Loading...

• +17
    نیکا
    نیکا
    یکشنبه 28 تیر 1394 - 21:09

سلام. به تاپیک جیگر طلاهای من خوش اومدین. (1139595 بازدید)

خاله ها بفرمایین گپ بزنیم. انشاا.... مامان شدن همتون تا انشاا ما نینیا بیایم اینجا راجب شما مامانای خوشگل بحرفیم. بوووووووس بوووووووس :* :*
  • مثل ماه
    مثل ماه
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 09:05
    من برگشتم
  • مامان ندا
    مامان ندا
    کلشو میگی؟
    سایت من عاشقتم خدا که هیچ کاریت بدون حکمت و مصلحت نیست و ممنونم بخاطر تمام چیزهایی که دادی و ندادی
  • بهار
    بهار
    اره تعداد کل
  • مامان ندا
    مامان ندا
    خوش اومدی مهسا
    سایت من عاشقتم خدا که هیچ کاریت بدون حکمت و مصلحت نیست و ممنونم بخاطر تمام چیزهایی که دادی و ندادی
  • مرجان*مامان عسل جون
    مرجان*مامان عسل جون
    تشریف بیارید بوه ها اونور
    سایت من قشنگترین حس تو تمام حسایه دنیا حس مادرشدنه .خدایا به خاطره این لطفی که کردی به من ازت ممنونم.خدایا به اندازه ی تمام مهربونیات ازت ممنونم.
  • بهار
    بهار
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 09:06
    خوش اومدی بریم اون ور ....مرجان تاپیک زده
  • بهار
    بهار
    دوشنبه 13 مهر 1394 - 09:07
    ندا بگو بعد برو
  • ستایش
    ستایش
    شنبه 18 مهر 1394 - 09:07
    سلام :)
  • نازپری
    نازپری
    شنبه 18 مهر 1394 - 11:30
    سلام
  • taraneh
    taraneh
    چهارشنبه 20 آبان 1394 - 03:31

زیبایی نوزاد ، رازها و نکته های مهم
    زیبایی نوزاد یکی از مسائل مهمی است که مادران دوست دارند درباره آن بدانند.حتما شما هم این باور قدیمی را شنیده اید که نگاه کردن مادر باردار به چهره یا عکس بچه های زیبا باعث زیبایی نوزاد او می شود . محققان می گویند که این یک باور خرافه و قدیمی است و به هیچ عنوان ریشه علمی ندارد . اما به نظر شما ، راهی برای زیبایی نوزاد وجود دارد؟ آیا مادران باردار می توانند با رعایت نکات خاصی ، فرزندان زیباتری به دنیا بیاورند؟ در ادامه این مطلب ، شمارا با راه هایی برای داشتن فرزندانی زیباتر ، آشنا می کنیم .
    توت فرنگی بخورید
    توت فرنگی مانند سایر خانواده توت ها ، دارای حجم بالایی از ویتامین E و ویتامین C است که هر دوی این ویتامین ها می توانند باعث روشن تر و شفاف تر شدن پوست نوزادان و مادران باردار بشوند و از پوست مادران باردار هم در برابر اشعه های مضر نور آفتاب ، محافظت کنند. توت ها علاوه بر ویتامین های مهم و ضروری ، دارای مقادیر مناسبی از پتاسیم ، فولات و فیبر هم هستند . هر چه رنگ توت ها ، تیره تر باش ، آنتی اکسیدان آنها بیشتر خواهد بود و به این ترتیب ، هم باعث حفظ سلامت جنین می شوند و هم به زیباتر شدن او کمک می کنند .
    رازهای زیبایی نوزاد
  • taraneh
    taraneh
    چهارشنبه 16 دی 1394 - 23:17

از چه سنی آموزش نظم را شروع کنیم؟[/b]
    زمانی که کودک نوپایتان برای به دست آوردن شکلات جیغ می‌کشد یا غذا را به هر نشانه‌ای روی زمین می‌ریزد شاید خیلی سخت باشد که بفهمید باید با چنین رفتاری چگونه برخورد کنید. در چنین مواقعی این پرسش به ذهن خطور می‌کند که آیا آموزش اصول نظم و انضباط به یک کودک نوپا هنوز خیلی زود نیست؟ در پاسخ باید گفت، نه چندان. یادتان باشد کارهایی نظیر ایجاد محدودیت و محروم ساختن از برخی مزایا برای خردسالی در این سن چندان اثرگذار نیست چون او هنوز نمی‌تواند ارتباط دقیقی میان علت و اثر پیدا کند. اما در چنین سنی خیلی خوب است که کودک نوپا را با مفهوم «درست» و «اشتباه» آشنا کنید. متأسفانه بسیاری از والدین واژه نظم و انضباط را تنها در تنبیه می‌بینند. اما اساس و ریشه واژه «نظم» در آموزش است. کارشناسان تربیتی توصیه می‌کنند که برای کودک نوپایی که تنها یک سال دارد، نظم باید با اجتماعی سازی و آموزش حد و مرزها در فکرش نهادینه شود.
    برای آموزش نظم حواسش را پرت کنید![/b]
    اگر در واکنش به کارهایی نظیر بالا رفتن از مبلمان بر سر کودک نوپایتان فریاد بکشید این کار واکنشی جز اضطراب، خشم و از همه مهم‌تر کنجکاوی بیشتر در او به همراه ندارد. در عوض توصیه می‌کنیم خیلی سریع اما به نرمی حواسش را پرت کرده و او را مشغول به انجام کار دیگری کنید. برای مثال، اگر کودک نوپایتان خود را از دسته مبلمان بالا می‌کشد، به آرامی او را برداشته و روی زمین بگذارید و شروع به خواندن کتاب برایش کرده و یا با همدیگر با اسباب بازی ها بازی کنید. منحرف کردن توجه کودک نوپا به کاری دیگر نه تنها موجب می‌شود که دیگر آن کار به خصوص را انجام ندهد بلکه به نوعی به او آموزش داد‌ه‌اید که کارهایی نظیر بالارفتن از دسته مبلمان «ممنوع» است.
    منبع کانال تلگرام نی نی عسل
  • +1
    عاطفه
    عاطفه
    شنبه 19 دی 1394 - 23:55
    سلام مامانا من دختر خاله یسنا ام و خوشحال میشم با شما آشنا شوم
    من دختر خاله یسناکوچولو وخاهری متین جونم
  • عاطفه
    عاطفه
    یکشنبه 20 دی 1394 - 00:00
    کسی هس؟؟؟؟
  • +1
    عاطفه
    عاطفه
    یکشنبه 20 دی 1394 - 00:41
    سلام خاله مهری مهرسا خوبه ؟ :x
  • +1
    عاطفه
    عاطفه
    یکشنبه 20 دی 1394 - 00:43
    مامانای گل برین وبلاگ یسنارو ببینین
  • نیما
    نیما
    سه شنبه 20 بهمن 1394 - 01:56
    کانال تلگرامی کودکان طلایی
    مجموعه مطالب آموزشی ، روانشناسی و تربیتی کودکان
    جهت عضویت بر روی لینک کلیک کنید :
    https://telegram.me/koodakanetalaei
    سایت من کانال تلگرامی کودکان طلایی مجموعه مطالب آموزشی ، روانشناسی و تربیتی کودکان جهت عضویت بر روی لینک کلیک کنید : https://telegram.me/koodakanetalaei
  • مريم
    مريم
    دوشنبه 17 خرداد 1395 - 09:36
    سلام ب ماماناي عزيز،من٤٦روز هست زايمان كردم ،پهلو و شكم اوردم كسي ميتونه راهنماييم كنه چاي سبز برام خوبه يا نه ؟؟
  • axdesign
    axdesign
    یکشنبه 13 تیر 1395 - 20:08
    زندگی آنچه زیسته‌ایم نیست، بلکه چیزی است که در خاطرمان مانده و آن گونه است که به یادش می‌آوریم تا روایت کنیم.
    از عکس دلبندمان یادگاری زیبایی خلق کنیم.
    طرح ها را در تلگرام ببینید:
    اولین کانال دیزاین حرفه ای عکس
    https://telegram.me/ax_design
  • شاهدخت
    شاهدخت
    شنبه 21 اسفند 1395 - 21:55
    :d
  • شاهدخت
    شاهدخت
    شنبه 21 اسفند 1395 - 21:56
    اوه اوه چقدر خلوته ها 8-|

---