Loading...

• +4
    مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    یکشنبه 8 دی 1392 - 08:37

مخصوص خانومای با ادب... ورود آقایون اکیدا ممنوع (72343 بازدید)

موضوع گفتگو آزاده و همه چی رو دربر می گیره. ما هم که موضوعات به روز و علمی و عملی رو مورد بحث قرار میدیم!
    آقای محترم اگه اینجایی و می خوای مطالب رو بخونی بدون که مدیون تمامی خانومایی هستی که اینجا میان چون هیچکدوم راضی نیستیم پس برو و یه جای دیگه سرت رو گرم کن.ممنون
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • +1
    مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 8 دی 1392 - 08:39
    سلام
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • +1
    مامان امیرارشا
    مامان امیرارشا
    یکشنبه 8 دی 1392 - 08:39
    خانوما اون تاپیک بی ادبها رو فراموش کنید و بیاید اینجا >:d<
    پسرم.. بدون تو حتی سراغ نفس کشیدن هم نمی رم
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 8 دی 1392 - 08:41
    چرا بی ادب؟؟؟
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 8 دی 1392 - 08:42
    مگه همه باهم گفتگو درد دل نمیکنن؟
  • +1
    مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 8 دی 1392 - 08:42
    کمک ب همدیگه واسه بارداری!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 8 دی 1392 - 08:44
    واااااااااااااااااا
  • مامان معصومه
    مامان معصومه
    یکشنبه 8 دی 1392 - 09:00

مهسا جون هستی؟
    سایت من محسنم رو دوست دارم در حد پرستش
  • آتِنا
    آتِنا
    یکشنبه 8 دی 1392 - 09:10
    سلام مامانا اونجایید ؟
    سایت من عشق من خنده تو تمام وجودم را در بر گرفته است ...دوستت دارم پسر عزیزم
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    یکشنبه 8 دی 1392 - 13:57
    سلام به همه ماماناى مودب. ميبينم كه تاپيك مودبها زياد مشترى نداره! بايد صبر كنيم تا همه بيدار بشن. ببينيم چند تا خانم مودب داريم!!
    راستي چه حالى ميده وقتى تو قسمت نى نى ها ميزنه: هيچ كس جز شما آنلاين نيست. ( ساعت ٥ صبح است. هيچ كس اينجا نيسسسست. همراه اول!!!! )
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مامان مریم و آرمان جون
    مامان مریم و آرمان جون
    یکشنبه 8 دی 1392 - 17:07
    اولین سلام صبحگاهی و تقدیم به کی کنم؟سلامی به زیبایی لبخند گل سرخ! سلامی به زیبایی چشمک ستارگان!سلام...
    سایتی مناسب برای جوونای توی خونه.کلوپ جوونا با موضوعات مفید و سرگرم کننده برای جوونا. www.javonpasand.ir سایت دخترمه حتما سر بزنید.
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 8 دی 1392 - 17:24
    مینا جون به من ;))
    سلام به همه مامانهای گل صبح زمستونی پر از آلودگیتون بخیرررررررررررررررر
    بچه ها استادان گرامی کجائید بیائید می خوام از نحوه تدریس معلم خصوصی ام بگم :-sS
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 8 دی 1392 - 17:25
    مینا جون و مریم جون در تاپیک قبلی واقعا جاتون خالی بود بسیار خندیدیم =))
  • مامان مریم و آرمان جون
    مامان مریم و آرمان جون
    یکشنبه 8 دی 1392 - 17:26
    تنبلا درس زیادی خوندن خواب موندن.زهرا جونم سلام.رز خوبه؟
    سایتی مناسب برای جوونای توی خونه.کلوپ جوونا با موضوعات مفید و سرگرم کننده برای جوونا. www.javonpasand.ir سایت دخترمه حتما سر بزنید.
  • مامان مریم و آرمان جون
    مامان مریم و آرمان جون
    یکشنبه 8 دی 1392 - 17:27
    آره از گوشی مباحث درسی و غیر حضوری دنبال میکردم ولی نمی تونستم جواب بدم.
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 8 دی 1392 - 17:37
    سلام مینا جونم خوبی بچه ها خوبن ؟
  • مامان مریم و آرمان جون
    مامان مریم و آرمان جون
    یکشنبه 8 دی 1392 - 17:42
    خدارو شکر خوبن.نفسها بالا پایین میره.
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 8 دی 1392 - 17:48
    امیدوارم همبشه به سلامتی و خوشی بره و بیاد
    تاپیک قبلی رو خوندی راستی شما هم استادی ؟ من و مهسا جون و زینب جون دنبال علم و دانشیم اگه شما استادین اجازه بدید از محضرتون استفاده کنیم ^:)^
  • مامان مریم و آرمان جون
    مامان مریم و آرمان جون
    یکشنبه 8 دی 1392 - 17:50
    اختیار داری خانوم ما شاگرد شماییم پیش شما درس پس میدیم.استادا خسته ان امروز نمیان کلاس. 8-}
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 8 دی 1392 - 17:51
    میدونی قرار بود به صورت خصوصی یاد بگیریم فکر کنم اونها خیلی علم و دانش آموختن خسته شدن دارن استراحت میکنن :))
  • مامان رز
    مامان رز
    یکشنبه 8 دی 1392 - 17:53
    آهان تازه فهمیدم استادان گرام فرزانه جون و غزل جون نمییان شما جایگزین اونها هستی
    ببخشید استاد ^:)^ ^:)^

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی