Loading...

• +2
    پرویز زاهد
    پرویز زاهد
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 23:58

نی نی پیج و آینده پیش رو (14118 بازدید)

نزدیک به 9 ماه از افتتاح اولیه و آزمایشی نی نی پیج گذشت.
    در این مدت اوج و فرودهائی داشتیم و سایت از نظر فنی و مدیریت محتوی دوره آزمون را می گذراند که خوشبختانه توانست مشکلات را پشت سر بگذارد
    از هفته آینده با سرمایه گذاری جدیدی که در سایت صورت گرفته، شاهد تغییراتی در ترافیک سایت و مقررات دقیقتری برای فعالیت خواهد بود.
    پیشاپیش از صبر و تحمل شما در 9 ماه گذشته تشکر می کنم و امیدوارم در دوره آتی و با ورود اعضای جدید و جدی شدن برخی فعالیتها مثل بخش های مشاوره روانشانسی و سلامت و تغذیه، بتوانیم خدمات مناسبی تقدیم کنیم.
    ما را از نظرات خود باخبر کنید. اگر مایل نبودید در فضای عمومی بنویسید پیغام داخلی نی نی پیجی ارسال کنید
    با تشکر
    سایت من تلاش برای راه حل هایی جدید در کار و زندگی
  • ناناز
    ناناز
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 08:31
    ممنون آقای زاهد.....
    سایت شما با مدیریت عالی که داره یکی از امن ترین محیط های مجازی است که تا به حال دیدم....
    به نطرم حضور کارشناس عالی ترین و بهترین کاری که برای سایت انجام می دهید....فقط کاش.... در مورد کلوپ خصوصی هم می شد کاری کرد
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 08:32
    سپاس بی پایان برای شما اقای زاهد و سایر همکارانتون
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 09:51
    جناب آقای زاهد ، با اینکه سعی کردم که تنش تموم بشه اما متاسفانه همچنان برخی از دوستان با طعنه حرف میزنند امید است که این تنش به زودی فروکش کند ، آمین
    سایت من
  • شهرام
    شهرام
    پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 09:53
    امیدوارم با ایجاد یک وبلاک ویژه آشپزی بشه نظر خانم ها را عوض کرد ، شاید و امیدوارم به این شاید ، شب شما بخیر
    سایت من
  • salia
    salia
    سه شنبه 13 فروردین 1392 - 08:44
    سلام O-+
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 1 آبان 1393 - 16:26
    سلام
    خیلی دوست دارم که مسئولین سایت بیان توی سایت و گهگداری ما رو همراهی کنن چون به هر حال هر چقدر ه راهکار داشته باشیم فکر اینکه مدیر اینجا نیست و پیگیری کنه یا حداقل گوش کنه ببینه دلسردون میکنه از نوشتن و پیشنهاد دادن .
    فعلا اینجا با چند نفر فقط روپاست اونم به عشق هم میایم اینجا و واقعا نی نی پیج رو دوست داریم انشالله که مدیرا بیشتر از قبل به نی نی پیج اهمیت بدن .
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    پنجشنبه 1 آبان 1393 - 16:34
    یه سئله دیگه هم که هست اینه که بعضی از کاربرا به این دلیل نمیان که میگن بحث ها خیلی زنونه شده بایدم همچین اتفاقی بیفته چون کسی نیست همه رفتن فقط موندیم چند نفر اونم خانوم پس بحثها بیشترشون موضوعشون زنانه میشه .
    البته همیشه هم اینطور نیست ما درباره خیلی چیزای دیگه صحبت میکنیم.ولی کسی دنبال نمیکنه بحثامون رو مدیریت نمیکنه که جهت بده بحث رو یا اگر نکته ای تذکری لازم باشه بده .
    اینا رو به این دلیل گفتم که برخی از دوستان گلایه داشتن که بحث ها زنونه شده نمیایم خب بیاید شرکت کنید مسلما قدرتشو خواهید داشت که بحث ها رو یخورده نظم بدیم مثلا توی بحث اشپزی فقط درباهر اشپزی بحثهای زنونه و بارداری فقط توی تایپیکای خودشون که اگه بر فرض همسر بنده اومدن داخل تاپیک نکات تربیتی یهو با مسائل شخصی خانومها برخورد نکنن و برن و دیگه نیان
    البته ما الان هیچ مشکلی نداریم چند دوست خوبیم که خیلی بهم علاقمند شدیم ولی این برای اون دسته افرادی بود که یخورده ناراضی بودن .
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • سارا
    سارا
    پنجشنبه 1 آبان 1393 - 16:59
    منم با حرفهای نسرین جون موافقم
    بنظرم یه کاری هم میشه کرد یه نماینده داشته باشیم واسه بحث ها
    مدیر سایت که نیستن حداقل یه نماینده بذاره که در نبودش بحث ها رو مدیریت کنن
    البته بقول نسرین جون هیچ مشکلی نیست ولی مثل اینکه دوستان اعتراض کردن اره نسرین؟
    خب اینطوری اگه یه نماینده داشته باشیم جاهایی که نیاز باشه تذکر میده که توی فلان بخش فلان بحث نشه این نظم میده به سایت و یه قانون میشه و اقایون و خانمهای هم که معذبن راحتتر میان توی بحث ها چون دیگه خیالشون راحته توی فلان بحث دیگه بحث های زنانه نیست .
    خب اگه موافقین بیاین یه نماینده بین خودمون تعیین کنیم.اقای مدیر نظرتون چیه؟
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 4 آبان 1393 - 01:12
    :-?
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    یکشنبه 4 آبان 1393 - 01:15
    سارا جان اب در هاونگ کوبیدنه قربونت
    ما که پیشنهاد دادیم چند ین و چند بار قصد همکاری داشتیم
    ولی....
  • لیلی22
    لیلی22
    شنبه 8 آذر 1393 - 00:51
    سلام میخواستم ببینم این قسمت ارتباطی با نی نی سایت داره یعنی زیر نظر اون سایته؟
    :-?
  • کیا
    کیا
    شنبه 8 آذر 1393 - 02:08
    حق باشماست
    سلام
    قرار است من بیشتر از این در خدمت شما باشم
    اقای زاهد سلام رسوندند و بنده را مامور بررسی مشکلات و رفع انها کرده اند
    در خدمتتون هستم
    سایت من سخاوت آن است که به من ببخشي آنچه را که بيش از من به آن نياز داری.
  • مامان امیرحسین
    مامان امیرحسین
    شنبه 8 آذر 1393 - 22:09
    سلام عکسهای پسرمو اپلود میکنم ولی وقتی تو وبلاگش میزارم ارور میده لطفا کمکم کنید
    خدا جونم ممنونم ازت
  • لوازم جانبی موبایل
    لوازم جانبی موبایل
    یکشنبه 10 اسفند 1393 - 06:28
    ممنونم عالی بود
    سایت من سایت من درباره ی لوازم جانبی موبایله لطفا به ما سر بزنید
  • منا
    منا
    یکشنبه 24 اسفند 1393 - 08:26
    سلام یک سایت باحال پیدا کردم میشه توش پول قرض بگیری یا لوازمی را که لازم نداری را به کسی که نیاز داره اهدا کنیم خداییش خیلی باحاله من 1میلیون قرض گرفتم افرادخیرزیادی از سایت باز دید میکنند
    http://arzanforoush.ir/
  • منا
    منا
    یکشنبه 24 اسفند 1393 - 08:27
    سلام یک سایت باحال پیدا کردم میشه توش پول قرض بگیری یا لوازمی را که لازم نداری را به کسی که نیاز داره اهدا کنیم خداییش خیلی باحاله من 1میلیون قرض گرفتم افرادخیرزیادی از سایت باز دید میکنند
    http://arzanforoush.ir/
  • ستایش
    ستایش
    دوشنبه 23 شهریور 1394 - 21:15
    با سلام و خسته نباشید به عمو پرویز و گروه دوستان
    سوال داشتم ... آیا من می تونم لینک سایت آشپزی اینجا بگذارم ؟ محدودیتی اگر وجود داره لطفا راهنمایی کنید .
    ممنون از سایت زیباتون

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی