Loading...

• +55
    مارال
    مارال
    شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 22:13

اموزش همسرداری (6837785 بازدید)

سلام به همه دوستای خوبم
    امیدوارم اینجا بتونیم باهم دیگه مشکلاتی رو که تو زندگیمون بوجود میاد رو بی دردسروبحث وکشمکش حل کنیم
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • شالیزار
    شالیزار
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:27
    دلم پاک نیست .نیست .
  • شالیزار
    شالیزار
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:28
    سلام یاسی جونم .آره واقعا .
  • شالیزار
    شالیزار
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:30
    یاسی خیلی اخلاقای بدی دارم .خودمو گول میزدم .بهم ثابت شد که هنوز همونم .تو شرایط خودمو نشون میدم
  • یاسمینم
    یاسمینم
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:33
    شالی خونواده همسر منم خیلی گنده گو ورک هستند، منم خیلی با خودم کار کردم که باهاشون کنار بیام الان تا جایی که بتونم با شوخی وخنده جوابشونو میدم،اگرم لازم باشه. سکوت میکنم در مورد رفتار با شوهرت به نظرم به جای ناراحت شدن باید توی جواب دادن خلاقیت داشته باشی و سریع ناراحت نشو
  • یاسمینم
    یاسمینم
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:35
    شالی شوهرم بهم گفت اون دختر لوس ودل نازک 5سال پیش نیستی که سریع قهر میکرد گفت خیلی جا افتاده وخانم شدی
  • شالیزار
    شالیزار
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:36
    مرسی یاسی جواب دادی .آره من خیلی زود ناراحت میشم تو جمع و کنترلم رو از دست میدم .خیلی بده .ولی خیلی خیلی کینه ایم .پاک نمیشه از دلم انگار .
  • شالیزار
    شالیزار
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:39
    آفرین یاسی .آفرین .ولی من هنوز جای کار دارم واقعا هنوزکامل کامل برای خدا نیست کارهام.باید صاف کنم دلمو .
  • یاسمینم
    یاسمینم
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:42
    به نظرم زود ناراحت شدنت بیشتر به خودت ضربه بزنه واز چشم بیفتی تا کسی جرات نکنه بات حرف بزنه وشوخی کنه، من جای تو بودم دیروز سر سفره که همسرم ميگف. چته نگاه میکنی با مظلومیت وخنده میگفتم هیچی عزیز چیم،بعدم دوغو میرختم ومیگفتم بفرمایید آقا،
    در مورد برادرشم که اون حرفو زد،باخنده میگفتم آخی شما که نمونه اید یکی شما یکی ام داداشت ومیخندیدم
  • یاسمینم
    یاسمینم
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:45
    رویایی فکر کنم 7تا یاسین و40تا سوره کوثر بود
  • شالیزار
    شالیزار
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:45
    یاسی خوب این زود بهم ریختنم مال همینه که کینه دارم تو دلم .دلم پره .بعد یجایی و توی ی موقعیت میریزه بیرون
  • شالیزار
    شالیزار
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:46
    آره یاسی فک کنم درست گفتی تعداد سوره ها رو حالا بازم از اعتماد میپرسیم ولی همین بود
  • یاسمینم
    یاسمینم
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:50
    شالی این کینه ها مثل ی زباله بد بوهست که تازمانی که حملش میکنی واقعا اذیت میشی، پس بریزشون دور واز صفر شروع کن وبا خدا معامله کن خودت هوامو داشته باش من به خاطر تو میگذرم شالی عمرمون داره با همین رفتار ها میگذره
  • شالیزار
    شالیزار
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:55
    یاسی نمیدونم چرا اینطوریم انگار دلم نمیخواد این کینه ها فراموش کنم .واقعا نمیدونم چرا .بعضی مواقع میشینم و با یاد آوریشون گریه میکنم .فک کنم خود آزاری دارم .خخخ
  • شالیزار
    شالیزار
    شنبه 5 اسفند 1396 - 15:59
    ماعده کجایی امروز دختر .تاخیر خوردی
  • شالیزار
    شالیزار
    شنبه 5 اسفند 1396 - 16:14
    زیارت عاشورا رو خوندم همه رو دعا کردم .
  • شنبه 5 اسفند 1396 - 18:11
    سلام صبح بخیر
    چند صفحه رفتید جلو
    شیدایی خیلی ناراحت شدم نمیدونم چی بگم به نظر خودت تو این مدت چقدر رفتار خودت رو تغیر داده بودی ؟که همسرت دوباره بهت خیانت نکنه ولی خیانت هیچ توجیهی نداره با همسرت رفتید مشاوره تا حالا ببینی ریشه این رفتارهاش چیه ؟
    رویا فکر کنم 41بار سوره کوثر و7بار یاسین بود که به ماست میخوندی
    شالی دیروز رفتی خونه مادر شوهرت کمکشون کنی اونا چیزی گفتن یا شوهرت که ناراحت شدی ؟
    منم دیروز خونه تکونیمو شروع کردم هر روز یه ذره تمیز کنم که بتونم به برنامهامم برسم انشالله
  • شنبه 5 اسفند 1396 - 18:23
    از تغیرات مثبتی که این مدت داشتم اینه که هر روز غذای نذری درست میکنم ینی به همسرم گفتم اونم یه برگه از نت برام کپی کرد چسبوندم پیش گاز هر روز قبل غذا درست کردن نگاش میکنم وغذامو به نیت نذری میپزم گاهی هم یادم باشه قبل اشپزی وضو میگیرم یا در حین اشپزی ایت الکرسی میخونم یا صلوات میفرستم ویا ذکرمیگم علاقم به اشپزی بیشتر شده دستپختم هم بهتر شده
    افکارم مثبت شده وقتی فکر ناامید کننده میاد تو سرم سعی میکنم بهش فکر نکنم وسریع از جام بلند میشم ومیرم خودمو با یه کار سرگرم میکنم که افکارم رو مدیریت کنم
    قبلا وقتی عصبانی میشدم اون لحظه اصلا یادم نمیومد که باید خودمو کنترول کنم ولی الان لحظه اول عصبانیت یادم میفته باید جلو خودمو بگیرم البته همیشه نه ولی بهتر از قبل شدم انشاءالله بتونم بیشتر روی خودم تسلط داشته باشم نسبت به یک ماه قبل هم فکر میکنم علاقم به همسرم خیلی بیشتر شده البته خیلی دلم براش میسوزه انشاء الله دوباره عاشق همسرم باشم بزودی
  • شنبه 5 اسفند 1396 - 18:26
    امروز میخوام افکار م مثبت باشه ورفتارم با بچهام بهتر باشه پسرم موقع مشق نوشتن ادمو خیلی اذیت میکنه منم سرش داد میزنم انشاءالله امروز خیلی اروم باشم وبا ارامش باهاش صحبت کنم
  • شنبه 5 اسفند 1396 - 18:45
    رویا خواستم لینکای که گذاشتی دانلود کنم مینویسه به دستگاه شما اسیب میرساند منصرف شدم دستگاه من خودش حیلی اسیب دیده فقط اسیب جدید رو کم داره خخخخخ یییییوووووووهاهاهاهاهاهاهاها
  • یکشنبه 6 اسفند 1396 - 00:47
    سلام ممنونم یاسی و مائده و شالیزار جون که جوابمو دادین
    مائده خخخ نه بابا من خودم دانلود کردم اسیب نزد !!! نمیدونم برای شمارو ولی مشکلی پیش نیومد یه کلیپ کوتاه بود اولیه دومی ام یه کتاب خیلی کم حجم با تعداد صفحهای کم بود

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی