Loading...

• +55
    مارال
    مارال
    شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 22:13

اموزش همسرداری (6836271 بازدید)

سلام به همه دوستای خوبم
    امیدوارم اینجا بتونیم باهم دیگه مشکلاتی رو که تو زندگیمون بوجود میاد رو بی دردسروبحث وکشمکش حل کنیم
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • مایده
    مایده
    دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 16:41
    سلام صبح بخیر
    مرسی رویا جون بخاطر مطالب خوبت صوتها رو دانلود کردم مرسی
    ادلیا دلم برات تنگ شده کجایی دختر جون کی عروسیته ؟
  • مایده
    مایده
    دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 16:48
    دیروز روز خوبی داشتم فقط مهمون سرزده داشتم نرسیدم بعضی برنامهانو انجام بدم واینکه واقعا یه رویاست برام که روزی کنترول اشکهام دست خودم باشه سر جزیترین مسایل گلوله گلوله اشک میریزم وخیلی هم دیر بند میان
    امروز دلم میخواد فقط به خوبیهای اطرافیانم فکر کنم حتی اگه به اندازه یک لبخند کوچیک بوده وخدا رو شکر کنم بابت سلامتی وزندگیم وخانواده خوبم وهمسر وبچهای سالم وعزیزم خدایا از ته دلم ازت مچکرم بابت نتمام نعمتها ی بی ممنتی که دادی
  • مایده
    مایده
    دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 16:53
    راستی اگه راهکاری واسه جلوگیری از گریه کردن دارین بهم کمک کنید واقعا نیازمند راهنمایی وکمک هستم تنها راهی کنم فکرشو کردم اینه که اون لحظه حواسمو پرت کنم ولی خیلی زود بغض میکنم وچشام پر اشک میشن وسرازیر میشن دکتر هم رفتم گفت چشمام مشکلی ندارم
  • مارال
    مارال
    دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 20:16
    سلام خوبین؟؟
    راحل چرا؟؟
    دلت نازکه
    خدا دوستت داره وگریه میکنی
    هرموقع گریه داشتی یاد مصیبتای حضرت زینب بیفت وحضرت زهرا
    گریت وبه اون سمت ببر
    ایه الله بهجت یه روایت داره که چند وقت قبل محرم چله گناه نکردن میگیرن که خدا بهشون اشک چشم بده واسه محرم
    بزرگش نکن الکی این عیب وایراد نیست
  • شالیزار
    شالیزار
    دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 20:35
    سلام.سلام خوبین خوشین .سلامتین .
    ماعده جون ان شالله اینکه مارال گف خیلی خوبه گریه هاتو به نیت امام.زمان و امام حسین بزار ولی ان شالله دلت شادو سرحال باشه .
    مارال خانم شما چطوری پوت بهتره ان شالله
  • مارال
    مارال
    دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 21:04
    دیشب خیلی درد داشتم ملوسکم اعصابمو بهم ریخت
    ولی من خوابم بیاد دیگه نمیتونم بیدار بمونم خوابیدم ولی از درد میپریدم گاهی
  • شالیزار
    شالیزار
    دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 21:29
    عزیزم .خوب ی مسکن میخوردی .خودتو اذیت نکن .
  • شالیزار
    شالیزار
    دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 21:30
    خیلی به خودتم فشار نیار .حالا یکمم خونت بهم ریخته باشه اتفاقی نمیفته .
  • مارال
    مارال
    دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 22:23
    وای نه از صبح همسرم رفت سریع رو تختی ومرتب کردم وهمینجوری تو خونه چرخیدم که همه چیز سرجای خودش باشه
    وسواس نیستم ولی دوست دارم مرتب باشه
    مامانم صبح اومد الان اش گذاشتم
    بدبختی اینه که پای چپمم که سیاتیکه درد میکنه از زانو میزنه به باسنم
  • +1
    شالیزار
    شالیزار
    دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 22:44
    خوب هی فشار نیار بهش دیرتر خوب میشه .بیشتر اذیت میشی .یکم دندون رو جیگر بزار خوب .وگرنه میام برات ها
    مارال گفته:
    وای نه از صبح همسرم رفت سریع رو تختی ومرتب کردم وهمینجوری تو خونه چرخیدم که همه چیز سرجای خودش باشه
    وسواس نیستم ولی دوست دارم مرتب باشه
    مامانم صبح اومد الان اش گذاشتم
    بدبختی اینه که پای چپمم که سیاتیکه درد میکنه از زانو میزنه به باسنم
    خیلی به خودتم فشار نیار .حالا یکمم خونت بهم ریخته باشه اتفاقی نمیفته .
  • .mahta.
    .mahta.
    سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 05:49
    مارال جان منم فک میکنم یه چیزی تو مایه های همین سیاتیک دارم ، وقتی زیاد کار میکنم،یه دردی از لگنم میریزه توی پاهام خیلی بده . انشاالله خدا شف بدده .
    مائده جون گریه بر مصیبت امام حسین علیه السلام ، اجر و پاداشش قابل شمارش نیست، و جزو اعمالی هست که بعد 120 سال اگه از دنیا بریم، هرچندسال که بگذره ، همچنان بخاطر اون اشک ، برامون پاداش نوشته میشه . سعی کن هروقت گریه ت گرفت، سریعا به مظلومیت ارباب فکر کنی. این باعث میشه که هم اشکات حروم نشن،هم اینکه زودتر از معمول اشکت بند میاد .فقط به نظرم سعی کن جلوی همسر و بچه هات اشک نریزی.
    امام زمان علیه السلام در عالم هستی تصرف دارند ... اولین گام برای آرامش : ارتباطمونو با امام زمان اصلاح کنیم...
  • .mahta.
    .mahta.
    سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 06:06
    مایده گفته:
    سلام صبح بخیر
    دیروز روز خوبی داشتم
    امروز انشاء الله میخوام حتی خیلی کم هم افکارم منفی نباشه کلا مثبت باشم یه بچه مثبت خوب وناز خخخخخ
    مهتا جان غیبت شنیدم البته نمیدونم آگه کسی راهنمایی ومشورت بخواداز ادم بعد اگه بخوای حرفی بزنی غیبت اون طرفی که نیست یشه غیبت حساب میشه ؟؟؟
    شما اینجور مواقع چکار میکنید ؟؟؟؟سعی کردم از بدیش نگم ولی به هر حال پشت سرش حرف زدیم
    در مرحله اول غیبت نکردنه و در مرحله بعدی جلوگیری از غیبت شنیدن، اول باید اگه میتونی بحث و عوض کنی ، قشنگ بگی خب بحثو عوض کنیم . اگه نشد، یه صلوات بفرست ، اگه دیدی اصلا نمیتونی کاری کنی، جمع رو ترک کن و هروقت غیبت تموم شد دوباره برگرد . چون شنونده غیبت ، مثل خود غیبت کننده آسیب میبینه .
    عزیزم اگه کسی در مورد فردی ازت مشورت خواست، میتونی جملات و راهکاراتو کلی بیان کنی . مثلا بگی که در شرایط سخت بهتره انسان اینطور رفتار کنه ، یا بگی در برابر افرادی که فلان رفتارو دارن بهتره سکوت کنیم . سعی کن اسم نیاری و اگه طرف خواست دائم ازون آدم حرف بزنه ، بگو : حالا من به اون شخص کار ندارم که غیبتش نشه، ولی در کل بهتره شما فلان کنی ، فلان کنی و ...
    امام زمان علیه السلام در عالم هستی تصرف دارند ... اولین گام برای آرامش : ارتباطمونو با امام زمان اصلاح کنیم...
  • آدلیا
    آدلیا
    سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 11:58
    سلام بچه ها, یه راهنمایی میخوام
  • آدلیا
    آدلیا
    سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 12:00
    من واسه خرید جهیزیه ام اومدم تهران, میخوام سرویس ظروف و روتختی بگیرم, به غیر از بازار شوش کجا رو پیشنهاد میکنید, یه جایی که قیمتاش مناسب باشت تنوعش هم خوب باشه, واسه لباس خونگی و مانتو کجا رو بهتره بگردم؟
  • مایده
    مایده
    سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 16:39
    راستی مارال جون تو تل واسه اقای زاهد پیغام گذاشتم که راجع به سایت میخوای باهاش صحبت کنی دو تا شماره تلفن داد گذاشتم تو گروه برات تماس گرفتی باهاشون ؟؟؟؟؟
  • +1
    مایده
    مایده
    سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 16:44
    دیروز روز خوبی داشتم برنامه‌هامو انجام دادم ودل چند نفرو شاد کردم خدارو شکر
    امروز میخوام افکار م مثبت باشه وسعی کنم کلا با صدای خیلی اروم صحبت کنم انشاء الله بتونم موقع ی که بچه‌ها م خرابکاری میکنن جیغ جیغ نکنم
  • Ebru
    Ebru
    سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 22:57
    سلام به همگی :x
    چه حال چه خبر؟
    مادر شوهرم اینا فردا می خوان بیان خونمون حسابی مشغولم :)
    آدلیا جون به شهر پرتکاپو و زنده و البته آلوده ما خوش اومدی ;)
  • Ebru
    Ebru
    سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 23:01
    برا خرید روتختی و ظروف بازار بزرگ تهران هم می تونی بری عزیزم ی قسمت داره بورس روتختیِ ...
    و همچنین مولوی تکو توک مغازه هایی برای روتختی داره
    اگه برند چه روتختی چه ظروف بخوای مغازه های شمال شهر سر بزن
    مثلا تو شریعتی ی مغازه ظروف فروشی هست وااااای ی ظرف های ستِ خوشکلی داره که نگو :x
  • مارال
    مارال
    سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 23:06
    سلام خوبین
  • مارال
    مارال
    سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 23:08
    ابرو جان ظروف اونجا قیمت مناسب نداره که بالام‌جان ارزون میخواد
    ادلیا بهترین جا همن شوش خیابان صابونیان هست که تمام تنوع هارو از ظروف داره
    روتختی هم‌مولوی خوبه پاساژاش دارن روتختی خودتم میتونی پارچه از خودشون بکیری وست کنی

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی