Loading...

• +5
    مامانی s
    مامانی s
    جمعه 27 تیر 1393 - 19:41

من مطمعنم این ماه مامان میشیم.... (335152 بازدید)

میدونم که این بار دیگه باردار میشم ...
    نفس مامان من خیییلیییی امیدوارم به اینکه تو این ماه بیای تو دلم نی نی نازم...connie_38.gif
    بچه هلا هر کی امید داره که این ماه ماه نی نی داره بیاد اینجاcancan.gif
    مامان های آینده که منتظر نی نی هستن..
    1.بیتا جون
    2.پری جون********* مامان شدهههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا****
    3.ریحان جون
    4.نیلو جون
    5.مهسا جون
    6.نسرین جون
    7.شقایق جون
    8.حدیث جون
    9.نارین جون
    11.محیا جون**** مامان شدهههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااا****
    12.آریانا جون
    14.مامان کسری جون****مامان شدههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا****
    14.هنگامه جون
    15.الی جون
    16.مامان آرتا جون
    17.مریم بانو جون*********مامان شدهههههههههه هوراااااااااااااااااااااااا**********
    18.زینب جون*******مامان شدههههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا*******
    19.پانیسا جون*******مامان شدهههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا*****
    20 .مرضیه جون
    21.منیر جون
    22.سحر جون*****مامان شدههههههههههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا*****
    23.بانوی پاییزی مهسا جون
    24.غزاله جون*********** مامان شدهههههههههههههههه هورااااااااااااااااااااااا*******
    25.سمانه جون(خودم)

ایشالا هرکی باردار شد جلو اسمش مینویسیم(((( مامان شده )))) هورااااااااااااااااااااااااااااااا
    loveshower.gif
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • **sara**
    **sara**
    پنجشنبه 26 فروردین 1395 - 09:24
    سلام
  • khadije
    khadije
    جمعه 27 فروردین 1395 - 04:52
    سلام خانم گلها
  • Asemuni
    Asemuni
    جمعه 27 فروردین 1395 - 08:28
    سلا م کسی نیست
  • Asemuni
    Asemuni
    جمعه 27 فروردین 1395 - 08:28
    خدیجه رفتی
  • Asemuni
    Asemuni
    جمعه 27 فروردین 1395 - 08:29
    بیاین دیگه
  • Asemuni
    Asemuni
    جمعه 27 فروردین 1395 - 08:31
    :((
  • مامان پرهام
    مامان پرهام
    شنبه 28 فروردین 1395 - 21:52
    Salaaaam kasi nist?
  • aati
    aati
    دوشنبه 6 اردیبهشت 1395 - 19:18
    سلام من چند روز پیش یه برنامه از کافه بازار در مورد بارداری دانلود کردم.خیلی خوب بود
    از 1 سال قبل بارداری مشاوره و راهنماییت میکنه تا یسال بعد بدنیا آوردن بچه...
    خیلی کامله و یجورایی تمام کتابایی که در مورد بارداری هست رو تو یه نرم افزار میشه داشت
    خوبیش اینه علاوه بر اینکه جامع هستمن که از هر نظر راضیم بهتون حتما پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید. لینکشو میذارم
    https://cafebazaar.ir/app/com.ASAN.pergnant/?l=fa
  • باران
    باران
    یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 - 12:14
    سلام بچه ها دلم گرفته شدید خواب ب چشام نمیاد این ماه سومین ماهی بود ک اقدام ب بارداری کردیم با هزار امید و آرزو ...خیلی خوشحال بودم فکر میکردم این ماه دیگه نی نی میاد تو دلم...من پریودم دقیقه دقیقه..هفت روز از پریودم گذشته بود و پریود نشده بودم رو ابرا سیر میکردم حتی تو این هفت روزم که هنوز مطمئن نبودم با نی نی نداشتم حرف میزدم....امروز مهمان داشتیم کلی کار کردم ...ظهر با درد شدید کمر خونریزیم شروع شد...داشتم دق میکردم بزور خودمو نگه داشتم تا مهمونا رفتن...آخه چرااااا خدایا :( این هفت روز عقب افتادن پریودم چی بوووود ....دارم میمیرم از ناراحتی من بچه میخوام خدایا

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی