپیوتر
  • مهسا
    مهسا
    شنبه 8 اردیبهشت 1397 - 22:39
    میشه متخصصان در این مورد توضیح بدند این خیلی مهمه ما هم این مورد رو داریم دقیقا اول تو سایت EmpVPN.com خوندیم یه چیزایی در موردش اما توضیحات بیشتر رو گفتند تو این سایت میشه پیدا کرد .
    البته مطالب گذشته رو هم خوندم ولی مشابه ترین سوال همین خانوم بود به ما . مرسی @};-
    سایت من بزرگترین شرکت طراحی سایت در ایران با بیش از 3800 نمونه کار ...
  • saramemar
    saramemar
    یکشنبه 28 مهر 1398 - 19:18
    اول باید ببریش پیش متخصص کودکان تا ببینی مشکل اصلیش پیه که بچه بی اشتها شده . بچه منم یه مدت اینطوری شده بود که من بردمش پیش دکتر علی فرجی یه مدت تحت نظر بود تا خوب شد . بعضی موقعا به اشتباه فکر می کنیم واسه نوع غذاست به زور می خوایم غذا بهش بدیم اما ممکنه یه چیزی تو بدنش کم باشه و یا خدای نکرده مریض باشه که این مشکل براش پیش اومده .

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی