Loading...

• مهرسا
    مهرسا
    دوشنبه 8 دی 1393 - 03:47

ایا میدانید؟ (9565 بازدید)

سلام دوستای عزیز. میخوام ازتون خواهش کنم نکته ها ومطالب جالب رو که میدونید تو این تاپیک بنویسید تا از اطلاعات هم باخبر شیم و از هم یاد بگیریم. من خیلی دوس دارم اطلاعات عمومیم بالا بره و اموخته هاتونو به من و مشتاقای دیگه یاد بدید. امیدوارم استقبال بشه. ممنون
  • +1
    نارین
    نارین
    جمعه 12 دی 1393 - 23:27
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ. :))...................تنبلا ..عیب نداره خوب الان نخونین ..هر وقت حوصله کردین بخونین
    شکر..................
  • مهرسا
    مهرسا
    جمعه 19 دی 1393 - 07:58
    نگاهی به درخت سیب بیاندازید شاید پانصد سیب به درخت باشد که هرکدام حاوی ده دانه است . خیلی دانه دارد نع؟ ممکن است بپرسیم چرا این همه دانه لازم است تا فقط چند درخت دیگر اضافه شود؟ اینجا طبیعت به ما چیزی یاد میدهد ان هم این است که برای رشد بیشتر از یک دانه لازم است اکثر دانه ها اصلا رشد نمیکنن..
    باید تو ۲۰ تامصاحبه شرکت کنید تا یکجا استخدام شید, با ۴۰ نفر مصاحبه کنید تا یکنفر رو استخدام کنید. باید با۱۰۰ نفر اشنا شوید تا یک دوست خوب پیدا کنید و.....
    اگر قانون دانه را بدانید هیچگاه ناامید نمیشوید
    این مطلب رو واسه بچه دار شدن هم میشه به کار برد, باید بارها تلاش کنیم تا خدا یه فرشته بهمون بده. به خدا اعتماد کنید.....
  • ناناز
    ناناز
    یکشنبه 21 دی 1393 - 10:21
    وایییی چه متن جالبی گریم گرفت :(
    وقتی چترت خداست..بگذار باران سرنوشت هرقدر میخواهد ببارد
  • بهار
    بهار
    یکشنبه 21 دی 1393 - 10:29
    عالیه مهرسا جونم خدا وکیلی در مورد من یکی که صدق کرده ...البته من همچنان امیدوارم
  • مثل ماه
    مثل ماه
    یکشنبه 21 دی 1393 - 10:30
    وای راست میگه خداییش خیلی باحال بود
  • مهرساا
    مهرساا
    یکشنبه 21 دی 1393 - 11:30
    ممنون دوستای خوبم, خوشحالم که به دردتون خورد
    تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟ میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم... خدایا مرسی که همیشه تو بغلت نگهم داشتی وشکر که تودلم یه فر1شته گذاشتی...
  • مهرساا
    مهرساا
    چهارشنبه 24 دی 1393 - 16:33
    چرا مطلب نذاشتید؟
    تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟ میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم.... خداجون بابت همه چی شکر...... مخصوصا دختر نازم...
  • مهرساا
    مهرساا
    یکشنبه 28 دی 1393 - 11:19
    در یک مهمانی خانمی پایش به سنگی خورد و با بشقاب غذا در دستش به زمین خورد، علت زمین خوردنش کفش جدیدش بود که هنوز به آن عادت نکرده بود. دوستان کمک کرده و او را از زمین بلند و بر نیمکتی نشاندند و جویای حالش شدند.جواب داد حالش خوب است و ناراحتی ندارد.پس از بازگشت به خانه،چند ساعت بعد همسرش او را به بیمارستان برد.آن خانم در همان روز در بیمارستان فوت کرد و پزشگان علت مرگ را سکته مغزی تشخیص دادند...متخصص می گوید یک شاهد حادثه با آشنا بودن به علائم خون ریزی مغزی می تواند با سه سئوال ساده از مریض به سهولت او را نجات دهد.
    1 ــ از بیمار یا شخص ضربه مغزی خورده بخواهید بخندد.
    2 ــ از بیمار یا شخص ضربه خورده بخواهید دو دستش را بالا نگه دارد..
    3 ــ از بیمار یا شخص ضربه خورده بخواهید یک جمله ساده را تکرار کند. مثلا" بگوید خورشید در آسمان بسیار خوب می درخشد.
    اگر بیمار یا شخص ضربه خورده قادر به انجام یکی از این کارها نباشد باید فوری امبولانس را خبر کند.
    اگر کسی این پست را میبیند و آنرا به اشتراک میگذارد،مطمئن باشد که در زندگی اش جان یک یا چند فرد را نجات داده است....٠•♥
    تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟ میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم.... خداجون بابت همه چی شکر...... مخصوصا دختر نازم...

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی