Loading...

• مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 05:30

بفرماید تاپیک خنده (77966 بازدید)

هر کی دلش خنده میخواد بفرما.خوش اومدید
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • saaide
    saaide
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:38
    اره دوست دارم کره ای ها رو.
    نه بابا چه ضایعی.اینجا خیلی پیش میاد اینطوری.بعضی وقتا هم یه سوالا رو ادم صدبار میپرسه هیچکس جواب نمیده .
    خدایا .....
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:38
    خوب منم رفته بودم فاطما گل و نگاه کنم .بعدشم چه وقته مهمون اومدن بود ادم ب خبر بلند مشه بیاد مهمونی
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • بهار
    بهار
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:39
    خخخخخخ مرجان منم سریال کره ای نمیبینی واااااااااااااااااااااااااااااااااااا مادر شوهرم اینا عاشق سریال کره ای اند ...رو اعصام یه دونه رو نمیزارن تو هیچ شبکه ای از دستشون بره
  • بهار
    بهار
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:40
    من فقط جومونگ و دو نگی رو تا حدودی دنبال کردم اونم به خاطر شوهرم که نگاه میکرد مجبور شدم خخخخخخخخ
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:40
    ولی بهار گفتم اینجا همه اطلاعات عمومیشون بیسته اومدم یه سوال بپرسم شک داشتم بپرسم یا نه گفتم همه بهم میخندن پرسیدم دیدم همه عین من نمیدونن مرده بودم از خنده.به خودم امیدوار شدم
  • بهار
    بهار
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:41
    فاطما گل رو از شبکه جم میبینی یا ریور
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    من فقط یانگوم نگاه کردم.ریور
  • بهار
    بهار
    ولی دو تا قرص جدا هستن حداقلش اینو دیگه من میدونستم خخخخخ
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:42
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • بهار
    بهار
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:43
    شبکه ریور رو ماهواره یاه ست میبینی اسم ماهواره رو یا ست زده یا چیز دیگه وقتی میری روی شبکه ریور
  • بهار
    بهار
    سعید ه چرا سکوتی
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    سعیده بیا یکم بخند دلمون باز شه
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:44
    اره عزیزم ریور فقط تو یاه ست هستش
  • saaide
    saaide
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:44
    شوهری بعد از ساعتها مطالعه اومده.نمی دونم محلش بذارم یا نه!خخخخخ
    خدایا .....
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:45
    چی داشته مطالعه میکرده
  • saaide
    saaide
    خیلی حرصم درمیاد وقتی میره مطالعه.انگار میره سراغ هووووم.:))
    خدایا .....
  • بهار
    بهار
    آخه ما داشتیم یه بار ریست کردیم ماهواره رو الان دیگه ماهواره یاه ست رو پیدا نمیکنه در صورتی که اصلا به دیش دست نزدیم قبلا هم ریور رو داشتیم
  • saaide
    saaide
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:46
    درسای دانشگاه.
    خدایا .....
  • saaide
    saaide
    چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 07:46
    میرم و میام.فعلا بای.
    خدایا .....
  • بهار
    بهار