Loading...

• رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    دوشنبه 8 آبان 1391 - 15:08

هر کسی کلوپ منو دید برام دعا کنه (3684 بازدید)

یه حسی بهم می گه من مامان میشم همین ماه برام دعا کنین به د عا تون محتاجممممممممممممممممم
    خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
  • ادینه
    ادینه
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 07:27
    عیب نداره رقیه . امروز رفته بودم امامزاده صالح ازش خواسستم شفاعتمون رو پیش خدا بکنه. نبینم غصه بخوریا.
  • ناناز
    ناناز
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 08:25
    ~X( ~X( ~X( ~X(
    رقیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه من دیگه قاط زدم..... خدا جونممممممممم دوستم می تونه تنهایی اش و با یک بچه پر کنه... خدایاااااااااا اونها عاشق هم ان.... خدایا اونها باهم خوشبختن.... زندگی شون گرم تر کن.... خدایااااااااااااااااااا
    یا امام رضاااااااااااااااااااااااااااااااااااا من یکسال مدام میاد پیش ات می گم رقیه و مرضیه... هنوز هردوشون تنهان :((
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • ناناز
    ناناز
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 08:26
    دیگه اشکم در اومد.................. هیچ چیز بیشتر از مامان شدن یک منتظر خوشحالم نمی کنه
    خدایا انتظار یکی از سخت ترین امتحانات... خدایا امتحانت و تموم کن تا روفوزه نشدیم :((
    You can see my hard beating You can see it through my chest Said I am terrified But I am not leaving I know that i must pass this test So jus pul
  • (خواننده خاموش بی ادب فضولی بسه)
    (خواننده خاموش بی ادب فضولی بسه)
    چهارشنبه 17 آبان 1391 - 22:26
    رقیه بیا بچه هامو ببین
    bab103.gif
    *.*الهی نظرت برنگردد*.*
  • رقیه مامان میشود
    رقیه مامان میشود
    شنبه 20 آبان 1391 - 20:56
    ممنونم بچه ها
    خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی