Loading...

• +29
    مارال
    مارال
    پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 - 07:30

همسرداری ۲ (1999715 بازدید)

ادامه پیچ یک رو‌اینجا ادامه میدیم
    چون‌تعداد صفحات زیاد شده بود وصفحه دیر بالا میومد دوباره ایجاد کردم
    خوش اومدین
    بگذریم وببخشیم بخاطر کسی که هرثانیه درحال بخشش است
  • +1
    مهربان
    مهربان
    شنبه 26 آبان 1397 - 16:01
    سلام به همه دوستان
    صبح همگی به خیر و خوشی
    من یه مشکل پیدا کردم که پسرم به هیچ وجه نمیزاره یه دقیقه مویایل دستم باشه به خاطر همین کلا از فضاهای مجازی دور افتادم خخخ
  • +1
    مهربان
    مهربان
    شنبه 26 آبان 1397 - 16:02
    مهتا جان خیلی ممنون که برنامه چالشها رو میذارم من پایه هستم و به حد توان و لیاقتم سعی در همراهی دارم
  • +1
    مهربان
    مهربان
    شنبه 26 آبان 1397 - 16:04
    دوستانی که از خلوتی تاپیک شاکی هستید اینجا یه فضای گفتگو مدار هست یعنی با گفتگو جان میگیره
    هر کی دوست داره اینجا رونق بگیره باید خودش در بحثها مشارکت کنه
    در کل به نظر خودم اینجا تبدیل به تابلوی اعلانات شده هر کی میاد یه پیام میذاره و میره
    هر چی خیره پیش بیاد انشاا...
  • مهربان
    مهربان
    شنبه 26 آبان 1397 - 16:06
    رویا جان کجائی دوست داشتی بیا حداقل از حالت با خبر باشیم
    و همچنین بقیه دوستان .....
    با اجازه روز خوبی داشته باشید :-h
  • +1
    Queen
    Queen
    شنبه 26 آبان 1397 - 19:11
    سلام و صبح بخیر خدمت دوستان گلم
  • مائده
    مائده
    شنبه 26 آبان 1397 - 19:52
    سلام صبح بخیر
    من بعضی برنامهامو انجام میدم ولی دارم روی افکارم کار میکنم که به نکات مثبت زندگیم فکر کنم کمی موفق بودم
    چالس سلام به امام زمان ودعای فرج در قنوت برام نهادینه شده تقریبا و کمتر وقتی یادم میره
    چالش صدقه هم شرکت نکردم
    بسم الله اول هر کاری هنوز ضعیفم وبیشتر اوقات یادم میره
    چالش غر نزدن هم که مارال جون از اول هفته گذاشته بود من از روز دوشنبه همراه بشم غرهای قبلم هم فقط سر بیکاری همسرم بود ان شالله خیر پیش بیاد برامون
    یه چیز دیگه هم که بعد از هر نماز واجب ۱۴ مرتبه یا جواد اللیمه ادرکنی بگی برای وسعت رزق خوبه اینم برای خودم نهادینه شده وانجام میدم
  • مريم گلي
    مريم گلي
    شنبه 26 آبان 1397 - 20:47
    سلام
    روزتون بخير
    من دورادور باهاتون همراه هستم.
    منم دخترم كلا با گوشي دست گرفتن من ميونه خوبي نداره كمتر مي يام و هم اينكه شاغل هستم.
    من يه سوال دارم اينكه اونايي كه بچه كوچيك دارن چطوري خونه رو تميز نگه مي دارن،دختر م دو سال و هشت ماهشه و دائم در حال خالي كردن كمده و كشوهاست. و اينكه هركاري مي كنه من بايد كنارش باشم مدام ميگه مامان بيا پيشم. برا جمع كردنشونم هيچ كمكي نمي كنه كه هيچ اگه ببينه دارم جمع مي كنم عصباني ميشه...
  • مريم گلي
    مريم گلي
    شنبه 26 آبان 1397 - 21:20
    با اينكه صبح ها خونه مادربزرگش مي مونه و اونجا تنها نيست و يه روز در ميون هم برنامه پارك و اب بازي و اينها رو داره بازم انگار انرژيش تخليه نميشه،شما ووزتون چطوري با بچه هاتون مي گذره؟
  • Queen
    Queen
    یکشنبه 27 آبان 1397 - 01:33
    مریم گلی دختر منم همینه جلو می ریزه من پشتش جمع می کنم بازم می ریزه فعلا باید مدارا کرد اما دخترت یه سال بزرگتره فکر کنم باید از در دوستی باید وارد بشی
    مثلا اینو جمع کنیم بریم میوه بخوریم بستنی بخوریم
    دختر منم خیلی کم خوابه از بیست و چهار ساعت فکر کنم دوازده ساعتش داره راه میره و می ریزه می پاشه
  • مريم گلي
    مريم گلي
    یکشنبه 27 آبان 1397 - 01:56
    مرسي كويين جان
    مثلا امروز من مرخصي بودم كابينت ظرفها رو خالي كرده
    كلي دستمال كاغذي در اورده و تيكه كرده
    رفته بود سراغ جعبه لوازم خياطي سوزن ها رو در اورده بود كه به موقع رسيدم
    كلي اسباب بازي ريخته
    لباساشو از كشو در اورده ريخته وسط پذيرايي
    امروز برا اولين بار تخم مرغ اب پز رو دادم خودش پوست بگيره ،كلي پوست پخش و پلا كرد تو اتاقا
    شربتشو حراسش نبود رو فرش ريخت
    بعضي از وسايل رو ميز ارايشو اوره وسط پذيرايي
    و.....
    بقيه تايمشو هم داشته كارتون مي ديده
  • مريم گلي
    مريم گلي
    یکشنبه 27 آبان 1397 - 02:03
    من كلا بابت اين كاراش عكس العمل خاصي ندارم نهايتش بهش مي گم كارت بد بود و يه مقدار با صداي بلند اسمشو صدا مي كنم.
    خودشم نهايت عكس العملش اينه كه مي گه مامان ناراحتي مامان مهربون باش و مثلا ناز مي كنه،يه وقتايي هم مثلا دستمال مي دم خودش فرشو تميز كنه يا جارو بياره كه كم همكاري مي كنه
    بابت اين كاراش حرص نمي خورم ولي....خونه تميز نيست ....
  • +1
    |mahta|
    |mahta|
    دوشنبه 28 آبان 1397 - 02:59
    خبببببببب عید الزهراتون مبارک . انشاالله به حق شادی دل اهل بیت مخصوصا حضرت زهرا و امیرالمومنین ، شما هم دلتون تا ابد شاد باشه .
    روزتون بخیر. من دیروز چالش سلام به آقا امام زمانو انجام دادم ،همراه با سلام صدقه برای سلامتیشون کنار گذاشتم و توی نمازام کامل دعای فرج رو خوندم . رفتم صبح حرم و برای همتون دعا کردم و بعدشم برای تبریک عید یه سر به مادرم زدم و خداروشکر خوش گذشت و برای مادرم گل خریدم بردم . مامانم گفت چقدر خوشحال شدم ، پس مامانبزرگت هم همینقدر خوشحال میشده وقتی یهو براش گل میبردم .خداروشکر.
    من کلا اهل غر نیستم.ولی این هفته سعی کردم بنابر روال همسرداری مارال ، غرنزنم و گله نکنم . و البته از خانواده همسر هم شکایت نکنم و راضی باشم و خداروشکر موفق بودم
  • |mahta|
    |mahta|
    دوشنبه 28 آبان 1397 - 03:00
    مهربان جون انشاالله موفق باشی. ممنون که انرژی میدی و همراهی میکنی .یه دنیا ارزش داره برام .
    شما منو خیلی یاد عمه م میندازی. فرد نازنینیه مث شما
    مهربان گفته:
    مهتا جان خیلی ممنون که برنامه چالشها رو میذارم من پایه هستم و به حد توان و لیاقتم سعی در همراهی دارم
  • |mahta|
    |mahta|
    دوشنبه 28 آبان 1397 - 03:03
    مائده جون خیلی خوبه که دوتا چالش اولی نهادینه شده برات .منم یه مدته برام نهادینه شده خداروشکر. وقتی هم عادت میکنیم خیلی برامون راحت میشه . ولی صدقه رو بذار حتما. ببین من به اندازه 5هزارتومن 500 تومنی کنار گذاشتم . اون پونصدی هارو خرج نمیکنم بلکه هرروز یکیشو برای صدقه میذارم کنار ، وقتی 5 تاش تموم شد ، به جاش یه 5تومنی میذارمو اون 500 تومنی هارو برمیگردونم سرجاش و به همین منوال. شما میتونی 200 ی100 یا هرچندی دلت میخواد اینکارو بکنی. ولی حتما یه مقدار پولی فقط و فق برای سلامتی حضرت کناربذار هرروز.موفق باشی خانوم پرانرژی
  • مهربان
    مهربان
    دوشنبه 28 آبان 1397 - 16:15
    سلام دوستان
    مریم گلی طبیعت و ذات بچه ها با هم متفاوت هست
    مثلا دختر من خیلی آرام بود و بهم ریزیش یه حدی بود که قابل مدیریت بود
    ولی پسر من کلا زندگی برامون نذاشته
    من قبل از پسرم به نظم و مرتبی شهره بودم ولی در حال حاضر میبینم که نمیتونم اونجور باشم
    بخوام به خودم یا پسرم فشار بیارم اذیت میشیم
    به خاطر همین راه خوش خیالی رو در پیش گرفتم و بیشتر سعی میکنم از این زمان لذت ببرم چون خیلی زود این مراحل هم طی میشه
    من از ساعت خوابم میزنم تا خونه رو مرتب کنم چون پسرم اصلا دوست نداره خرابکاریهاش رو جمع کنیم بدتر میکنه
    منی که همه چیزم به جا بود الان نمیدونم مادرشوهرم که وسواس نظم و تمیزی داره بیاد خونمون چه فکری میکنه خخخخ
  • +1
    مهربان
    مهربان
    دوشنبه 28 آبان 1397 - 16:17
    مهتا جان
    راستش برای من هنوز چالشها نهادینه نشده شاید اونقدر که مشغوله ذهنم
    ولی تلاشم رو میکنم
    راستی اینکه گفتی شبیه عمت هستم تعریف بود یا تخریب خخخخ
    این جمله هم بابت شوخی
    چون من که هم عمه هستم هم خاله جونم برای همشون میره
  • +1
    مهربان
    مهربان
    دوشنبه 28 آبان 1397 - 16:19
    مایده جون یه جمله هست که تو سختیها و وقتهایی که درگیری فکری با خودمون داریم خیلی کمک میکنه
    اینکه باید از این نیز عبور کرد و توقف نکرد
    هر کدوم ما در دورانهایی کم میاریم از نظر ذهنی ولی چیزی که مهمه اینه که تو این مرحله ها توقف نکنیم و به فکر گذر باشیم
    موفق باشی دوستم
    منم دعا کن
  • مهربان
    مهربان
    دوشنبه 28 آبان 1397 - 16:20
    نهال جون دلم واسه متنهای پر از انرژی و نشاطت تنگ شده
  • |mahta|
    |mahta|
    دوشنبه 28 آبان 1397 - 16:23
    مهربان جان راستش عمه من خانومه بی نشیریه توی محبت و مهربونی و قلب پاک و صمیمیت و وفاداری به اطرافیان . شما هم منو یاد ایشون میندازی با محبت و آرامشت . البته عمه من مث شما کم سن و سالن .
    برای چالشا ، باید یه مدت کوتاهی مداوم روشون تمرکزکنین تا همه نوبتا تکرار بشه ، بعد مغزتون زود عادت میکنه و خودش یاداوری میکنه بهتون . انشاالله که همراهمون باشین . چون بودنتون دل بچه هارو هم محکمتر میکنه
  • مهربان
    مهربان
    دوشنبه 28 آبان 1397 - 16:26
    مهتا جون شما لطف داری
    بله حتما سعی خودم رو میکنم
    از داشتن دوستان خوبی مثل شما خیلی خوشحالم
    |mahta| گفته:
    مهربان جان راستش عمه من خانومه بی نشیریه توی محبت و مهربونی و قلب پاک و صمیمیت و وفاداری به اطرافیان . شما هم منو یاد ایشون میندازی با محبت و آرامشت . البته عمه من مث شما کم سن و سالن .
    برای چالشا ، باید یه مدت کوتاهی مداوم روشون تمرکزکنین تا همه نوبتا تکرار بشه ، بعد مغزتون زود عادت میکنه و خودش یاداوری میکنه بهتون . انشاالله که همراهمون باشین . چون بودنتون دل بچه هارو هم محکمتر میکنه

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی