Loading...

• +55
    مارال
    مارال
    شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 22:13

اموزش همسرداری (6837873 بازدید)

سلام به همه دوستای خوبم
    امیدوارم اینجا بتونیم باهم دیگه مشکلاتی رو که تو زندگیمون بوجود میاد رو بی دردسروبحث وکشمکش حل کنیم
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • +1
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 05:02
    نه همه با لینک امدن مارال دیگه تلگرتم هم نمیاد کلا خداحافظی کرد تل گوشیشو حذفید :((
  • کبوتر
    کبوتر
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 05:05
    اخه چرا؟وای نه .دلیلش چی بود
    خدایامیدانم که میبینی
  • +1
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 05:45
    دلیلاصلیش نمیدونم اینه یا نه ولی گفت همسرش تو همه چیزش اولویته وتلگرام خیلی وقتشو میگیره وکلا تل رو حذف کرده ولی گفته گاهی میاد سر میزنه انشاء الله هر جا هست دلش شاد باشه وخوشبخت وموفق باشه
  • +1
    مهربان
    مهربان
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 16:48
    با سلام به دوستای خوبم
    انشاالله روزهای خوبی رو گذرانده باشید و روزهای بهتری در پیش داشته باشید
    خدا رو شکر به ما هم این دو هفته خوش گذشت.
    امسال منم میخوام به صورت متمرکز روی مسائلی برای خودم کار کنم
    چند ماه اول سال روی کاهش وزن و پوست صورتم از نظر جسمی
    و روی صبر در گفتار از نظر روحی میخوام متمرکز باشم
    فکر میکنم صبر در کلامم ضعف داره یهنی اینو از حالاتهای همسر و دخترم حس میکنم
    احساس میکنم اونها اینجوری هستند و حدس میزنم از من نشات میگیره
    امیدوارم بتونم با تمرکز روی این مسائل احساس نشاط روحی و جسمی بهتری داشته باشم.
  • +1
    مهربان
    مهربان
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 16:50
    مائده جون یکی از افرادی که ازش خیلی انگیزه میگیرم شمائی
    لطفا از پیشرفتهات بنویس
    من شاید زیاد نتونم پست بذارم گاهی از کمبود وقت گاهی از تنبلی ولی تقریبا هر روز سر میزنم تا پستهای مفید بچه ها رو بخونم.
    البته منم سعی میکن از امروز بیشتر پست بذارم تا انگیزه های خودم هم بیشتر بشه
  • +1
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 17:46
    سلام صبح بخیر
    چقدر خوشحالم پستتو دیدم مهربان جون راستش نوشتن پیشرفتها یا برنامهای دیگم در اینجا انگیزه خودمو بیشتر میکنه وخیلی هم مچکرم از لطفت نسبت به من
    از نتایجی که خودم به وضوح دارم میبینم یکی علاقه به همسرمه یکی صبرم که زیاد شده تو ایام عید یه جاهایی خیلی صبوری کردم از این بابت خیلی خوشحالم وخدارو شکر میکنم
    به نظرم تلقین خیلی خیلی روی ادم تاثیر داره یه چیزی رو که یه مدت به خودم تلقین میکنم کم کم باورش میکنم انشاء الله امسال میخوام روی صبوری کردن خیلی زیاد خودم کار کنم اعتماد به نفسمو بالا ببرم چند ماهه دارم زبان میخونم انشاء الله ادامه بدم ورزش هر روزه داشته باشم توی خونه انشاء الله هرروز تعداد کمی نماز قضا بخونم ولی مهمترین چیزی که باید براش برنامه کنم که جزء کارهای روزانم باشه داشتن تفکر مثبت وامیدوار بودن همیشگی هست که تو این مورد ضعیفم
  • +1
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 18:00
    چیزی هم که دلم میخواد امسال انجام بدم ختم قران تو ماه رمضونه چند ساله که ختم نداشتم انشاء الله امسال بتونم راستی ماه رمضون خیلی نزدیکه خانمها من امسال خیلی منتظر ماه رمضونم نمیدونم چرا خخخخخخ
    ویه تغیر دیگه که باید خیلی روی خودم کار کنم دو ری از گناه متاسفانه اون وقتی که مثلا باید خودمو کنترول کنم که غیبت نکنم حرف شیطونو گوش میدم رکود غیبت نکردنم نه ماه بارداریم بود که بخاطر اینکه از گوشت برادر مرده پسرمو تغذیه نکنم ولی الان اون انگیزه رو ندارم :((
  • کبوتر
    کبوتر
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 18:20
    سلام.مائده جون ممنون که به پستم جواب دادی منم امیدوارم هرجاهست دلش شادوتنش سالم باشه ولی ای کاش به اینجاهم سربزنه.خیلی خوشحال شدم وقتی نوشتی که نه ماه بارداری غیبت نکردی.واقعاافرین .رکوردمن بیست روزه هستش.همون بیست روزه هروقت یادش میوفتم کیف میکنم کاش دباره توفیق پیداکنم
    خدایامیدانم که میبینی
  • کبوتر
    کبوتر
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 18:23
    مهربان جان خوشحالم کردی باپست گذاشتنت.شایدبهم بخندیدولی وقتی اینجاپست میزاریدخیلی خوشحال میشم.همه خانمهااگه وقت کنیدپست بزاریدخیلی خوبه.شایدیکی مثل من به خوندن پستاتون نیازداره.
    خدایامیدانم که میبینی
  • کبوتر
    کبوتر
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 18:29
    خانما من یه اخلاق بدی که دارم وابستگیه.خیلی اذیتم میکنه وباعث میشه درست تصمیم نگیرم.شایدیکی ازبزرگترین مشکلم درزندگیه مشترک این باشه که به همسرم وابسته م،شایدبگیدخوب ماهم وابسته ایم.ولی وابستگی نبایدعزت نفس و اعتمادبه نفس ادموازبین ببره.یااین تاپیک واقعا ترس ازدست داشتنشودارم که وای اگه دیگه همه برن من خیلی تنهامیشم.منتظرم نظربدین.مرسی
    خدایامیدانم که میبینی
  • کبوتر
    کبوتر
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 18:32
    پری ،رویا،فندق وحوریه جونوبقییه بیاییدیه خبرازخودتون بدید؟
    خدایامیدانم که میبینی
  • مارال
    مارال
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 19:21
    سلااااااام :d
  • مارال
    مارال
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 19:24
    خوبین؟؟!!!
    خیلی بوشورین که اینجوری تو‌دلم جا باز کردین :-t
  • چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 19:32
    وای خدا یا ببین کی امده اشک تو چشام جمع شد بخدا قربونت برم مارال عزیزم
  • صحرا
    صحرا
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 19:34
    سلام استاد
  • صحرا
    صحرا
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 19:35
    خوبي؟؟
    چه خوب كردي اومدي
  • +1
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 19:38
    کبوتر جان منم همینطورم خیلی زود به همه چی و همه کس وابسته میشم شدید خودم دوست ندارم این اخلاقمو ولی چه میشه کرد البته دارم تمرین میکنم وابستگیهامو کم کنم منم دقیقا ترس دارم نکنه این بچهایی کع اینجا هستنو از دست بدم خودم سعی میکنم هر روز اینجا پست بزارم که بقیه هم بیان واینجا همیشه بمونه
  • بانو
    بانو
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 19:39
    سلام مارال
    دلم میخواد بزنمت :-S
  • صحرا
    صحرا
    چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 19:39
    منم دلم مي خواد بزنمش
  • چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 19:41
    من کلا ادمی هستم که یواش یواش کار میکنم دوست دارم این اخلاقمو بزارم کنار امروز میخوام تمرین کنم فرز کار کنم به خودم زمان بدم مثلا میخوام ظرف بشورم خیلی کوتاه کارمو تموم کنم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی