Loading...

• مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 02:50

مامانا بیایید گفتگو 2 (14667 بازدید)

سلام بعد از اینکه بخش مامانا بیایید گفتگو 1 مشکل پیدا کرد من تصمیم گرفتم ورژن 2 را ایجاد کنم و از دوستای گلمون می خوام که با موضوع بحث های گذشته تشریف بیارن تا باهم صحبت کنیم
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 02:53
    راستی دوستان اگه گفتید امروز صلوات ها برای کی بود؟ [-O<
  • مامان زینب
    مامان زینب
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 06:33
    زهرا جونم بهترین کار رو انجام دادی =d>
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 17:03
    سلااااام
    عرض کنم خدمتتون که:
    1- مهسا جون 2 - بابایی طاها جون 3- فرزانه جون 4- مریم جون مادر سه فرزند 5- مهشید جون مامان پانیا جون 6- مینا مامان سارا جون 7- مینا جون مامان مریم و آرمان جون 8- زینب جون مامان سلوی جون 9-زهرا جون دختر مریم جون 10 - نیت کار خودم (زهرا جون مامان رزبانو) فقط فراموش نکنیم این چهار دوره تکرار میشه تا چهل روز
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 17:08
    بنا براین که از سه شنبه شروع شده پس امروز نوبت زهرا گلی دختر خودمه. دیروزم برای حاجت زینب خانم مامان سلوی جون فرستادیم. انشاالله که همه حاجت روا باشید. البته توفیق صلوات فرستادن خودش یه برکت و نعمته.
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 17:19
    سلامممممممممممممممم ما اومدیم :x
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 21:54
    سلام مجدد
  • مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 23:04
    سلام علیکم مریم خانم خوبی ؟ بچه های گلت خوبن ؟
  • مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 23:37
    دینگ دونگ @};-
  • مامان زینب
    مامان زینب
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 23:42
    سلام به همه مامانای گل
    ممنونم ازهمه شما که برای من صلوات فرستادی بعد دوستان سلوا نحوه درست نوشتاری اسم دخملک منه نه سلوی
  • مامان زینب
    مامان زینب
    پنجشنبه 28 آذر 1392 - 00:16
    دوستان گلم به ما سر بزنید پسسسسسسسسسسسسسسسست جدید داریم هووووووووووووررررررررررررااااااااااااااااااا
  • رها
    رها
    پنجشنبه 28 آذر 1392 - 00:29
    سلام منم اووووووووووووووومدم، باید بهم کمک کنید چون از بحث های قبلی اطلاعی ندارم
    آخه تازه کارم
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    پنجشنبه 28 آذر 1392 - 00:34
    ok سلوا جون که تازه مدرسه هم میره!
  • رها
    رها
    پنجشنبه 28 آذر 1392 - 00:40
    من یه دخمر خوشگل دارم به اسم رها........
    هر وقت عکسهاش آماده شد براتون پست میکنم
    باهام باشید.......بمونید
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    پنجشنبه 28 آذر 1392 - 01:51
    خوش اومدى عزيزم اگه دختر كوچولوت اجازه داد بيا با هم بحرفيم. :*
  • بابائی طاها
    بابائی طاها
    پنجشنبه 28 آذر 1392 - 07:10
    سلام دوستان یه سوال : فکر میکنید اگه ما بیایم کارهای خوب و طرز فکر های خوبی رو که داریم به همدیگه بگیم و یا ادعیه و دعا هائی رو که بلدیم و نتیجه ای از ان در کارهای روز مره خودمان دیدیم و یا عادت های خوب رو بگیم بهتر نیست . چون حداقل وقتی رو که صرف میکنیم لاقل یه کار خوب و یا یه چیز خوبی که در زندگیمان تاثیر داشته باشد یاد بگیریم . متشکرم
    عزیز کرده بابائی هستم
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    پنجشنبه 28 آذر 1392 - 16:43
    سلام به همه صبح پنج شنبه تون بخير؛
    امروز براى رفع حوائج زهرا خانم، بانى اين دوره صلوات ميفرستيم، انشالله مشكلاتش هر چه بهتر و سريعتر حل بشه.
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    پنجشنبه 28 آذر 1392 - 17:02
    با بابايى طه جون موافقم، در اين زمينه كه بايد بحثها مشخص باشد، اما ...
    بابايى! بحثهاى تخصصى و آموزشى در قسمتهاى ديگه مياد ما هركدام چيزهايى رو كه يادگرفتيم تو اون بخشها ميذاريم كه هر صفحه موضوع خاصى داره .اما اينجا رو خانمها راه انداختن براى اينكه مسائلى كه در طول روز باهاش مواجه ميشن باهمديگه مطرح كنن و يه جورايي درد دل و همصحبتيه چون خانمها نياز دارن با كسى صحبت كنند. اما در خلال همين صحبتهاى روزمره، تجربيات هم منتقل ميشن و راهكارهايى براى مشكلات مطرح ميشن كه مفيد هستند.
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    پنجشنبه 28 آذر 1392 - 17:07
    در مورد اتلاف وقت فكر كنم خانمها هم موافقن كه ما معمولا حين انجام كارهاى خودمون نيم نگاهى هم به صفحه اينترنت داريم و سعى ميكنيم درآن واحد كارهامون رو با هم پيش ببريم،
    از خانمهاى عزيز هم تقاضا دارم تا حد امكان بحثها رو منحرف نكنن و موضوعى كه سرش توافق ميشه تا رسيدن به نتيجه دنبال بشه. با تشكر از همگى . بخصوص تذكر بجاى بابايىييييي!
  • بابائی طاها
    بابائی طاها
    پنجشنبه 28 آذر 1392 - 17:53
    از تذکر خوبتون متشکرم
    عزیز کرده بابائی هستم
  • مامان مریم و آرمان جون
    مامان مریم و آرمان جون
    پنجشنبه 28 آذر 1392 - 19:26
    سلام .کسی نیست؟
    سایتی مناسب برای جوونای توی خونه.کلوپ جوونا با موضوعات مفید و سرگرم کننده برای جوونا. www.javonpasand.ir سایت دخترمه حتما سر بزنید.

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی