Loading...

• +2
    پرویز زاهد
    پرویز زاهد
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:58

نی نی پیج و آینده پیش رو (14082 بازدید)

نزدیک به 9 ماه از افتتاح اولیه و آزمایشی نی نی پیج گذشت.
    در این مدت اوج و فرودهائی داشتیم و سایت از نظر فنی و مدیریت محتوی دوره آزمون را می گذراند که خوشبختانه توانست مشکلات را پشت سر بگذارد
    از هفته آینده با سرمایه گذاری جدیدی که در سایت صورت گرفته، شاهد تغییراتی در ترافیک سایت و مقررات دقیقتری برای فعالیت خواهد بود.
    پیشاپیش از صبر و تحمل شما در 9 ماه گذشته تشکر می کنم و امیدوارم در دوره آتی و با ورود اعضای جدید و جدی شدن برخی فعالیتها مثل بخش های مشاوره روانشانسی و سلامت و تغذیه، بتوانیم خدمات مناسبی تقدیم کنیم.
    ما را از نظرات خود باخبر کنید. اگر مایل نبودید در فضای عمومی بنویسید پیغام داخلی نی نی پیجی ارسال کنید
    با تشکر
    سایت من تلاش برای راه حل هایی جدید در کار و زندگی
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:53
    الهام یه کوچولو ربط داره ، ایشون مدیر اجرایی شرکت ماست ، در این شرکت غیر از من و مدیر فنی ، همه خانم هستند
    سایت من
  • فرفره
    فرفره
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:54
    عجبـــــــــــــــــــ !!!
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:54
    در حال حاضر بزرگترین مجموعه فرهنگی ورزشی تفریحی گردشگری خاورمیانه به نام دهکده البرز در کرج توسط ما در دست ساخته
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:55
    البته من به ایشون نگفتم بیاد تو نی نی پیج و این مطالبو بزاره و الان هم یک روز از حقوقشون کم کردیم
    سایت من
  • نهال
    نهال
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:56
    واااااااااااااااااا بنده خدااااااااااااااااااا
    دنبال بهانه اید حقوق این بیچاره ها رو کم کنیدااااااااااااااااااااااااااااا
    براى همه خوب باش اون که فهمید همیشه کنارته و به یادت اون که نفهمید یه روز میفهمه که دیره و فقط دلش واسه همه خوبیات تنگ میشه
  • شهرام
    شهرام
    در ضمن من یک موسسه خیریه هم دارم که به کمک دوستان و افراد خیر ، حدود 2500 نفر معلول کودک را زیر پوشش داریم
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    حالا برسیم به اصل موضوع ، یعنی ماجرای من و جماعت دوستان
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:57
    اولا با توجه به اینکه من خواهر ندارم و کلا دوتا برادریم ، یه جورایی همه کارهای مادرم را من که بزرگتر هستم انجام میدادم از جمله آشپزی
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 00:59
    در سال 86 ما یک جشنواره برای شهرداری تهران برگزار می کردیم بنام جشنواره انار ، در حاشیه جشنواره با استادی بنام علاپیشرو آشنا شدم که بزرگترین استاد آشپزی در ایران و آلمان بود و هست
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 01:00
    از طریق ایشون و با توجه به علاقه ای که داشتم ، سر از کلاس های آشپزی درآوردم و در حال حاضر 5 تا مدرک آشپزی و شیرینی پزی دارم و در ایام تعطیل اگر نمایشگاهی نداشته باشم ، حتما دارم شیرینی می پزم
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 01:02
    از همان زمان در دستور کار شرکت ، موضوع برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه های مرتبط با آشپزی و شیرینی پزی را هم گذاشتیم ، مثل جشنواره سفره ایرانی که هر سال در سالن حجاب برگزار می کنیم
    سایت من
  • فرفره
    فرفره
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 01:02
    خوشحال میشیم از هنرتون ما رو بی بهره نذارید ( اشپزی رو میگم )
  • نهال
    نهال
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 01:04
    خیلی خوبه یه مرد اشپزی بلد باشه
    شوهر من که نیمروم بلد نیست درست کنه البته از بس کار رو سرش ریخته دیگه بیا خونه از زور خستگی غذاشم به زور میخوره طفلی ....
    براى همه خوب باش اون که فهمید همیشه کنارته و به یادت اون که نفهمید یه روز میفهمه که دیره و فقط دلش واسه همه خوبیات تنگ میشه
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 01:04
    میدونید مشکل دیروز از اونجا شروع شد که این حس زنانه من ( اون بخش مخفی ) فعال شد و من بدون اجازه پریدم وسط بحث خانم ها ، اتفاقا یه وبلاگ آشپزی هم در این فروم دارم اما بازدید کننده نداره
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 01:06
    امیدوارم که آرامش به این تالار گفتگو برگرده ، من خدمت آقای زاهد عرض کردم که ما در زمینه برگزاری جشنواره و نمایشگاه و راه اندازی مجموعه های تفریحی و گردشگری ادعای زیادی داریم اما در زمینه اینترنت ، هنوز خیلی بچه هستیم
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 01:08
    به هر حال اگر جسارتی شده ، شما به بزرگی خودتون ببخشید ، همانطوریکه من حرفای امروز خانم میله و گل کیس را بخشیدم ، امیدوارم من از شماها چیزی یاد بگیرم و اگر چیزی هم بلد بودم و افتخارشو داشتم یاد بدم
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 01:10
    در ضمن خوشحال میشم همه شماها را با خانواده در جشنواره بزرگترین سفره هفت سین که از 28 اسفند ماه تا 13 فروردین در گرج برپا می کنیم ببینم و مهمان من باشید با خانواده در منطقه رویایی فشافویه ، که عکساشو براتون میزارم
    سایت من
  • فرفره
    فرفره
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 01:14
    امیدوارم ه این جریان ی تجربه باشه برای هممون و دیگه همچین مسئله ای پیش نیاد
    بازم از عمو پرویز گل تشکر میکنم که پیگیری کردین و پای مجرمو :d ( شوخی بود ) به دادگاه کشوندید ایشالا خانوم وکیل هم بیاد ببینه و همه چی ختم بخیر بشه
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 01:16
    متاسفم خانم گل کیس که شما دست از طعنه بر نمی دارید ! یعنی با این کارتون چی را می خواهید اثبات کنید ؟
    سایت من
  • کیا
    کیا
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 05:10
    لطفا اولین و ساده ترین اصل فوروم را رعایت فرمائید.
    در هر تاپیک فقط در مورد موضوع اون تاپیک صحبت کنید.
    اگر تاپیک مناسب صحبت شما وجود ندارد آن را ایجاد کنید
    با معذرت از دوستان بحث های غیر مرتبط به این بحث را حذف کردم.
    شاد باشید
    سایت من سخاوت آن است که به من ببخشي آنچه را که بيش از من به آن نياز داری.

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی