Loading...

• +5
    فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 21:20

دوستای گلم من الان دچار بحران روحی شدیدم الان دو روزه سر در گمم !!! بیاین اینجا اعلام کنید برنامتون چیه ؟ بازم میاید اینجا یا نه ؟ گوناااااه دارم منو از بحران بکشید بیرون گریههههههههههههههه (27423 بازدید)

والا بخدا دیوونه هر جائی هست اگه قرارا باشه با کوچیکترین مسئله ای بخواد هر جمعی بهم بریزه که سنگ رو سنگ بند نمیشه .من خودم اینجا رو دوست دارم امیدوارم شما هم اجازه ندید صحبتهای بی اساس بقیه روتون تاثیر بذاره
    منتظرتون هستممممممممممممممممممممم میدوستمتون بوسسسسسسسسسسسسسسسس
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 21:21
    دوست جونیها من برم ناهار و اماده کنم برمیگردم ایشالا که اسمتون رو تو این صفحه ببینم =((
  • +1
    الهام64
    الهام64
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 21:42
    سلام ، من به عنوان یه آدم بی طرف و کم تجربه اینو می گم ، همه اون مطالبی را که میشد بخونم خوندم ، نتیجه گیری من اینه که دارید زیاده روی می کنیم ، اگر واقعا طرفتون مریضه ، بهش کمک کنید که خوب بشه ، فکر کنید برادرتونه ، همه ما در یک جامعه زندگی می کنیم همه انسان هستیم بدون در نظر گرفتن رنگ پوست و لهجه ، باید کمک کنیم بهم ، از محبت که خارها به گل تبدیل میشه ، هر چند که در این وضعیت پیش اومده همه مقصریم ، حتی من تازه وارد ، هیچکسی نخواست وسط را بگیره ، بزرگترها میتونستند کمک کنند به اینجاها کشیده نشه ، همه شما ها طرف دوستتون را گرفتید بدون اینکه بفهمید شاید دوست شما هم مقصر بوده
  • +1
    الهام64
    الهام64
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 21:47
    به هر حال شاید ، نتیجه گیری من اشتباهه ، شاید حق با شماهاست اما الان که اون نیست اما شماها هنوز درگیر ماجرا هستید ، بیاین بهم کمک کنیم ، راستگو باشیم حتی اگر مخالف خودمون باشه ، من جای شماها بودم از مدیران سایت می خواستم که دسترسی این کاربر را باز کنند و بعد با هاش حرف میزدیم ، مثل اینکه سایت داره ، از تجربیاتش استفاده می کردیم و به جاش درس صبوری و متانت با خانم ها را یادش میدادیم نه اینکه با لجبازی فقط یه عقده این وسط بزاریم
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 21:56
    الهام هستی واقعا تازه واردی ؟ !!!
    منم با اینکه بذاریم خود مدیر سایت پیگیری کنه موافقم نباید بذاریم جمعمون بهم بریزه اینجا دنیای مجازیه و درش به روی همه باز این همه میتونه شامل هر عقیده و فکر و اخلاقی باشه تو زندگی واقعی هم دور و برمون هستن همچین ادمهائی
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:01
    گلی جونم بنظر من یارو شدیدا خالی بسته ایشالا که رسوا بشه و عمو پرویز هم پیگیر ماجرا هست
  • +2
    فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:03
    الهام هم سوال منو جواب نداده خاموش شد !!! عجب اوضاعی شده
    بقول اسی تو روحت شهرام که چشم نداشتی ی جمع دوستانه رو ببینی
  • الهام64
    الهام64
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:04
    فکر کنید برادر خودتونه ، نشده تا بحال خود ما تو دعوا ، چرت و پرت بگیم ، من که خودم درگیر میشم به زمین و زمان حرف میزنم ، کدوممون تا بحال کنجکاوی نکردیم یا بهتر بگم فضولی ، پس میتونستیم با صبوری برخورد کنیم
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:06
    قربونت بشم خوبم جیگر ............گلی حرف رفتن نزن حداقل بذار جواب مدیر سایتو بشنوی امیدوارم که پیگیر مسئله هستن
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:10
    گلی ما هم میدوستیمت .اگه تونسته ایمیل تو رو هک کنه پس میتونه به ایمیل هممون دسترسی پیدا کنه ولی من بازم میگم که طرف تابلو چاخان کرد کم اورده ی ... زده ایشالا که مشکلی پیش نیاد
    امیدوارم دوباره بچه ها برگردن و مث قبلا جمع بشیم حتی اگه شده تو ی سایت دیگه
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:11
    :)]
  • الهام64
    الهام64
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:12
    شرمنده من گیر مادرم بودم ، ایشون کسالت دارند
  • الهام64
    الهام64
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:16
    دوست عزیزم ، تا بحال شما در دعوا کسی را تهدید نکردید ، مستقیم گفت : که ایمیل شما را هک کرده ؟ من ادعای فداکاری ندارم ، میگم حرف بزنیم به جای جنجال ، این ترفند حکومته که دلش میخواد ما ها بیفتیم به جون هم تا متوجه گرونی ها و مشکلات نباشیم ، در ضمن اینجا محیط مجازیه ، ما نمیتونیم در جایی که درش بازه ، حرفای پنهانی بزنیم ، ما مال اونا رو می خونیم اونا هم مال مارو
  • الهام64
    الهام64
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:19
    به نظرم برداشت همه ، حتی خود من اشتباه بوده
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:27
    گلی ایشالا که مشکل حل بشه و هیچ مشکلی هم برای تو یا کس دیگه ای از جمعمون پیش نیاد
  • بهار
    بهار
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:28
    سلام فری جون
    پخ گلی جون پخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    سایت من
  • +1
    فرفره
    فرفره
    گل گیس گفته:
    من خودم تو زندگی کلی دغدغه و مشکلات دارم میام اینجا با دوستام تو یه محیط آروم یه کم شوخی میکنیم و میخندیم و حرف میزنیم شارژ روحی میشیم و دلمون باز میشه درست نیست هر کسی به خودش اجازه بده آرامش دیگران رو سر هیچ و پوچ بهم بریزه
    هزار تا لایککککککککککککککککککککککککککککککککک واقعا همینه
  • بهار
    بهار
    فری چرا آقای زاهد نمیاد حرف بزنه
    همشون نیستن مذیرا و ناظرا و .....
    سایت من
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:29
    سلام عزیزم خوبی ؟ گل پسر خوبه
  • بهار
    بهار
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:29
    مرسی عزیزم
    فری جون با م میریم یه سایت دیگه اشکال نداره
    سایت من
  • فرفره
    فرفره
    چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 22:31
    نمیدونم والا من از دیروز کلی بهم ریختم اومدم اینجا از فضای داغونم دور بشم دیدم اینجا داغونتر از خودمه خخخخخخخخخخخ

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی