Loading... • لگال اپلای
  لگال اپلای
  چهارشنبه 11 بهمن 1396 - 21:27

  معرفی کشور فنلاند (321 بازدید)


  معرفی کشور فنلاند
  یکی از بهترین کشورها در اروپا برای زندگی کشور فنلاند[size= 14px] [/size][size= 14px]میباشد .این کشور در شمال اروپا قرار گرفته و دارای طبیعت سرسبز و زیبایی های طبیعی بکر میباشد . فنلاند دارای اقتصاد قوی میباشد و حقوق مردم فنلاند بالا است . هزینه زندگی ماهانه بین 600 تا 1000 یورو به بالا می باشد که در مقایسه با سطح در آمد مردم ، توازن مناسبی دارد . به همین علت افراد زیادی زندگی در فنلاند را انتخاب میکنند. [/size]
  مهاجرت به فنلاند
  افرادی که متقاضی مهاجرت تحصیلی به فنلاند هستند میتوانند فنلاند را به عنوان مقصد خود انتخاب نمایند . هزینه تحصیل در فنلاند برای دانشچویانی که برای تحصیل انتخاب میکنند به جز چند رشته خاص رایگان میباشد .دانشجویان در فنلاند میتوانند به اتحادیه هایی که در جهت حمایت از کاهش هزینه دانشجویی در فنلاند وجود دارد بپیوندند تا با دریافت یک کارت دانشجویی در بسیاری از هزینه های خود ازقبیل حمل و نقل عمومی و صرف غذا در رستوران ها و بسیاری از مکان های دیگر از تخفیف بر خوردار شوند.
  دانشگاه ها ی فنلاند
  دانشگاه ها ی فنلاند به صورت مستقل برای پذیرش متقاضیان عمل میکنند و هر دانشگاهی قوانین خاص خودرا در مورد مدرک ارائه شده توسط دانشجو دارند . در فنلاند پذیرش دانشگاه ها تقریبا به این شکل است که در مقاطع کارشناسی و ارشد در ترم پاییز دانشجو میپذیرند و برای ترم بهار دانشجو نمیگیرند، اما برای پذیرش دکترا در دانشگاه ها قانون خاصی وجود دارد و باتوجه به ظرفیت دانشگاه ها دانشجو میگذیرند .
  تحصیل در فنلاند
  از مزایای تحصیل در فنلاند میتوان به بالا بودن کیفیت آموزشی در تمام مقاطع تحصیلی در فنلاند اشاره نمود .شیوه تحصیل در فنلاند به صورت عملی است و دانشجو پس از یادگیری اصول آموزش خود را به صورت کاربردی به کار میبندد . برای ادامه تحصیل در این کشور از آنجایی که آموزش به زبان انگلیسی میباشد تسلط بر زبان انگلیسی و داشتن ایلتیس اکادمیک 6.5 ضرورت دارد
  در حال حاضردانشجویان زیادی از بیش از 40 کشور دنیا در فنلاند مشغول به تحصیل میباشند.
  ۲۳
  دی
  ۰ نظر
  cleardot.gif
  ۰

  cleardot.gif
  ۰

  legal apply
  معرفی کشور بلژیک
  معرفی کشور بلژیک
  تحصیل در بلژیک عمدتا برای دانشجویان رایگان است و فقط در تعداد معدودی از رشته ها برای ادامه تحصیل از دانشجو هزینه ای را دریافت میکنند. یک آزمون ورودی برای پذیرش دانشجو در بلژیک در برخی از رشته های پزشکی و دندانپزشکی و همچنین مهندسی برگزار میشود که به همین دلیل بسیاری از متقاضیاتن تحصیل رایگان المان یا اتریش را برای تحصیل انتخاب می کنند.
  هزینه زندگی در بلژیک
  مسلما داشتن اطلاعاتی در باره هزینه زندگی در هر کشور میتواند به ما در جهت مهاجرت وزندگی در ان کشور کمک کند. بلژیک به عنوان یک کشور اروپایی یکی از مهاجر پذیر ترین کشورهاست . هزینه زندگی در بلژیک نسبت به سایر کشور های اروپایی پایین تر است .از این حیث کشور بلژیک برای زندگی و کار کشور مناسبی میباشد.
  دانشگاه های بلژیک
  دانشگاه های بلژیک رنکینگ بالایی در سطح جهان دارند و هفت دانشگاه بلژیک جزء سیصد دانشگاه برتر دنیا هستند .از جمله دانشگاه های بلژیک میتوان به دانشگاه KU لوون که رتبه 79 در سطح جهان را دارد اشاره نمود . این دانشگاه دارای پیشینه قدیمی وبه عنوان اولین دانشگاه تاسیس شده در بلژیک میباشد .بسیاری از رشته های دانشگاه لوون به زبان انگلیسی تدریس میگردد. دانشگاه دیگر دانشگاه گنت است .این این دانشگاه درعلوم مربوط به رشته دامپزشکی زتبه صدو بیست وهفت ودر رشته علوم زیستی رتبه 90 را دارد. دانشگاه کاتولیک لوون نیز یکی دیگر از دانشگاه های کشور بلژیک است که در آن تدریس به زبان فرانسه میباشد. دانشگاه بروکسل نیز از دیگر دانشگاه های این کشور است که بیشترین افتخارات را در دریافت جایزه نوبل و فیلدز و جایزه ماری کوری کسب نموده است.
  بلژیک به انگلیسی به صورت belgium نوشته میشود.