Loading...

• پری ناز
    پری ناز
    جمعه 17 خرداد 1392 - 19:53

توبارداریتون چی خوردیدچی نخوردید؟ (59414 بازدید)

مامان گلی ها توایام بارداریتون چه چیزایی خوردیدکه واستون خوب بوده بیایدتجربه هاتونوبه مامانای آینده بگید
    خوشبختي ما تو سه جمله خلاصه شده تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي با سه جمله ديگه زندگيمون رو تباه مي کنيم حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
  • پری ناز
    پری ناز
    جمعه 17 خرداد 1392 - 19:55
    مامانا ماهاچی بخوریم چی نخوریمیم که نی نیامون مث مال شما خوشگلوسالم شن؟
    خوشبختي ما تو سه جمله خلاصه شده تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا ولي با سه جمله ديگه زندگيمون رو تباه مي کنيم حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    جمعه 17 خرداد 1392 - 21:00
    عزیزم نی نی من موقعی که دنیا اومد 4کیلو بود. من ماهی سبزیجات شیر زیاد خورم.بعداز ماه چهارم ویارم به جیگرو دل بود زیاد خوردم
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • پری ناز
    پری ناز
    جمعه 17 خرداد 1392 - 21:41
    مرسی مامان مهساجونم ان شاله به حق محمد(ص)نی نیت همیشه سالم وسلامت باشه منم شیروماهی میخورم.راستی عیدتوامیرارشانانازی خالشم مبارک
  • پری ناز
    پری ناز
    جمعه 17 خرداد 1392 - 23:48
    مامان نی نی های نازوخوسگل کجایید؟
  • +2
    بهنود جون
    بهنود جون
    شنبه 18 خرداد 1392 - 11:02
    عزیزم،بهنود من وقتی به دنیا اومد 3کیلو وشصت بود،من اصلا ویار نداشتم و هر چی بود میخوردم، ماهی شیر، میوه همه جورش ،اخه سیب و انار و گلابی وهلو خیلی خوبه و خربزه که خوندم بچه خوشرو میشه و ....عرق کاسنی خیلی خوبه،خصوصا اگه بخوای بچه پسر باشه البته من برای اینکه از زردی بچه جلوگیری میکنه خوردم،ماهای اخر دیگه موز و انبه و گرمی دیگه نمیخوردم،یه دارو گیاهی هم هست که اسمش به محلی تخم شویده،که نباید بخوری اخه باعث لیزی رحم میشه و بچه سقط میشه،اناری که روش یس خونده باشی و سیب ناشتا که یس خونده شده باشه روش ،خوردم.
    خرماهم می خوردم کمک میکنه بچه ای صبور داشته باشی..
    (علاوه براین خوردنی ها من 2 ختم قران خوندم که ضامن سلامتی بهنودم باشه.)
    سایت من
  • پری ناز
    پری ناز
    شنبه 18 خرداد 1392 - 15:22
    مرسی مامان بهنودجونم خدابهنودجون خوشگلونانازوواست حفظ کنه
  • مامان الهه
    مامان الهه
    شنبه 18 خرداد 1392 - 18:06
    تبریک میگم آرتا جون.من هم اصلا ویار نداشتم فقط اط باقالا متنفر بودم.فقط خیلی میوه میخوردم مخصوصا زرد آلو و آلوچه انبه گیلاس هلو.اگه شیر و ماست و لبنیات زیاد بخوری نی نی پر مو میشه.ماه های آخر عرق کاسنی و تخم ریحون چون خنکه و بچه زردی نمیگیره.خیلی قرص ویتامین میخوردم که دکترم میداد واسم.خرما هم خوبه بچه صبور و خوش رو میشه آرتین من خیلی خوش اخلاقه.ایشالا نی نی به سلامتی به دنیا بیاد.
    سایت من
  • پری ناز
    پری ناز
    شنبه 18 خرداد 1392 - 19:44
    مرسی مامان الهه جونم ماشاله به آرتین جون که توعکساش همش میخنده عزیزدلم راستی عروسی عمه جونشم مبارک انشاله عروسی خودش نانازی خنده رو
  • مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    شنبه 18 خرداد 1392 - 23:47
    کسی هست؟ بیاین دیگه بابا
  • +2
    مامان سپهر
    مامان سپهر
    یکشنبه 19 خرداد 1392 - 02:23
    سلام
    منم از اول نمک و شکر و از برنامه غذایی م حذف کردم که نه دیابت بارداری نگیرم هم ورم نکنم آخرا هم خاکشیر میخوردم که بچه ام زردی نگیره هر چیم دلم میکشید اگه بد بود نمیخوردم یعنی همه بهم میگفتن استوره تحمل
    شیر و ماهی خیلی خوبه
    میوه زیاد میخوردم ولی آخرا اصلا گرمی نمیخوردم و غذاهایی مثل برنج و ماکارونی و همچین چیزایی نمیخوردم و آخر بارداری نه ورم کردم و غیر از وزن بچه وزن بیشتری اضافه نکردم نه واریس شدم نه پوستم ترگ خورد سپهرم موقع تولد 3300 گرم بود الانم اصلا شکم ندارم روزی حداقل 3 ساعت پیاده روی میکردم زایمانمم طبیعی بدون درد سر بود
  • پری ناز
    پری ناز
    سه شنبه 21 خرداد 1392 - 09:36
    مرسی مامان سپهرجونم عزیزم نی نی نازتومیبوسم بووووووووس
  • +2
    مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    سه شنبه 21 خرداد 1392 - 20:02
    مامانی آینده کتاب ریحانه بهشتی بخر عالیه. چیزلی خوبی توش پیدا میکنی
  • بهنود جون
    بهنود جون
    سه شنبه 21 خرداد 1392 - 20:11
    اره مهسا جون درست ميگه،كتاب خيلي خوبيه.خيلي ميتوني ازش استفاده كني.
    سایت من
  • مامان نیایش
    مامان نیایش
    چهارشنبه 22 خرداد 1392 - 10:12
    من مربای آلبالو با گردو زیاد می خوردم و میوجات هم همین طور عرق کاسنی هم هر شب یه فنجون می خوردم
  • پری ناز
    پری ناز
    چهارشنبه 22 خرداد 1392 - 13:53
    واسه اینه نیایش جون ماشاله لپ لپیه خانم طلای من ماشاله به جونش
  • مینا
    مینا
    یکشنبه 9 تیر 1392 - 04:57
    سلام دوستان،مامان سپهر واقعا بابت آموزشات تشکر لطفا راهنمایی بیشتر کن .
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    سه شنبه 26 شهریور 1392 - 21:20
    مامان سپهر گفته:
    سلام
    منم از اول نمک و شکر و از برنامه غذایی م حذف کردم که نه دیابت بارداری نگیرم هم ورم نکنم آخرا هم خاکشیر میخوردم که بچه ام زردی نگیره هر چیم دلم میکشید اگه بد بود نمیخوردم یعنی همه بهم میگفتن استوره تحمل
    شیر و ماهی خیلی خوبه
    میوه زیاد میخوردم ولی آخرا اصلا گرمی نمیخوردم و غذاهایی مثل برنج و ماکارونی و همچین چیزایی نمیخوردم و آخر بارداری نه ورم کردم و غیر از وزن بچه وزن بیشتری اضافه نکردم نه واریس شدم نه پوستم ترگ خورد سپهرم موقع تولد 3300 گرم بود الانم اصلا شکم ندارم روزی حداقل 3 ساعت پیاده روی میکردم زایمانمم طبیعی بدون درد سر بود
    احسنت به شما !!!! آفرین به همت بلندتان!!! مادرا یاد بگیرن!!
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • +1
    مامان هستی
    مامان هستی
    سه شنبه 26 شهریور 1392 - 21:41
    خوردن کندر واسه باهوش بودن نینی خوبه وبرا جلوگیری از زردی نوزادا خوردن خرمای سیاه خیلی اثر داره من تجربه کردم وبرا خوش آب ورنگ شدنشون روغن زیتون وکره
    سایت من وان یکادوالذین
  • مامان ني ني
    مامان ني ني
    سه شنبه 26 شهریور 1392 - 21:48
    مامان هستی گفته:
    خوردن کندر واسه باهوش بودن نینی خوبه وبرا جلوگیری از زردی نوزادا خوردن خرمای سیاه خیلی اثر داره من تجربه کردم وبرا خوش آب ورنگ شدنشون روغن زیتون وکره
    ممنون .... اجرا خواهد شد
  • کیانا
    کیانا
    سه شنبه 26 شهریور 1392 - 22:08
    سلام کندر باید از ماه 4 خورد چون باعث بیش فعالی میشه. من از دکتر شنیدم
    سایت من

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی