Loading...

• +55
    مارال
    مارال
    شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 22:13

اموزش همسرداری (6836975 بازدید)

سلام به همه دوستای خوبم
    امیدوارم اینجا بتونیم باهم دیگه مشکلاتی رو که تو زندگیمون بوجود میاد رو بی دردسروبحث وکشمکش حل کنیم
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 03:28
    سلام یاسی جان نه تلگرام برام باز میشه خوبه مشگلی نداره ولی برای یه لحظه فکر کردم کلا قطع شده خوشحال شدم گفتم همه دوباره میان اینجا
  • یاسمینم
    یاسمینم
    چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 03:28
    پس چرا مال من قطع شده
  • چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 03:32
    نمیدونم شاید گوشیت مشگل داره الان منو ومهتا تو گروهیم
  • +1
    چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 16:27
    سلام و صبح بخیر
    امروز مو عالی شروع کردم هم همسرموبدرقه
    [size= 13px]کردم هم کلی از تشکر کردم دیشب خیلی کمکم کرد خیلی هم مظلومانه یه درخواست ازش کردم انشالله بتونه انجام بده برام [/size]
    امروز میخوام افکار م مثبت باشه چون بنظرم اصلیترین راهکار برای انرژی داشتنه وباعث میشه به همه برنامهام برسم وتمرین صبوری کردن وسکوت کردن میخوام روی یه برگه بنویسم سکوت باعث ارامش است بزنم جایی که طول روز ببینمش انشاءالله روز عالی داشته باشم وبرای همه هم ارزو میکنم روز خیلی خوبی داشته باشند
  • آویشن
    آویشن
    چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 19:26
    سلام صبح شمام بخیر مائده خانومِ گل
    افرین به شماا امیدوارم همیشه کلیییی شاددد و خوشحاال باشیین
    پیااامتونکه ب من کلی انرژی داد
  • شالیزار
    شالیزار
    پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 02:30
    سلام سلام خوبین خوشین .دیروز نبودم .هعععععی کسی ام جامو خالی نکرد.
    آویشن خانم شما جدیدالورود هستین .خوش اومدین عزیزم .اگه دوست داشتین از خودتون بگین ایشالله که شماهم زندگیتون حتی بهتر از اونی که فکرشو میکنین بشه .انشالله
  • پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 09:13
    سلام خوشگلا میبینم که امروز هیییییییچچچچچ سیاستی نذاشتین وافعا که !!! انگشتتون به تایپ نمیره !خخخ شایدم مقل من واقعا سایت دیر میاد براتون یا تایپ میکنید کلا میپره بیرون اییییشششش
  • +2
    پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 10:16
    .نکته ماروز
    .برای امروز چیزی که باید یادبگیری و همیشه و همیشه تو زندگی تکرارش کنی اینکه یه زن فوق العاده شاد و پرانرژی باشی جلوی چشم همسرت
    خیلی تو پرانرژی و شادبودن اکتیو باشی
    یعنی همیشه جلو شوهرت باهاش خیلی شوخی کنی بخندی حتی وقتاییکه شوهرت تو خودشه و یا ازچیزی ناراحت یا دلخوره یا خستش باید باهاش شوخی کنی بخندونیش براش بخندی سربه سرش بزاری وخیلی ازشوخیای دیگه
    اینا باید کارای هرروزت باشه چرا اینجور میگم فعال باش شاد باش بخاطر اینکه اگر یروزی از شوهرت دلخور شدی و یکم سرسنگین باهاش شدی و نخندیدی و شوخی نکردی سربه سرش نذاشتی همه ی اینارو احساس کنه و دلتنگ لبخندت بشه دلش برای شوخیاو خندهات تنگ بشه دلش همون زن شادو شیطونشو بخاد و طاقت ناراحتی و دلخوریتو نداشته باشه و زود بیاد ازت معذرت خواهی کنه بیاد دلتو بدست بیاره و تحمل حرف نزدنتو نداشته باشه
    و یاگر خدایی نکرده ازش چیزی دیدی و خاستی برازیش و بری تحمل یه لحظه پیشت نبودن رو نداشته باشه و سریع بیاد دنبالت و بهت قول بده ک دیگ هیچ وقت اون کار زشت رو تکرار نمیکنه
    باید همیشه یه فرقی بین خوشحالی و ناراحتیت باشه همیشه پیش شوهرت شاد باش تا طاقت نیاره یه روز اخمتو ببینه
  • صحرا
    صحرا
    پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 10:27
    سلام به همه
    شاليزار جون اگه ممكنه بگو زيارت عاشورا رو از كي شروع كرديم مي خوام بدونم تا كي بايد بخونم
    من از گروه اومدم بيرون مي ترسم حسابش از دستم بره
    ممنون
  • شالیزار
    شالیزار
    پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 17:34
    سلام صبح بخیر
    چخبرا خوبین .مرسی رویا جونی .از پستات .
    صحرا چرا اومدی بیرون از گروه ؟باشه گلم من حساب میکنم اینجا اطلاع میدم .
  • +1
    پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 18:14
    سلام صبح بخیر
    چشمم به جمال رویا خانم روشن شد دلم باز شد انرژی گرفتم
    مهربان جون انشالله هر جا هستی موفق یاشی وکاش فرصت کنی یه پست بزاری نکته ای بگی استفاده کنیم
    جونم بگه براتون دیروز خیلی خانم خوبی بودم تا غروب البته بعدش اخلاقم خوب بود ولی چون ررفتم بیرون وبرگشتم مثل جنازه افتادم خیلی خیلی زودتر از حد معمول خسته میشم طوری که جون ندارم حتی بشینم رفتم دکتر ا مایش هم دادم مشکلی نداشتم ولی نمیدونم چرا اینطورم
    امروز میخوام افکار م مثبت باشه با ارامش صحبت کنم انشاءالله بتونم دومین مورد خیلی برام سخته خصوصا واسه بچها
  • +1
    پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 18:23
    نیلوپر رو تو نی نی سایت دیدم خیلی به همه سلام رسوند خصوصا به تو رویا وتشکر کرد که همیشه به یادشی گفت دلش برات یه ذره شده
  • شالیزار
    شالیزار
    پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 19:01
    وای ماعده جون اگه نیلوپر رو دیدیش سلام منم بهش برسون .چند ماهش شده الان
  • پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 20:26
    ازش پرسیدم هنوز جوابمو نداده میاد تو تاپیکی که مارال ماه قبل تو نی نی سایت زد به اسم دورهمی
  • +5
    مهربان
    مهربان
    جمعه 4 اسفند 1396 - 08:30
    سلام دوستان عزيز
    در جوار مرقد امام مهرباني امام رضا به ياد همتون هستم و براي براورده شدن حاجات دلتون و بهتر شدن حال دل همتون دعا ميكنم
    از شما هم التماس دعا دارم
    ببخشيد زياد نميتونم پست بذارم
    ولي هميشه به يادتون هستم
    انشاالله سر فرصت براتون پر حرفي ميكنم
  • +2
    Roshaaa
    Roshaaa
    جمعه 4 اسفند 1396 - 08:46
    سلام به همه :)
  • Roshaaa
    Roshaaa
    جمعه 4 اسفند 1396 - 08:47
    چون شب ٥ شنبست خلوته شيطوناااا
  • Roshaaa
    Roshaaa
    جمعه 4 اسفند 1396 - 08:55
    نيلو جون مباركه عزيزم
    چرا نمياي ديگه
    يه سر بيا پي وي ببينم كجايي
  • جمعه 4 اسفند 1396 - 18:31
    سلام صبح بخیر
    مهربان جون لطف کردی که پست گذاشتی والتماس دعا دارم خوش به سعادتت رفتی زیارت
    من امروز میخوام خیلی پر انرزی باشم وافکارم مثبت باشه انشالله دیروز خیلی با بچهام خوب بودم خیلی عالی بود
  • جمعه 4 اسفند 1396 - 18:33
    نیلوپر سه ماهش تموم شده خدارو شکر حالش خوبه وخیلی خوشحاله
    شالی خیلی بهت سلام رسوند وگفت دلش برای همه بچها تنگ شده

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی