Loading...

• +8
    النا
    النا
    سه شنبه 29 بهمن 1392 - 20:58

بیاین با داروهای گیاهی باردار بشیم (770086 بازدید)

رساندن تجربیات به افرادی که میخوان با پیاز درمانی بارداربشن
    e0dxmpqm6ag19x7z94z.gif
    خدایا ممنونم که لطفتو شاملم کردی و به من نی نی دادی خودت مواظبش باش
  • جوجه کوچولو
    جوجه کوچولو
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 09:39
    بیچاره خواهرت، بچه نداره؟؟
    نی نی من
  • فانوس
    فانوس
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 12:24
    نمرده ولی یه چشمش و مچ دستش قطع شده. خداروشکر نداره شانس آورد میخواست بزاره بشه ما بهش میگفتیم نزاره هنوز.11ماهم نشده هنوز عروسی کردن.خود شیطانه این پیرزن.الله اکبر. کفر میکنه دروغو دورویی و دو بهم زنی و هزارصفته دیگه وحشتناکه.حالا میبینیش میگی چقد مظلومه
    خدا جونم دوستت دارم
  • فانوس
    فانوس
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 12:27
    خواهرم میشینه تو اتاقش خوراکشم جدا کرده میگه چرا تو اتاقه همش این دیوونه اس زبون نداره میره پیشش جلو همه باز متلک و هزار کار دیگه میکنه. جاریاش از ترسش جرءت نداشتن نزدیک خواهرم بشن البته اونا هم خوب نیستن یکیشون ک خوب بودتقریبا و میگم.
    خدا جونم دوستت دارم
  • فانوس
    فانوس
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 12:32
    ازمال و اموال خواهرم و شوهرش بذل و بخشش میکرد.برنج و گوشت همه چی به پسرا و عروسای دیگش میداد دم ب دقیقه ولی دوست نداشت اینا پس انداز کنن. هر شب پر خونشون آدم بود به خرج اینا .من ی چیزی میگم یه چیزی میشنوین. در کل میگم همچین آدمایی هم هست
    خدا جونم دوستت دارم
  • فانوس
    فانوس
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 12:33
    باید قدر زندگی خودمونو بدونیم واقعا.دلم واسه خواهرمو خانوادم خیلی میسوزه
    خدا جونم دوستت دارم
  • جوجه کوچولو
    جوجه کوچولو
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 16:50
    عزیزم خدا بزرگه.درسته ولی ایشالا از خدا میخوام حق خواهرت رو از اون عفریته بگیره
    واقعا هم اگه میدونید بدرد نخورن دیگه جداشن بهتره.چون شوهرش مردخودش نیست
    نی نی من
  • جوجه کوچولو
    جوجه کوچولو
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 16:51
    زندگی زن به مرد بستگی داره.متاسفانه شوهرش مرد مادرشه پس برن به درک همشون.حیف آبجیت نیست بیچاره
    نی نی من
  • ستاره
    ستاره
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 21:55
    واي فانوس جان خيلي بده ميدونم حالا كه انقد بدجنسيشون علنيه شوهر خواهرت برخورد نميكنه؟هيچي نميگه؟باور كن منم همين شرايطمو دارم با اين تفاوت كه اينا با سياست و زبون بازي كار خودشونو پيش ميبرن!حالا باز ميگيم خانواده شوهر خواهر تو روستا نشينن شايد از سر نادوني اين كارارو ميكنن اينا كه پايتخت نشينن چي؟!دقيقا خود شيطانن بعد از ٨ماه عروسي و سقط بچه تازه منو پاگشا كردن يكيشون يه دامن از توو كمدش ورداشته كه بري عطر خودشو ميده كادو كرده يكيشونم يه ديس چيني كه واسش كادو آورده بودن كادو كرده داده يعني به همون اندازه كه كادو دادن فقط شوهرم خوراكي گرفت آورد خونشون چند ماه پيشم واسه تولد و عيدي بچه هاشون ٢٠٠هزار پول داديم و كادو خريديم من جاي اونا از خجالت آب شدم از صد تا فحش بدتر بود اما شوهرم انگار كوره انگار جادو شده ديگه نميگه بابا من اين همه واسه اين خواهرا مايه ميزارم اونوقت اونا اينجوري جواب ميدن
    يا من اسمه دوا و ذكره ه شفاء
  • ستاره
    ستاره
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 22:00
    خدا شاهده يك سال كه مغازه زدن دم خونه خواهراش فك كنم راحت روزي ده هزار تومن به خواهراش وسيله ميده كه در ماه ميشه سيصدهزار حالا حساب كنيد در سال چقد ميشه اونوقت يبار دامادشون ٣٠٠٠پول ماست حساب كرده بود مامانش صد بار چشم غره رفت كه پولشو بده شوهرمم با اسرار پولو بهش داد بعدشم گفت والا شما كه ضامن پول ماست ما نيستي
  • ستاره
    ستاره
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 22:04
    جوجه جان چند بار امتحان كردم ميرم يه هفته ده روز ميمونم اولا كه خونه رو به كثافت ميكشه بعدم به غلط كردن ميفته برم كه ميگردم تا يه هفته خوبه بعد دوباره همون ميشه اينجوري بايد ماهي دو بار قهر كنم بعدشم ديگه از من پنهان ميكنه كاراي كه واسشون ميكنه
  • ستاره
    ستاره
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 22:09
    واقعا همه چي بستگي به شوهر آدم داره دعا كنيد همسر من بفهمه كه داره اشتباه ميكنه دعا كنيد چشماشو باز كنه
  • ستاره
    ستاره
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 22:39
    من بلاخره ٤ساله كه با شوهرم آشنام بلاخره بهش عادت كردم وابسته شدم بهش دوستش دارم اونم همينطوره اما متاسفانه خانوادشو به من ترجيح ميده و بديهاشونو نميبينه
  • جوجه کوچولو
    جوجه کوچولو
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 22:40
    بخدا موندم دست این مردای نفهم.بعضیاشون خیلی گلن بعضیاشونم انگار خدا آفریده واسه دق دل ماها
    بنظر من برو چند ماهی بمون بزار ببینم خواهراش یا مامی جونش کدوم محل سگشم میزارن.بیکاری گلم مجبور نیستی تحمل کنی.
    نمیخوام فکر بد تو ذهنت بندازم ولی بنظر من باید واسه کسی بمیری که بمیره واست.
    نی نی من
  • جوجه کوچولو
    جوجه کوچولو
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 22:43
    منم ۲ سال زندگیم جهنم شد.همش دعوا،دخالت مامان و خواهراش
    انقدر باهاش مقابله کردم با همه بدی ها جنگیدم ولی نتیجه نداد یه ماه رفتم خونه بابام آدم شد اومد عذرخواهی غلط کردم تا برگشتم خداروشکر الان خییلی خوبه
    نی نی من
  • ستاره
    ستاره
    سه شنبه 3 مرداد 1396 - 23:02
    مامان و خواهراش خيلي سياست دارن فقط با زبون آدم و خَر ميكنن اتفاقا وقتي ميرم انقد دورشو ميگيرن و محبت ميكنن همش ميبرمت مهموني خونه خاله ها اونام كلي دختر مجرد بي حجاب و ولنگ و واز دارن سرشو گرم ميكنن كلي ام پشت من حرف ميزنن مخشو راحت شستشو ميدن كه اين زن زندگي نيست همش قهر ميكنه لوسه مام هزارتا مشكل داريم با شوهرامون اما تحمل ميكنم به رو نمياريم از خداشونم هست كه من قهر كنم اينجوري راحت هم ميان توو خونه زندگيم هم از شوهرم سوءاستفاده ميكنن همشون انگار با من هوو ان از وقتي نامزد كرديم تا الان انقد چسبيدن به شوهرم كه ديگه حالم بد شده كسي ندونه از دور ببينه فكر ميكنه دوست دختراشن
  • جوجه کوچولو
    جوجه کوچولو
    چهارشنبه 4 مرداد 1396 - 01:59
    شوهرت چی نظرش در موردشون چیه؟
    حسش نصبت به خودت چیه
    نی نی من
  • فانوس
    فانوس
    چهارشنبه 4 مرداد 1396 - 11:01
    یکم سیاست خوبه.من جلومادرشوهرم همیشه تعریف میکنم که شوهرم خیلی دوستت داره ها یا پیش خواخرشوهرام همینجور خداروشکر میبینن رقیب نیستم خوبن الحمدلله
    خدا جونم دوستت دارم
  • جوجه کوچولو
    جوجه کوچولو
    چهارشنبه 4 مرداد 1396 - 20:14
    آفرین فانوس بخدا زن باید سیاست داشته باشه
    واقعا آدم اگه عاقل باشه مثل خانواده خودش باید به خانواده شوهرشم نگاه کنه.اینجوری برخوردت باهاشون خوب میشه و اونام میبینن بعد برخوردشون خوب میشه کم کم و ناخود آگاه
    سیاست زنانم خیلی تاثیر میزاره
    نی نی من
  • ستاره
    ستاره
    چهارشنبه 4 مرداد 1396 - 20:27
    اي بابا اينا كاملا برعكس من كه نه به دروغ نه از سر سياست واقعا همسرمو كشوندم سمت خانوادش شوهرم اصلا رابطه خوبي باهاشون نداشت اصلا آدرس خونه خواهراشم نميدونست همشم با پدر مادرش دعوا مي كرد انقد من ازشون تعريف كردم كلي اسرار ميكردم كه بهشون زنگ بزنه و بره خونشون خانوادشم هميشه شاكي بودن از بداخلاقياي شوهرم اما من همش ميگفتم اين كارتش بخاطر اينه كه خوبياتون مي خواد دوستتون داره از صدقه سري من باهم خوب شدن حالا كه جيك توو جيك شدن جاي تشكر تازه ميگن بخاطر تو نبود مردا وقتي زن ميگيرن خانواده دوست ميشن
  • ستاره
    ستاره
    چهارشنبه 4 مرداد 1396 - 20:44
    اينا عجوبه ان خيلي عجيب غريبن!انقد از خواهر شوهرام بچه هاشون و پدر مادرش جلو شوهرم تعريف ميكردم كه چقد خوبن،مهربون،فرشته ان،چقد نازن،چقد خوشگلن،.....من بخاطر اونا توو رو قبول كردم اين حرفارو به خودشونم ميزدم انقد دورو ورشون بودم محبت ميكردم احترام ميزاشتم كادو ميگرفتم واسه بچه هاشون خودشونو گم كردن بعدشم مشكل اينا فقط پوله ميخوان پدر مادرشون با شوهر من همه زندگيشونو بريزن به پاي اينا وضع ماليشونم بد نيستا اما گشنه ي پولن أتقدم الكي و زبوني قربونزصدقه شوهرم ميرن و دورش مي گردن كه شوهرم فك ميكنه عاشقشن اونوقت پشت سرش ميشينن حرف ميزنن حتي جلوي من يبارم كه عصباني شدم به شوهرم گفتم انقد سنگ خانوادتو به سينه نزن پشت حرف ميزنن اونم جاي اينكه با اونا دعوا كنه يا ناراحت شه ازشون به من گفت فتنه و خاله زنك خودشم بيشتر چسبيد به اونا

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی