Loading...

• مامان رز
    مامان رز
    چهارشنبه 27 آذر 1392 - 02:50

مامانا بیایید گفتگو 2 (14662 بازدید)

سلام بعد از اینکه بخش مامانا بیایید گفتگو 1 مشکل پیدا کرد من تصمیم گرفتم ورژن 2 را ایجاد کنم و از دوستای گلمون می خوام که با موضوع بحث های گذشته تشریف بیارن تا باهم صحبت کنیم
    سایت من نبض زندگی ما رز بانو
  • کیانا
    کیانا
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:40
    سلام مامانااااااااااااااا
    سایت من
  • کیانا
    کیانا
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:40
    امشب کجا میرین؟
    سایت من
  • مامان رز
    مامان رز
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:42
    سلام کیانا جون
    این پرسیدن نداره خونه مامانم :-sS
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:42
    ممنونم انشاالله شما و خانواده بخصوص اون رز کوچولو همیشه سلامت باشید. میخوام فاطمه رو بذارم مهد
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • کیانا
    کیانا
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:44
    من مادر شوهرم واخه تنها هستن.
    سایت من
  • مامان رز
    مامان رز
    اتفاقا الان که 4 سالشه خیلی خوبه من هم شاید سال 93 کلاس موسیقی بزارمش چون آهنگ ها رو خیلی دوست داره و واکنش نشون میده یه دلیل دیگری هم داره شاید تا عید بیشتر سرکار نیام :((
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    سلام کیانا جون من خونه میمونم چون شوهرم رفته کربلا و خونه مادر شوهرم نزدیک نیست بنابراین...
    ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین... پروردگارا همسران و فرزندان ما را روشنی چشم ما قرار ده... سوره فرقان آیه 74
  • کیانا
    کیانا
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:45
    حیف کارتو ول نکن
    سایت من
  • کیانا
    کیانا
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:46
    چند سال سابقه کاری داری؟
    سایت من
  • مامان رز
    مامان رز
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:46
    آفرین عروس خوب ولی من دوست میدارم برم خونه مادر خودم و البته مادر همسری از پنجشنبه تا جمعه منزل ما بودن و الان مادر شوهر خونم بالاست اگه بریم اونجا من به حالت اشباع میرسم :-w
  • کیانا
    کیانا
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:47
    خوش بگذره
    سایت من
  • مامان رز
    مامان رز
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:47
    من در این شرکت رفت 5 سال
    میدونی کیانا جون خیلی دوست دارم ادامه بدم ولی اینقدر در شرکت حاشیه دارم که دیگه بریدم و خسته شدم
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:48
    کارت درست نشد؟
    راستش یه موسسه خلاقیت نزدیک خونمونه که باباش میگه بذاریم اونجا ولی محیطش زیاد دلچسب نیست (از نظر فرهنگی)
  • کیانا
    کیانا
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:48
    آخه برای آینده ت خیلی خوبهه
    سایت من
  • مامان رز
    مامان رز
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:49
    میدونم ولی متاسفانه نمیشه چون کارم دولتیه مدیر عامل عوض شد و شروع کرده به برگ ریزان و تعدیل نیرو در بین بچه ها بازهم من دوام آوردم
  • مامان رز
    مامان رز
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:52
    از مهر ماه فشارهاشون بیشتر شد یکی از بچه ها رو بیرون کردن اون یکی از همکارام رفت یه جای دیگه ، در بینشون من دوام آوردم البته چون قرارداد دارم کاری نمیتونن بکنن البته هرکاری از دستشون بر میاومد انجام دادن از حراست تا تخلفات اداری .............
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:54
    آدم احساس میکنه بعضی از اینا باهاش پدر کشتگی دارن. ولشون کن به نی نی هامون برسیم. کیانا جون چند وقتته؟
  • گلهاى بهشتى
    گلهاى بهشتى
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:57
    این اینترنت داره منو خفه میکنه!!!
  • مامان رز
    مامان رز
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:58
    مریم جون چه کار خوبی میکنی فاطمه جون رو میذاری مهد چون سن الانش برای مهد خیلی خوبه
  • مامان نازنین و طاها
    مامان نازنین و طاها
    شنبه 30 آذر 1392 - 22:59
    سلام سلام
    همسرم و فرزندانم همه زندگیم هستند . عاشقشونم .

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی