Loading...

• +2
    پرویز زاهد
    پرویز زاهد
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:58

نی نی پیج و آینده پیش رو (14081 بازدید)

نزدیک به 9 ماه از افتتاح اولیه و آزمایشی نی نی پیج گذشت.
    در این مدت اوج و فرودهائی داشتیم و سایت از نظر فنی و مدیریت محتوی دوره آزمون را می گذراند که خوشبختانه توانست مشکلات را پشت سر بگذارد
    از هفته آینده با سرمایه گذاری جدیدی که در سایت صورت گرفته، شاهد تغییراتی در ترافیک سایت و مقررات دقیقتری برای فعالیت خواهد بود.
    پیشاپیش از صبر و تحمل شما در 9 ماه گذشته تشکر می کنم و امیدوارم در دوره آتی و با ورود اعضای جدید و جدی شدن برخی فعالیتها مثل بخش های مشاوره روانشانسی و سلامت و تغذیه، بتوانیم خدمات مناسبی تقدیم کنیم.
    ما را از نظرات خود باخبر کنید. اگر مایل نبودید در فضای عمومی بنویسید پیغام داخلی نی نی پیجی ارسال کنید
    با تشکر
    سایت من تلاش برای راه حل هایی جدید در کار و زندگی
  • فرفره
    فرفره
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:04
    ممنون .............لطفا جریان پیش اومده رو هم بررسی کنید تا خدا نکرده مشکلی برای دوستمون پیش نیاد
  • +3
    پرویز زاهد
    پرویز زاهد
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:14
    جریان اخیر هم یک کم غلو شده. من با اقای شهرام صحبت کردمک
    ایشان مدیر یک شرکت هستند و شخص محترمی هستند که به نظرم یک سوء تفاهم اتفاق افتاده و. خودشان میان و توضیح می دهند.
    کسی که در جامعه شناخته شده است و جایگاهی در جامعه دارد هیچ وقت در فضای شفاف اینترنت، رفتار نامطلوبی مثل هک میل و از قبیل را انجام نمی دهد.
    من پیشاپیش از همه دوستان باعث اتفاقات پیش آمده عذر خواهی می کنم شاید اشتغالات کاری من باعث شد که دیر به ماجرا برسم .
    روزهای بهتری برای همه آرزو دارم
    سایت من تلاش برای راه حل هایی جدید در کار و زندگی
  • +1
    فرفره
    فرفره
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:22
    مرسی که وقت میذارید و همیشه پاسخگو هستید ..ایشالا که روزهای هر چه بهتری در کنار هم تو سایت داشته باشیمو هر روز شاهد پیشرفت اینجا باشیم
  • +2
    بهار
    بهار
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:26
    جناب زاهد سلام
    من هرچقدر به ایشون گوشزد میکردم که این رفتار برای اعتبار سایتشون خوب نیست ایشون جواب میدادن
    ممنون از تعریفتون و ادرس سایتای دیگه اشونو رو میذاشتن
    سایت من
  • شادی
    شادی
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:27
    سلام و خسته نباشیددددددددددد و ممنون از پیگیری تون ولی خوب آقای زاهد حق بدید که این تهدیدای این کاربر باعث این همه ناراحتی و عصبی کردن دوستانم شدههههههههههههه
    چرا ایشون این همه توهین و تهدید کردن
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:32
    جناب آقای زاهد سلام ، هر چند که دوستان یک طرفه به قاضی رفتند اما من هم باید بیشتر صبوری بخرج میدادم ، تا شاید قضیه به این حادی نمیشد به هر حال اسم تایپیک قبلی خود را عوض کردم و در تایپیک جدید اول خودم را کامل معرفی می کنم و سپس به کمک هم سوء تفاهمات پیش آمده را حل می کنیم البته با کمک شما
    سایت من
  • +2
    شادی
    شادی
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:37
    مرسی آقا شهرامممممممممممم
    ماهم کارمون یه خرده تند بود ولی شما هم صبر نکردید و باعث دلخوری دو طرف شدید
  • +1
    شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:39
    امیدوارم که دوستان مطالب جدید منو بخونند ، میگن بهترین دوستی ها با دعوا شروع میشه ، بزرگترین مجموعه تفریحی کشور در اختیار منه ، همتون با خانواده مهمون من ، مخصوصا خانم وکیل
    سایت من
  • فرفره
    فرفره
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:39
    من برگشتم
    خدا رو شکر داستان داره غائله پیدا میکنه ما سر و پا گوشیم :d
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:40

من 42 سال سن دارم و تحصیلاتم در زمینه سینماست ، لیسانس کارگردانی تلویزیون از دانشکده صدا و سیما و کارشناسی ارشد در رشته تهیه کنندگی خبر و تاکنون صدها برنامه خبری ، ترکیبی و کودک برای سازمان ساخته ام اما کار اصلی من این نیست
    سایت من
  • تی تی جون
    تی تی جون
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:41
    ممنون بابا پرویز خدا حفظتون کنه کاشکی همه از شما یاد بگیرن @};-
  • نهال
    نهال
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:41
    سلام ممنون از زحماتتون جناب زاهد
    اقای شهرام منم دیروز بهتون گفتم اگر تاپیکی بذارید که نکات اموزنده داشته باشه و بتونه یه راهکار تو هر زمینه ای به ادم بده مطمئن باشید خیلی هم استقبال میشه ولی شما باید قبول کنید تاپیک دیروزتون یکمی تند رفته بودید
    براى همه خوب باش اون که فهمید همیشه کنارته و به یادت اون که نفهمید یه روز میفهمه که دیره و فقط دلش واسه همه خوبیات تنگ میشه
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:43
    من مدیر عامل و سهامدار اصلی شرکتی هستم که کارش برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه های تخصصی است و از سال 1373 فعالیت داره ، به عنوان مثال ما تاکنون نمایشگاه گل و گیاه و تمامی نمایشگاه های خاص خودرو را در تهران برگزار کردیم و این عدد به حدود 200 نمایشگاه و جشنواره میرسه
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:44
    خانم نهال ، دلم نمیخواد برگردم به عقب و موضوع کش پیدا کنه ، اجازه بدید خطاهای طرفین ، مسکوت بمونه
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:46
    یکی از بخش های اصلی این شرکت ، طراحی و راه اندازی مجموعه های گردشگری و ورزشی است ، ما از سال 1389 تاکنون بهره بردار منطقه نمونه گردشگری تهران هستیم
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:48
    منطقه نمونه گردشگری تهران ( دریاچه تفریحی فشافویه ) که در نزدیکی فرودگاه امام است ، مجموعه ای منحصر بفرد است که دریاچه طبیعی داره بوسعت 300 هکتار ، که تصاویرش را در سایت ما می توانید پیدا کنید
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:50
    ورزش هایی از جمله : تنها پیست خاکی دو دیفرانسیل کشور ، جت اسکی ، قایق های تند رو ، سوارکاری ، عواصی ، قایق تفریحی ، بازدید از دکورهای سریال یوسف پیامبر ، رستوران جزیره ای ، تیراندازی با کمان و ...... از امکانات این مجموعه است
    سایت من
  • فرفره
    فرفره
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:51
    جناب شهرام پس یعنی الهام ربطی به شما نداشت ؟!!! :d بیچاره مثلا داشت صلح میداد
  • شهرام
    شهرام
    ای بابا ، کسی نیست ؟ برای کی حرف می زنم ؟
    سایت من
  • فرفره
    فرفره
    چرا گمونم همه هستیم رفتیم رو سایلنت 8-}

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی