Loading...

• +2
    غزل
    غزل
    پنجشنبه 22 فروردین 1392 - 23:05

کی از مادرشوهرش راضیه (13636 بازدید)

سلام امیدوارم استقبال کنید . کی از دست مادرشوهرش راضیه؟ :-@
    همسرم تمام زندگیه منه
  • محمدصدرا
    محمدصدرا
    چهارشنبه 28 فروردین 1392 - 19:22
    مامان الهه من اول خوب بودم میرفتم پیشش خیلی هم با احترام با هاش حرف میزنم آخرین بار که رفتم دخترشو بغل کرد مستقیم تو چشمای من نگاه کرد گفت من اصلا عروس و پسر رو دوست ندارم به چه درد می خورن این در حالی هست که هر کاری داشته باشه باید پسرش انجام بده ولی اگه بذل و بخششی باشه اول دومادو دختر کلا خرج دومادشو این میده ولی ما یک ماهم پسرشو نبینه نمیگه یه زنگ بزنم ببینم کجاست من الان دو سال اومدم خونه خودم تا حالا مادر و مادر شوهر یک بار زنگ نزدن من یخورده زنگ زدم بهد منم ول کردم
  • محمدصدرا
    محمدصدرا
    چهارشنبه 28 فروردین 1392 - 19:23
    منظورم مادر شوهر و خواهر شوهر بودن که تا حالا زنگ نزدن مادر و دختر
  • مامان الهه
    مامان الهه
    پنجشنبه 29 فروردین 1392 - 00:53
    اینا کههههههههههههههههه هست.مثلا بد دومادن ولی دومادو میذارن رو سرشون.
    سایت من
  • محمدصدرا
    محمدصدرا
    پنجشنبه 29 فروردین 1392 - 02:20
    مامان الهه تمو بچه داری من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم ولی من همش میگم بمونیم وضع اقتصادی مون بهتر بشه خونمونو دو خواب کنیم (فعلا یه آپارتمان 65 متری داریم)بعد بچه بیاریم من متولد 65 هستم به نظرت دیر میشه؟
  • مامان الهه
    مامان الهه
    پنجشنبه 29 فروردین 1392 - 18:56
    عزیزم ما 4 ماهه که نی نی کوچولو داریم.منم 66ام.فکر نمیکنم دیر بشه.اما اگر نگرانیتون فقط وضع اقتصادیه حل میشه.
    سایت من
  • بهاربانو
    بهاربانو
    پنجشنبه 29 فروردین 1392 - 19:54
    بهتر نیست به جای سرزنش کردن مادرشوهرهامون وقتمون رو بگذاریم روی موضوعات بهتر و آ موزنده تری مثل بچه هامون تا آخرسر یک مطلبی از این بحث ها یادگرفته باشیم
  • محمدصدرا
    محمدصدرا
    دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 - 23:03
    مادر شوهر من هروقت دخترش مشکلی نداشته باشه دومادش سر به راه رو فرم هست و بامن خوبه ولی هر وقت با من بدرفتاری میکنه میفهمم که دختر و دومادش یه مشکلی پیدا کردن در عوض پدر شوهرم با ما خیلی خوبه چندین بار که مادر شوهرم حرفای بیربط بهم زده جلو من با هاش دعوا کرده خیلی هم هوای مارو داره مادرشوهرودوماد و دخترشم پیش اون جرات ندارن به منو شوهرم چیزی بگن آخه یه بار به ناحق واز روی بد جنسی یه کاری کرده بودن پدر شوهرم فهمید دیگه شناختشون
  • محمدصدرا
    محمدصدرا
    سه شنبه 3 اردیبهشت 1392 - 06:33
    وا چه بی ادب پس تو هم مثل من پیش مامانت نیستی ؟ چند ماه بود که سقط کردی ؟ان شاالله یه بچه خوشکل بیاری دهنش بسته شه پسر دوست داری یا دختر؟
  • غزل
    غزل
    سه شنبه 3 اردیبهشت 1392 - 20:25
    نه خدا رو شکر بیش مامانم هستم وگرنه دق میکردم > 73 روزم بود > من و اغام دختر دوست داریم
    همسرم تمام زندگیه منه
  • baran666
    baran666
    سه شنبه 3 اردیبهشت 1392 - 21:33
    سلام
    دوستان از لینک زیر به عکس دختر من رای می دید ؟ ممنون
    http://ranking.studio-sky.com/Photo.aspx?PhotoID=258
  • غزل
    غزل
    سه شنبه 3 اردیبهشت 1392 - 23:38
    سلام من رای دادم
    همسرم تمام زندگیه منه
  • محمدصدرا
    محمدصدرا
    چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 - 01:31
    نه مشکلی نیست میگن اگه بچه پسر باشه ویار کمه و دختر باشه ویار بیشتره تازه ماه اول که هیچکی ویار نداره صبر کن به موقعش ویارتم میاد
  • غزل
    غزل
    چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 - 02:55
    ممنون خیالم راحت شد فردا صبح میرم جواب ازمایشمو بگیرم
    همسرم تمام زندگیه منه
  • گلفام
    گلفام
    چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 - 08:13
    سلام منم راضی نیستم خیلی اذیتم میکنه :((
  • مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 - 19:14
    سلام اگه این کار رو همسرتون واگذار کنید خیلی بهتره به چند دلیل:
    اول اینکه شما هر کاری هم بکنید تو نظر اونا عروس هستید و هر حرف شیرینی هم بزنید از زهر تلخ تر است دوم اینکه وقتی پسرشون جوابشون رو بده جوابی که می شنوند به تلخی حرف شما نیست بنابراین بهتره خودتون زیاد باهاشون صفصته نکنید و در عوض از همسرتون بخواهید جوابشون رو بده وتا می تونید ازشون دوری کنید چون اینها هیچوقت عوض نمی شن این روش جواب می ده مطمئن باشید
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • غزل
    غزل
    چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 - 19:35
    سلام امروز جواب گرفتم دوباره منفی داد
    امروز 14 روزه دور کردم
    همسرم تمام زندگیه منه
  • شاهدخت
    شاهدخت
    چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 - 20:07
    بنده خدا مادر شوهر من خیلی خوبه و خانوم همیشه هم طرف منو می گیره خدایی جلوی همه میگه من از عروس اینقدر راضیم که نگو ولی از پسرش که شوهرم باشه راضی نیست همیشه میگه ای کاش تو دخترم بودی
  • غزل
    غزل
    چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 - 21:00
    امروز دوباره منفی شد > 14 روز از موعد عادت ماهیانم میگزره هیچوقت اینجوری دیر نمیکردم > خیلی نگرااااانم
    همسرم تمام زندگیه منه
  • مامان الهه
    مامان الهه
    چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 - 21:02
    سلااااااااااااااااااام بالاخره من موفق شدم وقتی بیام که کسی اینجا باشه
    سایت من
  • مامان الهه
    مامان الهه
    چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 - 21:06
    ااااااااااااااا.کسی نیست؟
    سایت من

---