Loading...

• +55
    مارال
    مارال
    شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 22:13

اموزش همسرداری (6836251 بازدید)

سلام به همه دوستای خوبم
    امیدوارم اینجا بتونیم باهم دیگه مشکلاتی رو که تو زندگیمون بوجود میاد رو بی دردسروبحث وکشمکش حل کنیم
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • .mahta.
    .mahta.
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:16
    آدلیا همه اینجا دوستیم ...
    یکم از زندگیت کاملتر که بگی خوبه . من هروقت چیزی به ذهنم رسیده نوشتم . برامم فرقی نداره کی باشه.البته که مارال جان استادن . ولی من هرچی بدونم میگم .
    امام زمان علیه السلام در عالم هستی تصرف دارند ... اولین گام برای آرامش : ارتباطمونو با امام زمان اصلاح کنیم...
  • .mahta.
    .mahta.
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:18
    آدلیا جون البته اون طرفم خبری نیست ها.من که نتونستم ثبت نام کنم . ولی بچه ها نبودن اونور. یکی دونفر فقط
    امام زمان علیه السلام در عالم هستی تصرف دارند ... اولین گام برای آرامش : ارتباطمونو با امام زمان اصلاح کنیم...
  • آدلیا
    آدلیا
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:19
    ممنون مهتا جان شما همیشه کمکم کردید
  • آدلیا
    آدلیا
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:20
    منم نمیتونم ثبت نام کنم, ولی مارال جون گفتن اونجا به مشکلات و سوالات جواب میدن, اینجا فقط واسه حرف زدن های روزانه ی بچه ها میمونه
  • .mahta.
    .mahta.
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:20
    میدونی به نظرم خیلی تمرکز کردی روی شوهرت ... نه تمرکز خوب.... تمرکز اعصاب خرد کن .
  • .mahta.
    .mahta.
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:21
    یعنی کسی اینجا سوال بپرسه و کسی دیگه جواب بده اشتباه کرده ؟
  • آدلیا
    آدلیا
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:22
    نه منظور مارال این بود که بیشتر اون طرف هستن و سوالامون رو اونجا بپرسیم
  • .mahta.
    .mahta.
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:22
    آهاااا
  • آدلیا
    آدلیا
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:23
    آره مهتا خیلی تمرکز کردم روش گیر میدم بهش, ولی خب خیلی باهاش راه اومدم, ما از هم دوریم نباید طوری رفتار کنیم که علاوه بر مسافت از لحاظ روحی هم از هم دور شیم
  • آدلیا
    آدلیا
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:25
    اوایل هر لحظه با هم در ارتباط بودیم, بعد شد هر یک ساعت یه بار اولش برام سخت بود اما بعد پذیرفتم, و به هحین منوال فاصله رو بیشتر و بیشتر کرد, این اواخر چندین ساعت ازش خبری نیست, مگه میشه یه آدم از ظهر تا شب یادش نیاد که گوشیشو چک کنه ببینه پیام دادم یا نه, یا اینکه خودش یه پیام بده
  • آدلیا
    آدلیا
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:26
    این موضوع رو هم پذیرفتم و دیگه گیر ندادم, اما هر موقع توی خونشونه و من بهش زنگ میزنم سرد حرف میزنه, به زور جواب میده, من اصولا زیاد زنگ نمیزنم که یه وقت بگید از بس زنگ میزنی اینطور حرف میزنه, سرد حرف زدنش رو مخمه
  • آدلیا
    آدلیا
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:29
    امروز از عصر خبری ازش نداشتم, تا اینکه شب زنگ زدم به پدرش احوالپرسی, شروع کرد گله کنه چرا بهش زنگ نمیزنم, اعصابمو بهم ریخت, مگه شوهرمه که هر روز باید بهش زنگ بزنم؟ من به بابای خودمم وقتی از هم دوریم هفته ای یه بار هم نمیرنگم, ولی اهمیت ندادم, و بعدش زنگ زدم همسرم چون از عصر خبری ازش نداشتم, با ذوق شروع کردم احوالپرسی که مثله یه کوهه یخ برخورد کرد, گفتم کحایی خونه ای که سرد حرف میزنی, گفتم اتفاقی افتاده؟ دیدم به زور جواب میده گفت دستم بنده منم قطع کردم
  • .mahta.
    .mahta.
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:30
    نه منظورم این نیست که همش به شوهرت میچسبی...منظورم اینه که از نظر روحی خیلی وابسته شدی...به نبودناش و رفتاراش.
    میفهمم چیزایی که میگی سخته . اینکه شوهر ادم از ادم خبر نگیره برا زن سنگین میاد . ولی راهش با ناراحتی و جر و بحث و سرسنگینی نیست. البته هر مردی قلقی داره
  • .mahta.
    .mahta.
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:31
    شوهرم اومد..باید برم. انشاالله دفعه بعد که دیدمت جواب حرفاتو مینویسم. فقط اینکه به خودت برس و برای شوهرت پرنشاط باش. هرچقدر که اون سنگین بود بازم یک ریز حرف بزن و دلتنگیاتو گه گاهی بگو
  • آدلیا
    آدلیا
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:34
    عصبانی شدم بهش پیام دادم به بابات زنگ میزنم باهام بد حرف میزنه که چرا دیر به دیر بهش زنگ زدم, به تو زنگ میزنم سرد حرف میرنی و ناراحتی که چرا زنگ زدم, با کدوم سازه شما پدر و پسر برقصم, تو پیام کلی با هم بحث کردیم, دوباره خبری ازش نشد تا چند ساعت بعد گفت داشتم ماشین میشستم, بعدشم جوابه پیامامو نداد و گرفت خوابید, منم گفتم باشه منم میدونم چطور رفتار کتم, میخوام جوابشو ندم تا چند روز, هر چتد میدونم فایده نداره, چون سری قبل که مارال گفت قاطع باشم و جوابشو ندم اونم اصلا عینه خیالش نبود, و حس میکنم اون قهره سریه قبل باعث شده که اینقد راحت چندین ساعت از من بیخبر باشه و سراغمو نگیره
  • آدلیا
    آدلیا
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 09:35
    مرسی عزیزم برو :x
  • امیـدوار
    امیـدوار
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 10:15
    سلام شب خوش دوستان قراره جای دیگه ای جمع بشید اگ اره ب ما هم بگید من تازه خواستم بیام تو جمعتون
  • Queen
    Queen
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 17:41
    سلام صبح بخیر تنبلها
  • نیلو(نیماگلم)
    نیلو(نیماگلم)
    سه شنبه 31 مرداد 1396 - 17:43
    سلام
    خدایاممنونتم که منوهم دیدی دعامو قبول کردی
  • سه شنبه 31 مرداد 1396 - 18:15
    سلام صبح بخیر

---