Loading...

• رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    دوشنبه 8 آبان 1391 - 15:08

هر کسی کلوپ منو دید برام دعا کنه (3690 بازدید)

یه حسی بهم می گه من مامان میشم همین ماه برام دعا کنین به د عا تون محتاجممممممممممممممممم
    خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    دوشنبه 8 آبان 1391 - 15:09
    این حس هر روز داره تودلم جوونه می زنه یعنی 10 روز دیگه می فهمم نی نی تودلمه خدا بهت ایمان د ارم من مامانم وامسال نذری که دارمو تاسوعا ادا می کنم هورااااااااااااااااا
    خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    دوشنبه 8 آبان 1391 - 15:11
    رقیه مامان میشود این ماه
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    دوشنبه 8 آبان 1391 - 15:15

أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ
    أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوء
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    دوشنبه 8 آبان 1391 - 15:15

أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوء
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    دوشنبه 8 آبان 1391 - 17:02
    خدایا امیدموناامید نکن
  • ملوس
    ملوس
    دوشنبه 8 آبان 1391 - 19:07
    رقیه جون ایشالا که همین ماه باردار باشی و خدا یه نی نی سالم وخوشکل بیاد توی دلت عزیزم .
  • (خواننده خاموش بی ادب فضولی بسه)
    (خواننده خاموش بی ادب فضولی بسه)
    دوشنبه 8 آبان 1391 - 19:08
    رقیه جون انشا.. مامانی
    *.*الهی نظرت برنگردد*.*
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    دوشنبه 8 آبان 1391 - 20:49
    ان شاالله
  • ادینه
    ادینه
    سه شنبه 9 آبان 1391 - 03:11
    رقیه من همیشه دعات میکنم . ایشالا که حست درست باشه عزیزم
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    سه شنبه 9 آبان 1391 - 03:19
    ممنونم ادی جونننننننننننننننن
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    جمعه 12 آبان 1391 - 18:04
    فقط سه نفر برام دعا کردن
  • ادینه
    ادینه
    شنبه 13 آبان 1391 - 22:49
    رقیه جونممممممممممممممممممممممممممممممممممممم چه خبر؟کی میای و خبر میدی؟بیا همین جا و خبر بده
  • فرفره
    فرفره
    شنبه 13 آبان 1391 - 23:33
    [-O<
  • مامان فربد
    مامان فربد
    یکشنبه 14 آبان 1391 - 01:05
    عزیزم از ته دل برات از خدا خاستم
    سایت من http://farbodjoonam.ninipage.com
  • ناناز
    ناناز
    دوشنبه 15 آبان 1391 - 01:44
    رقیههههههههههه گلمممممممممممممممممم ایشالهههههههههه بیای بهمون خبر بدی +++ شده جوابت
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • امپراتوریس
    امپراتوریس
    دوشنبه 15 آبان 1391 - 02:51
    برات دعا میکنم خدا به همه دوستانم که منتظر نی نی هستن یه بچه سالم و خوشگل بده [-O<
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    دوشنبه 15 آبان 1391 - 02:54
    ممنونم بچه ها
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    سه شنبه 16 آبان 1391 - 21:21
    من پری شدم
  • آرام
    آرام
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 03:56
    انشا الله ماه آینده:(
  • تی تی جون
    تی تی جون
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 06:51

برای طلب فرزند :
    مرحوم طبرسی می گوید : امام سجاد علیه السلام برای بعضی از اصحاب خویش فرمود برای طلب
    فرزند ۷۰ مرتبه بگو :
    رَبِ‏ لا تَذَرْنِي‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثِينَ‏ وَ اجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ وَلِيّاً يَبَرُّ بِي فِي حَيَاتِي وَ يَسْتَغْفِرُ لِي بَعْدَ وَفَاتِي
    وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِيّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّيْطَانِ فِيهِ شِرْكاً وَ لَا نَصِيباً اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْتَغْفِرُكَ وَ أَتُوبُ إِلَيْكَ إِنَّكَ أَنْتَ
    الْغَفُورُ الرَّحِيم‏
    تحقیقا هر کس این دعا را فراوان بخواند آنچه را که از مال و اولاد و خیر دنیا و آخرت از خداوند بخواهد
    به او داده خواهد شد
    انشالله بزودی زود مادر میشی [-O<

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی