Loading...

• +5
    مامانی s
    مامانی s
    جمعه 27 تیر 1393 - 19:41

من مطمعنم این ماه مامان میشیم.... (335873 بازدید)

میدونم که این بار دیگه باردار میشم ...
    نفس مامان من خیییلیییی امیدوارم به اینکه تو این ماه بیای تو دلم نی نی نازم...connie_38.gif
    بچه هلا هر کی امید داره که این ماه ماه نی نی داره بیاد اینجاcancan.gif
    مامان های آینده که منتظر نی نی هستن..
    1.بیتا جون
    2.پری جون********* مامان شدهههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا****
    3.ریحان جون
    4.نیلو جون
    5.مهسا جون
    6.نسرین جون
    7.شقایق جون
    8.حدیث جون
    9.نارین جون
    11.محیا جون**** مامان شدهههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااا****
    12.آریانا جون
    14.مامان کسری جون****مامان شدههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا****
    14.هنگامه جون
    15.الی جون
    16.مامان آرتا جون
    17.مریم بانو جون*********مامان شدهههههههههه هوراااااااااااااااااااااااا**********
    18.زینب جون*******مامان شدههههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا*******
    19.پانیسا جون*******مامان شدهههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا*****
    20 .مرضیه جون
    21.منیر جون
    22.سحر جون*****مامان شدههههههههههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا*****
    23.بانوی پاییزی مهسا جون
    24.غزاله جون*********** مامان شدهههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااا*******
    25.سمانه جون(خودم)

ایشالا هرکی باردار شد جلو اسمش مینویسیم(((( مامان شده )))) هورااااااااااااااااااااااااااااااا
    loveshower.gif
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • نسرین بانو
    نسرین بانو
    شنبه 17 مرداد 1394 - 16:53
    2 روز و 15 ساعت پیش
    مامان های آینده که منتظر نی نی هستن..
    1.بیتا جون ******** مامان شدهههههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا****
    2.پریسا جون********* مامان شدهههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا****
    3.ریحان جون

4.نیلو جون

5.مهسا جون
    ******** مامان شدهههههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا****

6.نسرین جون

7.شقایق جون

8.حدیث جون

9.نارین جون

11.محیا جون
    ******** مامان شدهههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا****

12.آریانا جون

14.مامان کسری
    ******** مامان شدهههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااا****

15.هنگامه جون
    16.الی جون
    17.حسنا جووون

18.زینب جون *******مامان شدههههههههههههههههه هوراااااااااااااااااااا*******
    19.پانیسا جون*******مامان شدهههههههههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااا*****
    20 .مرضیه جون ******** مامان شدهههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااا****
    21.منیر جون
    22.سحر جون *****مامان شدههههههههههههههه هوراااااااااااااااااااا*****

23.بانوی پاییزی مهسا جون
    ******** مامان شدهههههههههه هوراااااااااااااااااا****
    24.غزاله جون*********** مامان شدهههههههههههههههه هورااااااااااااااااا*******

25.سمانه جون(خودم)

26.الی جون
    27.فاطیما جون
    28.ملیسا
    29مریم بانو جون******** مامان شدهههههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااا****
    29.محبوبه ******** مامان شدهههههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا****
    30.محبوبه جدید ******** مامان شدهههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااا****
    31.ساناز ******** مامان شدهههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااا****
    32. نفیسه
    33. پریا
    24. بهار
    25.مریم
    ایشالا هرکی باردار شد جلو اسمش مینویسیم((((مامان شده )))) هوراااااااااااااااا
    "اللّهم ارزقني ولداً واجْعله تقياً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصان واجعل عاقبته إلي خير؛
  • مامانی s
    مامانی s
    سه شنبه 31 شهریور 1394 - 09:09
    سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام من اومدم بعد ی سال...
    ولی سه ساله مامان نشدم :(
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • بهار
    بهار
    چهارشنبه 1 مهر 1394 - 00:11
    سلام خوش اومدی دوباره ...ما مانی s بیا تاپیک جیگر طلاهای من خوش اومدین ...
  • ستایش
    ستایش
    چهارشنبه 15 مهر 1394 - 04:30
    سلام ب همه
  • ستایش
    ستایش
    چهارشنبه 15 مهر 1394 - 04:31
    منم یکسال اقدامم مامان نشدم
  • ستایش
    ستایش
    چهارشنبه 15 مهر 1394 - 04:32
    ی سقطم داشم تو هفته هفتم
  • مریم گلی*مامان پوریا گلی
    مریم گلی*مامان پوریا گلی
    چهارشنبه 15 مهر 1394 - 20:46
    سلام
    الی و حسنا و منیر وملیسا هم مامان شدن...........
    خدایـــــــا چنــــــان کن ســـــرانــجام کـــار // تـــــو خشنـــــود باشی و ما رستـــــــگار
  • نرگس
    نرگس
    چهارشنبه 15 مهر 1394 - 21:29
    سلام خانما کمک امروز رفتم سونو ولی قلب تشکیل نشده بود اینو تو برگه سونوم نوشته یعنی چی چرا تا الان قلب تشکیل نشده و چرا 2تا سن مختلف براش تخمین زده یعنی بده تورو خدا
    تصویر یک ساک در کاویته رحم دیده میشود که حاوی yolk sac وfetal poleاست. ولی ضربان دران رویت نشد سن حاملگی براساس اندکس MSDحدود 8هفته و3روز ولی براساس اندکس CRLحدود 6هفته و 4 روز تخمین زده میشود اندو سرویکس بسته . مایع اذار وضایعه ای رویت نگردید
  • نرگس
    نرگس
    چهارشنبه 15 مهر 1394 - 21:29
    ببخشید مایع ازاد
  • مرضیه
    مرضیه
    دوشنبه 4 آبان 1394 - 19:23
    سلام من تازه عضو شدم کسی نیست :)>-
  • مرضیه
    مرضیه
    دوشنبه 4 آبان 1394 - 19:30
    من چهار ماهه اقرام کردم ایندفعه پری یه روز عقب افتاده
    صبح رفتم ازمایش دادم دعا کنید مثبت باشه
  • شکوفه
    شکوفه
    سه شنبه 5 آبان 1394 - 18:22
    سلام. منم تازه عضو شدم و این ماه دارم اقدام میکنم که مامان بشم
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    سه شنبه 5 آبان 1394 - 18:47
    سلام دوستان ، بياين به تايپيك فرشته ها خوش اومدين اينجا زياد كسي نمياد
    رب هب لي من لدنك ذرية طيبه إنك سميع الدعاء خدايا خودت به ما فرزنداني پاك و صالح عطا كن كه قطعا شنونده ى دعا هستي.
  • taraneh
    taraneh
    سه شنبه 19 آبان 1394 - 04:16

روش زندگی، سلامت کودک و شما را تحت تاثیر قرار می دهد. با برنامه ریزی پیش از بارداری، می توان اتفاقات را پیش بینی نمود و در انتظار پیشامدهای خوب باشید و اگر واقعه ناخوشایند رخ داد برای مقابله با آن آماده باشید. اغلب زنان زمانی متوجه بارداری خود می شوند که ۱ تا ۲ ماه از شروع حاملگی گذشته است و معمولا زمانی که به پزشک خود مراجعه می کنند۲ یا ۳ ماهه باردار هستند. اولین ۱۲ هفته بارداری از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا در این زمان اعضا و دستگاههای اصلی بدن کودک ساخته می شوند.
    پیش از آنکه متوجه بارداری خود شوید و یا به پزشکتان مراجعه کنید، اتفاق های مهم بسیاری ممکن است روی دهند. آمادگی برای بارداری به معنی آمادگی جسمانی و روحی برای بارداری است. در گذشته بیشتر بر بهداشت و سلامتی در طی دوران بارداری تأکید می شد اما امروزه اکثر متخصصین معتقدند که باید از مدتی قبل از بارداری به سلامت پدر و مادر آینده توجه داشت.

این ۱۶ کار را قبل از بارداری انجام دهید:[/b]

• رز سیاه
    رز سیاه
    دوشنبه 5 بهمن 1394 - 20:03
    سلام منم خیلی وقته منتظرم برا منم دعا کنید امروز رفتم آز دادم نیم ساعت دیگه معلوم میشه. [-O<
  • مینا
    مینا
    شنبه 24 بهمن 1394 - 23:23
    منم بعد از دو روز تاخیر امروز پری شدم انتظار خیلی بده
  • فرشته
    فرشته
    یکشنبه 25 بهمن 1394 - 06:28
    سلام میناجون،منم7ساله منتظرمادرشدنم،ان شاالله این انتظاربرای همه تموم بشه وتبدیل به خوشی بشه
  • نیما
    نیما
    دوشنبه 26 بهمن 1394 - 21:01
    اگر علاقمند به مسائل آموزشی ، روانشناسی و تربیتی کودک خود هستید ، می توانید کانال کودکان طلایی در تلگرام را دنبال کنید.
    آدرس کانال جهت عضویت :
    https://telegram.me/koodakanetalaei

سایت من کانال تلگرامی کودکان طلایی مجموعه مطالب آموزشی ، روانشناسی و تربیتی کودکان جهت عضویت بر روی لینک کلیک کنید : https://telegram.me/koodakanetalaei
  • Asemuni
    Asemuni
    چهارشنبه 25 فروردین 1395 - 20:03
    سلام دوستان من عضو جدیدم
  • Asemuni
    Asemuni
    چهارشنبه 25 فروردین 1395 - 20:04
    کسی نیست

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی