Loading...

• موفرفری مامان
    موفرفری مامان
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 01:06

کتاب خوانی (3011 بازدید)

سلام بچه ها حالا که اینجاییم ...بیاید هر کتابی خوندین و جالب بوده معرفی کنید یکمم راجبش توضیح بدید
  • هانی
    هانی
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 02:08
    از ایرانی ها چیو پیشنهاد میدی؟
    سایت من دروغ گفتن را ارج می دهیم و رسوا کردن دروغ را مجازات می کنیم. مردم دروغ را می بخشند اما کسی که دروغ را فاش می کند، نمی بخشند.
  • توت فرنگی (نی نی سایتی)
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 02:08
    حتما عزیزم
    هانی گفته:
    یعنی حتما بخونش، هم کلی اطلاعات به ادم اضافه میشه و هم حس جالبی بهش دست میده.
  • هانی
    هانی
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 02:09
    رمان روزگار سپری شده ی مردم سالخورده رو خوندی؟
    سایت من دروغ گفتن را ارج می دهیم و رسوا کردن دروغ را مجازات می کنیم. مردم دروغ را می بخشند اما کسی که دروغ را فاش می کند، نمی بخشند.
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 02:10
    رمان ایرانی
    در امتداد حسرت و من خیلی دوست دارم واقعا نمیدونم چند بار خوندمش شاید صد بار یا بیشتر
    غزل هم عالیه
    نویسنده هر دوش طیبه امیرجهادی
    رخساره
    بامداد خمار
    بخت طوبی
    فعلا اینا رو یادم میاد
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 02:10
    نه نخوندمش
    هانی گفته:
    رمان روزگار سپری شده ی مردم سالخورده رو خوندی؟
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 02:11
    عشق ساده هم قشنگه اثر فهیمه رحیمی
  • هانی
    هانی
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 02:15
    کتابهای فهمیه رحیمی واقعا تاثیر بدی روی دخترانمون گذاشته.
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 02:16
    چطور هانی؟ من همین یه کتاب و ازش خوندم
  • +2
    هانی
    هانی
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 02:40
    یه سری کتاب ها جز کتاب های عامه پسند قرار میرگیرند و اکثر مردم می خوننشون، این کتاب ها تاثیر زیادی روی جامعه میذاره.
    فهیمه رحیمی یکی از معروفترین نویسندگان عامه پسند هست و کتابهاش بسیار پرفروش هست، بزرگترین خیانتی که فهمیه رحیمی به زنان همجنسش می کنه اینکه یه زن رو ناتوان جلوه میده، زنی که نیازمند مرد هست، زنی که بدون مرد هیچه، زنی که احساساتی هست و بسیار زیبا و همچنین مرد بسیار زیبا در طرف مقابل که در ۹۰ درصد اوقات مغرور هست و به زن توجهی نداره.
    این وابستگی که زن حس می کنه باید متصل به مرد باشه و مردی که هر کاری بخواد با اون زن می کنه و اون رو مطیع خودش می کنه، این فرهنگ مردسالاری رو خیلی تقویت می کنه و دختران هم رویایی جلو میرن و همیشه منتظر یه مرد هستند که اونهارو سیو کنه.
  • مهسان
    مهسان
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 02:46
    توت جون کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن از استیو هاروی هست .خیلی جالب بود
  • مهسان
    مهسان
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 02:48
    اثار فهیمه رحیمی در چه زمینه ایه؟
    توت فرنگی (نی نی سایتی)
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 02:55
    مرسی مهسان جان
    هانی نظری نمیتونم بدم چون تنها کتابی که ازش خوندم عشق ساده بود که موضوعش البته همینی بود که گفتی
  • Papion
    Papion
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:24
    رمان غرور و تعصب هم قشنگه برای رمان خون ها
    تو زمینه روانشناسی نیمه تاریک وجود و وضعیت آخر رو دوست داشتم
    کتاب بر باد رفته رو بارها خوندم اون یاغی گری و بی توجهی اسکارلت به افکار اطرافیان رو خیلی دوست داشتم :-)
  • +1
    Papion
    Papion
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:25
    فهیمه رحیمی رمانهای عاشقانه عشقی مینوشت که تو دبیرستان میخوندم از روی کنجکاوی. الان اصلا حاضر نیستم کتابهاشو دست بگیرم
  • Papion
    Papion
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:26
    آناکارنینا خیلی جالب بود. دیدگاه روانشناسه و دقت نویسنده قابل تحسینه
  • مامان تازه
    مامان تازه
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:31
    تو زمینه روانشناسی کاربردی قدرت فکر ژوزف مورفی عالیه.در حال حاضر مشغول خوندن ماری آنتوانت اثر پیر ترلوف هستم
  • Papion
    Papion
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:31
    الان زیاد حضو ذهن ندارم ولی تو تاریخی ها... سینوهه..کنیز ملکه مصر.. خواجه تاجدار.. آرزو.. طاووس...زندانی قعله قهقهه.. از صید ماهی تا پادشاهی.. کشورگشایان قاجار...ناصرالدین شاه زن ذلیل رو فعلا یادم میاد که خوندم . خوب بودن همه . آرزو و طاووس در درجه دوم زیاد خوشم نیومد.. داستانش جذاب بود ولی طاووس توش سوتی داشت که باعث شد کتاب دیگه مزه نده. آرزو هم مثل سریالهای کره ای ...زیاد طول و تفضیل داشت.
    استخوانهای دوست داشتنی که خیلی معروفه رو اصصلا دوست نداشتم وسط هاش گذاشتم کنار
  • +1
    مامان تازه
    مامان تازه
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:32
    وای آنا کارنینا فوق العادس.کلا همه رمان های تولستوی محشره جنگ و صلح، رستاخیز
  • Papion
    Papion
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:33
    مامان تازه ماری آنتونت در چه مورده؟
    کنجکاو شدم قدرت فکرو بخونم.
  • +1
    مامان تازه
    مامان تازه
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:35
    ماری آنتوانت راجب سقوط سلطنت لوئی شانزدهم و انقلاب فرانسه اس.ماری ملکه فرانسه یه زن بیفکر خودخواه که خیلی منفور بوده و سرشو با گیوتین زدن

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی