Loading...

• موفرفری مامان
    موفرفری مامان
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 01:06

کتاب خوانی (3010 بازدید)

سلام بچه ها حالا که اینجاییم ...بیاید هر کتابی خوندین و جالب بوده معرفی کنید یکمم راجبش توضیح بدید
  • +1
    مامان تازه
    مامان تازه
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:38
    بچه ها حتما کتاب [color=#222222; font-family: Roboto-Regular, HelveticaNeue, Arial, sans-serif; font-size: 14px; text-align: left] «[/color]
    زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند
    [color=#222222; font-family: Roboto-Regular, HelveticaNeue, Arial, sans-serif; font-size: 14px; text-align: left]» نوشته‌ی دکتر «کلاریسا پینکولا استس رو حتما بخونین.اونوقت متوجه میشین فهیمه رحیمی چ ظلمی در حق ما زنا میکنه[/color]
  • +1
    Papion
    Papion
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:39
    اوکی ممنون خیلی باید قشنگ باشه.
    یکی هم خوندم به اسم ویکتوریا.. راجع به ویکتوریا ملکه ی روسیه. توش راجع به اقدامات ایوان مخوف هم چیزهای دلخراشی نوشته بود. در مورد فضای اون زمان اطلاعات خوبی میده
  • خوشبخت ترین زوج mah
    خوشبخت ترین زوج mah
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:40
    بچه ها کتابی میشناسین برای ارتباطات مفید باشه
    خدایا شکرت برای آگاهی،سلامتی و ثروت و شادی روز افزون هردویمان کانال قانون جذب @tjazb
  • Papion
    Papion
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:40
    مامان تازه جان راجع به فهیمه رحیمیه؟
  • +1
    مامان تازه
    مامان تازه
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:41
    نه عزیزم راجب زن.اینکه زنا در طول تاریخ خیلی قدرتمند هستن و میتونن به خواسته هاشون برسن
  • +1
    مامان تازه
    مامان تازه
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:42
    پاپیون جون نویسنده ویکتوریا کیه که بخونمش
  • +1
    Papion
    Papion
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 05:52
    ببخشید عزیزم رفتم نگاه کردم اسم کتابو اشتباه گفته بودم آخه خیلی سال پیش خوندم :-p اسمش کاترین کبیر هست. نویسنده زویا اولدنبورگ هست.
  • هانی
    هانی
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 06:31
    بین روس ها من داستایوفسکی رو از همه بیشتر دوست دارم.
    نمی دونم چرا روس ها انقدر توصیف کردن رو دوست دارن، ۵۰ صفحه در مورد یه اتاق می نویسن و توصیفش می کنن، اخرش ادم میخواد سرشو محکم بکوبه به دیوار
    سایت من دروغ گفتن را ارج می دهیم و رسوا کردن دروغ را مجازات می کنیم. مردم دروغ را می بخشند اما کسی که دروغ را فاش می کند، نمی بخشند.
  • مامان تازه
    مامان تازه
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 06:34
    کلا نثر روس ها سنگینه.ابله رو خوندی؟
  • +1
    هانی
    هانی
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 06:36
    اره، خوندم
    می دونی مامان تازه کتابهاشون روان نیست، وسطش اعصابت رو خرد می کنند.
    سایت من دروغ گفتن را ارج می دهیم و رسوا کردن دروغ را مجازات می کنیم. مردم دروغ را می بخشند اما کسی که دروغ را فاش می کند، نمی بخشند.
  • هانی
    هانی
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 06:37
    تو روانشناسی، من کتاب های اروین یالوم رو خیلی دوست دارم.
    وقتی نیچه گریست، مامان و معنای زندگی، خیره به خورشید، درمان شوپنهاور و ...
  • هانی
    هانی
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 06:39
    بچه ها اینجا کسی طرفدار مارکز و یوسا و کوئیلو هست؟
  • +1
    هانی
    هانی
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 06:43
    مامان تازه ددست دارم نظرت رو در مورد کتابهای یونگ و نظریه ی ۴ کهن الگوی زنانه اش بدونم؟
    کمتر کسی رو دیدم که به این مسائل علاقه نشون بده، خوشحالم که اینجایی
  • مامان تازه
    مامان تازه
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 08:00
    فدات بشم هانی جون.کتابهای کوئیلیو رو خوندم از بینشون برنده تنهاست رو بیشتر دوست دارم.با افکار یونگ در زمینه آنیما و آنیموس و روانکاوی تا حدی آشنا هستم
  • مامان تازه
    مامان تازه
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 08:03
    من وقتی کتابهای نیچه رو میخونم اعصابم خورد میشه و سرگیجه میگیرم.غروب بتان و چنین گفت زرتشت.به ویرجینیا وولف علاقه داری؟ هرچند نثر اونم مبهم و سرگیجه آوره
  • شیخ!
    شیخ!
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 09:18
    ماه عسل در پاریس_دختر کشیش_قمارباز
  • موفرفری مامان
    موفرفری مامان
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 10:30
    مرسی بچه ها پیشنهاداتون عالی بود آنا کارنینا ،بربادرفته ،قشنگ بودن غرور تعصب بد نبود بلندیهای بادگیر زیاد جذبم نکرد جین ایر و ربکا قشنگ بودن سه تفنگدار قشنگه سینوهه قشنگه یجاهاش حوصلمو سر برد،
  • موفرفری مامان
    موفرفری مامان
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 10:31
    حتما کتابهایی پیشنهاد دادین میخونم مرسی
  • موفرفری مامان
    موفرفری مامان
    شنبه 9 اردیبهشت 1396 - 10:36
    کتابهای زویا پیرزادم قشنگن بچه ها واقعا قشنگه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی