Loading...

• +17
    نیکا
    نیکا
    یکشنبه 28 تیر 1394 - 21:09

سلام. به تاپیک جیگر طلاهای من خوش اومدین. (1139577 بازدید)

خاله ها بفرمایین گپ بزنیم. انشاا.... مامان شدن همتون تا انشاا ما نینیا بیایم اینجا راجب شما مامانای خوشگل بحرفیم. بوووووووس بوووووووس :* :*
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:38
    خخخخخخ یک هفته بود تهران بودم تازه دیشب اومدم خونم.
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:39
    خخخخخخ یک هفته بود تهران بودم تازه دیشب اومدم خونم.
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • بهار
    بهار
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:41
    خدا رو شکر مرجان جونم ...بهتره ..دیگه داریم میبریم طب سنتی ....شیمی در مانی گفت تاثیر نداره متاسفانه ..اما خدا بزرگه ...تو رو خدا بازم برای بابام دعا کنید تا اینجاش با عنایت خدای مهربون و دعای شماها بوده خوا کمکمون کرده ..خیلی خیلی خیلی از همتون ممنونم ..بی نهایت ...
    عسل جونم خوبه ..شنیدم طاها خودشو میگیره براش ...
  • بهار
    بهار
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:42
    حدس میزدم خونه نباشی ....خخخخخخخ خوش گذشت ...
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:43
    چی طاها انقدر التماس کرده دیگه خسته شدیم این ننشم نمیگه بسته.خخخخخ.خستمون کرپم مادر و پسر.انشاله که روز به روز بهتر میشه حال بابات.عسلم خوبه خاله جونش لالا چرده.اره حسابی خوش گذشت
  • بهار
    بهار
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:44
    نت خنگه
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:44
    بهار یه تاپیک دیگع بزن اینجا خیلی زیاد شده سنگینه
  • بهار
    بهار
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:45
    تو بزن ....یا مهسا بزنه ....
  • بهار
    بهار
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:46
    خخخخخ همین چند دقیقه پیش طاها اومد گفت من براش خودمو میگیرم ......حالا به خورده تو کوتاه بیاه یه خودده مهسا ...بزارید این دو تا کیف کنن خخخخخخخ
  • مامان ندا
    مامان ندا
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:46
    سلااااااام به مهسا گلی مرجان گلی و بهار گلی
    بیمعرفت مرجان خوش گذشت؟
    سایت من عاشقتم خدا که هیچ کاریت بدون حکمت و مصلحت نیست و ممنونم بخاطر تمام چیزهایی که دادی و ندادی
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:47
    مهسا کجا رفت
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:48
    خخخخخخ سلام ندا خوبی.ندا تو بزن گروه تا حالا نزدی
  • بهار
    بهار
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:48
    سلام ندا ..تو یه تاپیک جدید بزن
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:49
    خخخخخههخ بهار طاها گفت یا ننش
  • بهار
    بهار
    حتما طاها بیدار شده
  • مامان ندا
    مامان ندا
    نه تا حالا نزدم میترسم دستم خوب نباشه خخخخخ.سادات نداریم؟
    سایت من عاشقتم خدا که هیچ کاریت بدون حکمت و مصلحت نیست و ممنونم بخاطر تمام چیزهایی که دادی و ندادی
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:51
    گمشو بابا برو بزن انشاله هودتو بهار حامله بشید توش.یالا
  • بهار
    بهار
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:51
    خخخخخخ والا من راستشو بخوای از ش پرسیدم عسل دو دیدی ..طاها گفت اره ....مامانش به زبون طاها گفت ..من خودمو براش میگیرم
  • مامان ندا
    مامان ندا
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:53
    مرجان اگه فردا حالم خوب بود همه چی خوب پیش رفت شاید اومدم زدم خخخخخ
  • بهار
    بهار
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 08:53
    برو بابا ندا ..بدو بدو برن تا بیایم

---

مشاوره، آموزش و ساخت فروشگاه اینترنتی