Loading...

• +1
    پرویز زاهد
    پرویز زاهد
    یکشنبه 16 مهر 1391 - 07:30

معرفی نی نی پیج (3290 بازدید)

نی نی پیج خدمات متنوعی برای کاربران عرضه می کند. در این تاپیک بخش های مختلف رامعرفی میکنم.
    اولین بخش سایت:
    سرویس وبلاگ برای کودکان
    نام این بخش به دلیل نوع سرویس و سعی بر این که جامع ترین خدمات باشد، سوپربلاگ گذاشتیم.
    نویسنده بلاگ می تواند یادداشت (همراه با عکس و ویدئو) منتشر کند، در بخش آلبوم عکس یا فتوبلاگ به راحتی عکس آپلود کند، در بخش ویدئو بلاگ فیلم های کوتاه از شیرین کاری های کودک را آپلود کند. علاوه بر
    فیلم و عکس، کاردستی و نقاشی های کودک را می تواند در بخشی به نام آرت بلاگ قرار دهد (فضای نگهداری فایل های عکس و ویدئو بر روی سرور وب سایت است و نیازی به آپلود در فضاهای دیگر نیست).

برچسب ها:
    سایت من تلاش برای راه حل هایی جدید در کار و زندگی
  • پرویز زاهد
    پرویز زاهد
    یکشنبه 16 مهر 1391 - 08:03
    بخش بعدی: فرهنگ نام

در این بخش اسامی رایج برای کودکان در ایران جمع آوری شده است. هر اسم دارای معنی و علامت مشخص کننده جنسیت است. برای اغلب اسم ها تلاش شده است اسامی هم آوا انتخاب شود تا در انتخاب اسم کودک دوم کارگشا باشد.
    کاربران می توانند اسامی که به نظرشان رایج است و در فرهنگ نیست، درج کنند.
  • دبیر
    دبیر
    یکشنبه 16 مهر 1391 - 08:06
    با اجازه آقای زاهد:
    تالار گفتگوی والدین درباره کودک (همین بخش که الان می بینید)
    تبادل نظر یکی از مهمترین ارکان وب سایت های کاربر محور به شمار می رود.
    در این بخش تلاش کرده ایم که براساس نیاز کاربران، سهولت استفاده و سرعت در گردش اطلاعات، تالارهای گفتگو را طراحی کنیم. به همین دلیل از نرم افزار های رایج خارجی استفاده نکردیم و با زحمت بیشتر تیم فنی، سیستم یکپارچه و هماهنگ با ساختار وب سایت ایجاد نموده ایم.
    تبادل نظر یکی از مهمترین ارکان وب سایت های کاربر محور به شمار می رود.
    در این بخش تلاش کرده ایم که براساس نیاز کاربران، سهولت استفاده و سرعت در گردش اطلاعات، تالارهای گفتگو را طراحی کنیم. به همین دلیل از نرم افزار های رایج خارجی استفاده نکردیم و با زحمت بیشتر تیم فنی، سیستم یکپارچه و هماهنگ با ساختار وب سایت ایجاد نموده ایم.
    سایت من کار در این سایت هم فال است هم تماشا
  • دبیر
    دبیر
    یکشنبه 16 مهر 1391 - 08:12
    بخش لینک های دوست داشتنی
    جهت مشارکت بیشتر کاربران وب سایت، بخش لینک های دوست داشتنی ایجاد شده است. این بخش مثل همه وب سایت های دیگر دنیا، با هدف انتشار لینک های کاربران وب سایت در نظر گرفته شده است که با اظهار نظر و امتیازدهی از سوی کاربران، لینک ها را به صفحه اصلی وب سایت منتقل می کند.
    در این بخش هدف فقط لینک های مرتبط با خانواده است و لینک هایی که موجب آگاهی والدین و افزایش نشاط در خانواده شود، مورد استقبال هستند.
    سایت من کار در این سایت هم فال است هم تماشا
  • پرویز زاهد
    پرویز زاهد
    جمعه 21 مهر 1391 - 22:31
    بازارچه نی نی پیج
    یکی از نیازهای کاربران اینترنتی، امکان درج آگهی های دائم و موقت دانست.
    مثلا برای خلوت کردن انباری خونه، یک حراج کوچولو می تونه زحمت مرتب کردن انبار رو کم کنه و مبلغی هم بدست بیاد.
    یا اینکه شما برای توسعه کار خودتان، نیاز به مشتریان جدید دارید. شغل خودتان را آگهی کنید. این آگهی بدون محدودیت زمان، و متن و تصاویر لازم برای معرفی کار و فعالیت شما در میان مدت می تواند خیلی موثر باشد. آگهی خودتان را ایجاد کنید. دارای صفحه اختصاصی خود خواهید بود. مثل این آگهی موردی و موقت:
    http://bazar.ninipage.com/interior_decoration/household_goods
    یادتان باشه وسیله تان را فروختید برگردید و آگهی را حذف کنید. در غیر این صورت مزاحمت ها را به جان بخرید.
    یا این شخص: (یک اگهی دائمی)
    http://bazar.ninipage.com/services/trahi_o_chap_aks_kodk
    آگهی در نی نی پیج رایگان است. می توانید هر تعداد عکس نیاز داشتید آپلود کنید.
    مشخصات خودتان را کامل (نام - تلفن - سایت (با لینک ) ای میل و . . . درج کنید.
    شروع کنید . . . می تونید تدریس خصوصی کنید؟ یا که می توانید لباس های اضافی که این سفر خریدید جراچ کنید.
  • کیا
    کیا
    شنبه 22 مهر 1391 - 02:37
    فروشگاه نی نی پیج
    یک بخش جذاب هر سایت، فروشگاه است. ما هم طبق معمول فروشگاه داریم منتها با دو تفاوت:
    کالاهای مرتبط با کودک و مادر در آن عرضه خواهد شد
    کالاهای خاص به صورت حراج ارئه خواهد شد. بخش حراجی از بین محصولات سایت انتخاب شده و هر هفته شنبه ساعت 8 صبح یک کالا به صورت حراج بین 20 تا 50 درصد تخفیف ارائه می شود.
    فروشگاه سایت در حال ورود اطلاعات است و سعی داریم اول آبان شروع کنیم
    اگر شما هم تولیدکننده یا وارد کننده محصولی هستید که می توانید در سایت بفروشید، تماس بگیرید
    info@ninipage.com لطفا موضوع نامه را shop یا فروشگاه بنویسید.
    سایت من سخاوت آن است که به من ببخشي آنچه را که بيش از من به آن نياز داری.
  • کیا
    کیا
    شنبه 22 مهر 1391 - 04:42
    دایرکتوری (فهرست) نی نی پیج
    دایرکتوری نی نی پیج قصد دارد مهد کودک ها، مراکز درمانی و پزشکان مادر و کودک، فروشگاه های اینترنتی و سیر موارد مشابه و مرتبط با نی نی و خانواده را فهرست کرده و هر کدام را در یک صفحه همراه با گالری تصویر معرفی نماید.
    شما هم می توانید مهدکودک، درمانگاه، پزشک و فروشگاه خود را در این بخش اضافه کنید. این سرویس هم رایگان است.
    سایت من سخاوت آن است که به من ببخشي آنچه را که بيش از من به آن نياز داری.
  • مامان امیرحسین
    مامان امیرحسین
    جمعه 23 اسفند 1392 - 05:35
    سلام کسی نیست؟؟،
    خدا جونم ممنونم ازت
  • سانازی
    سانازی
    دوشنبه 30 تیر 1393 - 22:26
    سلام دوستان خوش آمدید به سایت خوبمون
    ی سایت دیگه هم هست که من توش عضوم خیلی باحاله بدون قرعه کشی جایزه میده اونم پلاک طلای مادر با گذاشتن انواع پست متنی و عکس و فیلم امتیاز میگیرید با داشتن سقف امتیاز جایزه میگیرید و با قرعه کشی هم تب لت و گوشی میده و کارت هدیه و پکیج بیسکویت مادر یادتونه که بیسکویت مادرووووووووووو ویتانا
    http://www.madarclub.com/fa/apply/fmahdiloo

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی