Loading...

• +2
    مامانی s
    مامانی s
    دوشنبه 18 آذر 1392 - 00:26

کسانی که چند ماهه اقدام کردن اما نتیجه نگرفتن بیان بهم کمک کنیم! (90780 بازدید)

من 4 ماهه اقدام کردم اما نتیجه نگرفتم .کمکم کنید........................ ^:)^
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 22 دی 1392 - 06:49
    سلام سمیرا جون میگن ماهی که انتظارشو نداری مامان میشید ایشالاااااااااااااااااااااااا
    خداااااااا جونم به ما نی نی سالم و صالح بده منتظریم..... من امروز دستهایم را بالا بردم و از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم -
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 22 دی 1392 - 06:52
    بچه ها ی حرف در گوشی بگم؟!
    منم ماه قبلی خیییییییلی امید داشتم اما پری اومدو ................. :((
    اما این ماه حس مادر شدن ندارم :(
    انگاری این ووروجک مامان قصد نداره منو بابا یی رو خوشحال کنه و بیاد پیشمون
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 22 دی 1392 - 06:53
    بچه ها من دارم نگران میشم نکنه نازا باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :((
    :((
  • مامانی s
    مامانی s
    یکشنبه 22 دی 1392 - 06:55
    این ماه 6 مه خدایااااااااااااااااااا تورو به این روز عزیز قسم میدم همه کسانی رو که منتظر نی نی ان نی نی سالم و صالح بده بهشون......
    خدایا منم نی نی سالم مییییییییییییییییییییییییییخواااااام [-O<
  • mamane amir arsalan
    mamane amir arsalan
    یکشنبه 22 دی 1392 - 09:11

Salam azizam manam mesle to hastam. Ishalah in mah har dotamon maman mishim
  • یاس بانو
    یاس بانو
    یکشنبه 22 دی 1392 - 19:31
    سلام سمانه جون و مامان های دیگه... فکرهای بد رو از خودتون دور کنید... خداجون به موقعش به هممون بچه ی سالم و صالح و زیبا میده.... نگران نباشید
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    یکشنبه 22 دی 1392 - 20:18
    salam be hamegi.manam mesle toam samane joon manam aslan in mah omidi nadaram ama harchi khoda bekhad
    خدایا شکرت که عسل نازمو بهم دادی
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    یکشنبه 22 دی 1392 - 20:23
    yas banoo joon khoda az dahanet beshnave ishalla ke hamamoon in mah nini miyad too delemoon
  • مامانی s
    مامانی s
    چهارشنبه 25 دی 1392 - 23:59
    خدایا دیگه روم نمیشه پیشت دعا کنم خودت حال و روزمو ببینی میفهمی :(
  • مامان علي
    مامان علي
    پنجشنبه 26 دی 1392 - 07:21
    سلام بر همكي. من تازه عضو شدم. بسرم 5.5 داره. 6 ماهه كه داريم برا بعدي اقدام مي كنيم. ولي فعلا خدا نخواسته. واقعا ناراحتم. راهنماييم كنيد...
    من مامان يه بسر 5.5 ساله ام.
  • mamane amir arsalan
    mamane amir arsalan
    پنجشنبه 26 دی 1392 - 08:19

Salam kasi hast?
  • mamane amir arsalan
    mamane amir arsalan
    پنجشنبه 26 دی 1392 - 08:41

Khely zire delam dard mikone tokhmdane rastam hast.mitarsam baz kist bashe. Vali 15roz pish doktor bodam goft moshkeliI nadaram. faghat goft ye folikol hast ke tabieie,folikol chie?
  • یاس بانو
    یاس بانو
    پنجشنبه 26 دی 1392 - 22:46
    نگران نباش، زمان تخمک گذاریته. یعنی تخمک.
  • مامانی s
    مامانی s
    جمعه 27 دی 1392 - 18:18
    بچه ها اگه هرروز اقدام کنیم مشکلیه؟
  • مامانی s
    مامانی s
    جمعه 27 دی 1392 - 18:19
    مامانه امیر ارسلان نامدار از خودت بگو؟اسمت؟سن؟چند ساله ازدواج کردی؟چند ماهه اقدام کردی؟
  • مامانی s
    مامانی s
    جمعه 27 دی 1392 - 18:20
    من ماه قبلی تخمدان هام درد میکردن اما این ماه هیچ حسی ندارم خدایااااااااااا :(
  • mamane amir arsalan
    mamane amir arsalan
    شنبه 28 دی 1392 - 09:07

22salame.4sale Ezdevaj kardam
  • mamane amir arsalan
    mamane amir arsalan
    شنبه 28 دی 1392 - 09:23

Ta hala jelgiri tabie Dashtam vali hala 4mahe eghdam kardam vali bifayede. Inseri ham dardziad dashtam ke diroz rattan doktor sono dakheli kard goft 2T foliol daram va kist nist.goft dardam be khatere tokhmakgozarie.
  • یاس بانو
    یاس بانو
    شنبه 28 دی 1392 - 19:39
    سمانه جون هر روز خوب نیست! بهترینش یک روز درمیونه که اسپرمها در وضعیت خوبین ، اگه هر روز باشه ضعیف میشن و خیلی جوونن. اگه بیشتر از یک روز درمیون باشه اسپرمها پیر میشن و ضعیف.
  • مامان عسل بانو
    مامان عسل بانو
    شنبه 28 دی 1392 - 20:12
    salam fateme joon nisti golam?

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی