Loading...

• +55
    مارال
    مارال
    شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 22:13

اموزش همسرداری (6836787 بازدید)

سلام به همه دوستای خوبم
    امیدوارم اینجا بتونیم باهم دیگه مشکلاتی رو که تو زندگیمون بوجود میاد رو بی دردسروبحث وکشمکش حل کنیم
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • +1
    یاسمینم
    یاسمینم
    یکشنبه 26 آذر 1396 - 02:37
    صلوات امروز برای هانا وکیانا وشادی در پناه خدا پر آرامش وشاد بلشید
  • آدلیا
    آدلیا
    یکشنبه 26 آذر 1396 - 02:38
    احسنت پاری جان کاره بسیار خوبی کردی, من از بچه ها خوشم نمیاد و اعتراف میکنم که بچه های خواهرمو زیاد زدم :d
  • پارمی
    پارمی
    الانم داره پیش پریا دردو دل میکنه ولی دلم براش نمیسوزه
  • .mahta.
    .mahta.
    سلام خانوما.
    اره واقعا اینجا از تلگرم بهتره.
    پاری از آخر چی درست کردی؟
    امام زمان علیه السلام در عالم هستی تصرف دارند ... اولین گام برای آرامش : ارتباطمونو با امام زمان اصلاح کنیم...
  • آدلیا
    آدلیا
    یکشنبه 26 آذر 1396 - 02:39
    حالا که زدیش دیگه تندی نری بغلش کنی و نازشو بکشی ها
  • پارمی
    پارمی
    یاسمین برا منم بفرست دیگه با اون صورتت
    ادلیا منم هیچوقت بچه ها رو دوس نداشتم و اعتراف میکنم امروز که بچه هام پیش مامانم بودن یکی از بهترین روزام بود
  • آدلیا
    آدلیا
    سلام مهتا جان
  • آدلیا
    آدلیا
    :)) پارمی گفته:
    یاسمین برا منم بفرست دیگه با اون صورتت
    ادلیا منم هیچوقت بچه ها رو دوس نداشتم و اعتراف میکنم امروز که بچه هام پیش مامانم بودن یکی از بهترین روزام بود
  • آدلیا
    آدلیا
    یکشنبه 26 آذر 1396 - 02:40
    من بچه ها رو فقط تا زمانی که نوزاد هستن دوست دارم, وقتی بزرگ بشن و راه رفتن یاد بگیرن دیگه دوستشون ندارم
  • .mahta.
    .mahta.
    یکشنبه 26 آذر 1396 - 02:40
    پاری ازت بدم اومد خاهر.
    الهی بگردم...چقدر اون بچه معصوم و مطلومه که باز رفته پیش کی درد دل میکنه . پریای بدجنس.
    امام زمان علیه السلام در عالم هستی تصرف دارند ... اولین گام برای آرامش : ارتباطمونو با امام زمان اصلاح کنیم...
  • پارمی
    پارمی
    یکشنبه 26 آذر 1396 - 02:41
    خوجگلم زرشک پلو با مرغ ،باقالی پلو باماهی،سوپ جو،سبزیجات سرخ شده،باچندتا دسر سرد و گرم
  • .mahta.
    .mahta.
    پاری حیف بچه . بترکی.
    سلام آدلیا جون.خوبی؟
  • پارمی
    پارمی
    شکر خوردی
    .mahta. گفته:
    پاری ازت بدم اومد خاهر.
    الهی بگردم...چقدر اون بچه معصوم و مطلومه که باز رفته پیش کی درد دل میکنه . پریای بدجنس.
  • .mahta.
    .mahta.
    یکشنبه 26 آذر 1396 - 02:42
    پاری ماشاالله بهت . خیلی هنرمندی. خسته نباشی.
  • .mahta.
    .mahta.
    نوموخام بخورمت
  • مريم گلي
    مريم گلي
    مهربان جان
    به نظر من دوران نوجووني نياز به داشتن دوست خيلي پررنگ تر از هر دوران ديگه ايه،بايد زمينه رو فراهم كنيم دوستاي خوبي تو اين دوران سر راه بچه هامون قراربگيرن
  • .mahta.
    .mahta.
    یکشنبه 26 آذر 1396 - 02:44
    بچه ها من اصلا برای مهمونیا دونوع غذا نمیذارم . کلا دور و برمون همه همینطورن .
  • پارمی
    پارمی
    پس چند نوع میزارین؟
  • .mahta.
    .mahta.
    یه نوع با دسر
  • آدلیا
    آدلیا
    یکشنبه 26 آذر 1396 - 02:45
    مهتا خانواده همسرم هم که واسه یه استان دیگه هستن,همینطورن اونا هم یک نمونه میذارن و نهایتا به همراه سوپ, اکثر شهر های دیگه همینطورن, اما خوزستانیا که چند نمونه درست میکنن

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی