Loading...

• مهرسا
    مهرسا
    دوشنبه 8 دی 1393 - 03:47

ایا میدانید؟ (9581 بازدید)

سلام دوستای عزیز. میخوام ازتون خواهش کنم نکته ها ومطالب جالب رو که میدونید تو این تاپیک بنویسید تا از اطلاعات هم باخبر شیم و از هم یاد بگیریم. من خیلی دوس دارم اطلاعات عمومیم بالا بره و اموخته هاتونو به من و مشتاقای دیگه یاد بدید. امیدوارم استقبال بشه. ممنون
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:26
    در تبریز شهری است بنام جلفا تنها شهری در دنیا که گورستان نداره
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:27
    مهرسا هیچ کاری نمیتونه با مرجان تو خصوصی بکنه خیالتون راحت
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • مهرسا
    مهرسا
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:28
    تو ه کشور به نام فسا.... گمونم همین باشه, وقتی دختری نه ساله میشه و پرده ی بکارتش تکمیل میشه خودشون با انگشت پرده رو از بین میبرن...
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:29
    مهرسا تو هم تو خصوصی از این کارا میکنی نکنه واییییییییییییییییی
  • مهرسا
    مهرسا
    فقط قورباغه های نر قور قور میکنن
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان

ریکا : 12 ساعت کار ، 6 ساعت استراحت ، 1 ساعت ماندن در ترافیک ، 4 ساعت تماشای تلویزیون و غذا خوردن ، 1 ساعت کار با اینترنت
    فرانسه : 8 ساعت کار ، 6 ساعت استراحت ، 2 ساعت قدم زدن در خیابان ، 4 ساعت کتاب خواندن ، 2 ساعت حرف زدن علیه تلویزیون ، 2 ساعت خندیدن
    ایتالیا : 4 ساعت کار ، 8 ساعت خواب ، 4 ساعت غذا خوردن ، 6 ساعت حرف زدن ، 2 ساعت خیابان گردی
    آلمان : 8 ساعت کار ، 8 ساعت خواب ، 2 ساعت اضافه کار ، 2 ساعت تماشای مسابقات تلویزِیونی ، 2 ساعت مطالعه ، 2 ساعت فکر کردن به خودکشی

کوبا : 8 ساعت کار ، 8 ساعت تفریح ، 4 ساعت خواب ، 4 ساعت گوش کردن به سخنرانی کاسترو
    عربستان سعودی : 8 ساعت تفریح همراه با کار ، 6 ساعت تفریح همراه با خرید در خیابان ، 10 ساعت خواب
    مصر : 4 ساعت کار ، 8 ساعت خواب ، 8 ساعت کشیدن قلیان ، 2 ساعت گوش کردن به ام کلثوم ، 2 ساعت حرف زدن در باره جمال عبدالاناصر
    هندوستان : 8 ساعت جستجوی کار ، 6 ساعت خواب ، 6 ساعت تماشای فیلم ، 2 ساعت جستجو برای محل خواب ، 2 ساعت برای رد شدن از خیابان
    پاکستان : 4 ساعت کار غیر مجاز ، 8 ساعت خواب مجاز، 8 ساعت اعتراض علیه کودتا ، 4 ساعت فرا ر از دست پلیس
    ایران : 8 ساعت خواب ، 4 ساعت استراحت ،4 ساعت ارسال اس ام اس و تعریف جوک ، 4 ساعت حرکت در ترافیک ، 1 ساعت کار ،1 ساعت بحث در باره ازدواج موقت ، 2ساعت بحث در مورد سیاست
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    خخخخخخخخخخخخ
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:30
    بهار بیا نترس بابا تا من اینجام مهرسا کاری نمیتونه بکنه
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:31

-
    رستوران زیر دریایی، جزیره ی رنگالی در کونراد مالدیو
    غذای خود را در عمق 5 متری از سطح اقیانوس و بر روی صخره های مرجانی میل کنید. رستوران ایتا که به سبک آکواریوم طراحی شده تنها رستوران زیر دریایی است که کاملاً از شیشه ساخته شده و میهمانان این رستوران می توانند در حین صرف غذا از تماشای مناظر زیر آب به طور 360 درجه، لذت ببرند. منوی غذا ها در رستوران ایتا که در زبان محلی به معنی مروارید است، ترکیبی از غذا های بومی مالدیو و غذا های غربی را ارائه می کند که ایده ی جالب و جدیدی را ایجاد کرده است. صرف غذا در این رستوران تجربه ی منحصر به فردی خواهد بود چرا که حالا انسان درون تنگ ماهی قراردارد
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:31

7- مسیر پیاده روی گلپوش در باغ کاواچی فوجی در ژاپن
    این مسیر پیاده روی که غرق در گل است به نام تونل ویستریا مشهور است و در باغکاواچی فوجی قرار گرفته است. پیاده روی در این مسیر بسیار لذت بخش و دلپذیر خواهد بود.
  • مهرسا
    مهرسا
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:32
    خخخخ المیرا تبلیغ میکنه خخخخ
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:32
    مهرسا برو بهارو بیار
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:33
    بد مگه جاهای زیبای دنیا رو بشناسید
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:34
    بچه ها من میرم بای بای
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:34
    نه الی جون تو تبلیغ کن بی خیاله این دختره ادامه بده
  • مامان کسری و کیان
    مامان کسری و کیان
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:35
    از فردا بیاید تاپیک پانیسا یکم از اونم استقبال کنیم
  • مهرسا
    مهرسا
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:37
    نه الی جون مرسی که گفتی من نشنیده بودم
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 8 دی 1393 - 04:37
    پاشید بیاید اونور کلاس اشپزی گذاشتن همه هستن الی بیا این مهرسا نامرد ما کشیده اینجا تنهایی یه بلایی بیار سرمون نکنه میخواد بچه منو با تورو عوض کنه وایی من رفتم
  • فاطمه نورا
    فاطمه نورا
    دوشنبه 8 دی 1393 - 06:15
    سلام دوستان ، تايپيك جديد مبارك مهرساجون
    رب هب لي من لدنك ذرية طيبه إنك سميع الدعاء خدايا خودت به ما فرزنداني پاك و صالح عطا كن كه قطعا شنونده ى دعا هستي.
  • مهرسا
    مهرسا
    دوشنبه 8 دی 1393 - 06:22
    سلام فاطمه جون مرسی, بیا تو تاپیک سلام

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی